alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Ahşap Oyuncak
Ahşap Oyuncak

Ahşap Oyuncak

Anne ve babalar çocukları için her zaman en iyisini isterler. Bu nedenle de ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırlar. Bu konu oyuncak seçimi için de geçerlidir. Alınan oyuncaklar hem çocuk için keyifli olmakta hem de çocuğun gelişimine katkıda bulunmaktadır. Oyuncak seçiminde dikkat edilmesi gereken başka bir nokta da oyuncakların çocuk sağlığına zararlı olmamasıdır. Ahşap oyuncaklar bu noktada tercih edilebilecek en iyi ürünlerdir. Çünkü ahşap oyuncaklar sağlıklıdır ve çocuğun ahşaba dokunması çocuğu da oldukça rahatlatmaktadır.

Ahşap Oyuncakların Faydaları 

Ahşap oyuncak önemlidir çünkü en başta sağlıklıdır. Doğal malzemeden üretildiklerinden dolayı çocuk sağlığı için en doğru materyal olmaktadırlar. Çünkü yapılarında boya ya da vernik gibi maddeler bulunmaz. Ayrıca çocuğun ahşaba dokunması çocuğun elektriğini almaktadır. Yani ahşapla oynayan çocuk rahatlamaktadır. Ahşap oyuncak dayanıklıdır. Oyuncaklarda aranılan en temel özelliklerden bir tanesi de budur. Ahşap oyuncaklar kolay kolay bozulmazlar veya kırılmazlar. Ayrıca kırıldıklarında tamirleri de mümkündür. Tüm bunların yanı sıra ahşap oyuncakların pek çok yaş grubuna hitap etmesi de oldukça büyük bir avantajdır. Tüm bu özellikler düşünüldüğünde ahşap oyuncakların çocukların dünyasındaki önemi oldukça aşikardır.

Ahşap Oyuncak Modelleri

Ahşap oyuncak denildiğinde akla binlerce ürün gelir. Çünkü bu tarz oyuncakların oldukça geniş bir yelpazesi bulunmaktadır. Ahşaptan olan müzik aletleri, mutfak setleri, sayma düzenekleri, yap bozlar, şekiller, bloklar ve daha pek çok ürün grubu çocukların oldukça keyifli zaman geçirmesini sağlarlar. Hem bu kadar sağlıklı olması hem de çok fazla çeşidinin olması ahşap oyuncakları oldukça değerli kılmaktadır. Çünkü ebeveynler çocukları için hem mutluluğu hem de sağlığı bir arada isterler. Ahşap oyuncak bu özellikleri sunmaktadır. Sahip olduğu ürün çeşitliliği sayesinde de çocukların dünyasına çok farklı renkler katmaktadır. Ahşap oyuncaklar sayesinde şekilleri, sayıları, renkleri ve daha pek çok şeyi öğrenmek oldukça keyiflidir.

Ahşap Oyuncak Modelleri ve Fiyatları

Çocuklar için oyuncak seçerken veya onlara bir şey alırken dikkatli olmakta fayda vardır. Onların gelişimine katkıda bulunmakla beraber onları sürekli tüketen bireyler yapmamak da oldukça önemli bir konudur. Ahşap oyuncak ile geri dönüşüm mümkündür. Bu sayede hem geri dönüşüm bilincine katkı sağlanmış olur hem de çocuklara bu öğreti aşılanabilir. Doğanın dengesini bozmadan elde edilebilen bu oyuncaklar sayesinde hem çocuklar hem ebeveynler mutlu olur. Ayrıca geri dönüşümle birlikte nesilden nesile aktarım da ahşap oyuncakların en bilindik özelliklerindendir. Öyle ki ahşap oyuncaklar eskidikçe değerlenen ürünlerdir.

Dayanıklı yapıları sayesinde nesilden nesile aktarım mümkündür. Bu sayede çocuk kültürel kaynaşmanın da en güzel örneklerinden birini yaşamış olur. Mesela bir çocuğun, dedesinin yaptığı ya da dedesinin oynadığı bir topaçla oynaması oldukça güzel ve özel bir durumdur. Çocuklara oyuncak seçilirken tüm bunların göz önünde bulundurulması gereklidir. Ahşap oyuncaklar sayesinde çocuğu hem mutlu etmek hem de onun sağlığıyla birlikte değerlerini de korumasını sağlamak mümkündür. Birbirinden güzel ahşap oyuncak modelleriyle çocukların dünyalarına olumlu katkılarda bulunulabilmektedir. Ahşap oyuncak modellerini en uygun fiyatlarda sitemizden satın alabilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!