alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Zeytinyağı
Zeytinyağı
%19indirim
Kristal Riviera Zeytinyağı 5 lt
128,99 TL 104,90 TL
12

Zeytinyağı

Sağlıklı gıda tüketimi konusunda çok önemli hamileler yaptık ve evinizde kullanacağınız gıda seçenekleri için en iyi tercihleri seçtik. Gerek yemek yapımında kullandığınız gerekse de salatalarda tercih ettiğiniz zeytinyağı seçenekleri, tarafımızdan özenle seçiliyor, sizin için kaliteli bir şekilde sofranıza geliyor. Ülkemizin genel olarak yağı tercihleri her zaman ayrıcalıklı olmuştur. Sağlıklı özenle seçilmiş ve rafine edilmiş birbirinden kaliteli yağ seçenekleri, firmamızın bu konudaki hassasiyetini daha net bir şekilde ortaya koymaktadır. Ürünlerimiz kaliteli garantili ve tamamen lezzetlidir. Firma olarak bu konuda çok ciddi çalışmalar yürütüyoruz, bu yüzden müşteri memnuniyeti temel esasımız olarak dikkat çekiyor. Ürünlerimizi hazırladık ve görsellerden size sunuyoruz. Burada hem kaliteli hem de lezzetli seçenekler en uygun koşullarda sizi beklemeye devam ediyor.Zeytinyağı ürünleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Zeytinyağı Çeşitleri

Ve kullandığım malzemeyi en iyisinden firmalar her zaman öncelikli tercihimiz oldu. Görselleri oluştururken, buraya koymuş olduğumuz resimler en kaliteli ürün seçeneklerinin resimleridir. Lezzetli ayrıcalıklı ve sağlıklı gıda konusunda kaliteli bir market altyapısını oluşturduk, zeytinyağı ürünlerimizde bu sağlam yapıyı destekliyor. Sağlıklı lezzetli ve en iyi şartlarda üretilmiş zeytinyağı çeşitlerimiz, siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak özelliğe sahip. Uygun alışveriş ucuz fiyatlar ve kolay kargo imkânı ile birlikte hemen sipariş vermeyi deneyin. İnanın bu sağlıklı ürün seçenekleri en kısa zamanda adresinize ulaşacak, sofranızın daha da zenginleşmesine katkı sağlayacaktır. Gıda malzemeleri konusundaki hassasiyetimiz insan sağlığına verdiğimiz önemi daha net bir şekilde ortaya koymaktadır. Siz değerli müşterilerimizin istekleri bizim için bir emir olduğu gibi, üzerine seçmiş olduğumuz gıda seçenekleri sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere sahip. En başta da sofralarınızı daha renkli ve zevkli hale getiren aynı zamanda lezzetli seçenekleri size bulaştıran ürünler üzerinde dikkatli bir şekilde durmaya devam ediyoruz.

Zeytinyağı Fiyatları

Ürünlerimiz kaliteli olduğu kadar fiyatlarıyla daha gerçekten ses getirecek özelliğe sahip. Ürün kalitesinde yaptığınız değişiklikler yatırımların müşteri memnuniyetine yansıması gerçekten kaçınılmaz oldu. Burada hazırlamış olduğumuz çok kaliteli markaların zeytinyağı ürünleri gıda konusundaki tercihlerimizi daha sağlıklı hale getiriyor. Lezzet konusunda da çok iddialı olduğumuzun özellikle altını çizmeliyiz. Uygun şartlarda alışveriş için fiyatları tam da sizin istediğiniz gibi. Ürünlerimiz özenle seçiliyor en kaliteli markaların en kaliteli zeytinyağı ürünleri arasından seçilip sofranıza kadar geliyor. Genel olarak zeytin üretimi konusunda ülkemizin çok önemli özellikleri var. Zeytin kalitesinin üst düzeyde olması size sunduğumuz yağ seçenekleri için elimizi daha da güçlendiriyor. Burada gördüğünüz birbirinden kaliteli ürün seçeneğini hemen sipariş verip kapınızda teslim alabilirsiniz. Böylelikle sağlıklı bir daha seçeneklerini ulaşmanız çok daha kolay olacak. Çok özel ve kaliteli zeytin ülkemizin pek çok yerinde yetiştiriliyor. Zeytin kalitesi ise daha sağlıklı zeytinyağı için iyi bir fırsat veriyor. Daha sağlıklı ve çok özel seçenek ve fırsatlara marketimizden ulaşabilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!