alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Ayakkabı Parlatıcı

Ayakkabı Parlatıcı 

Ayakkabı herkesin tarzını ifade eden eşyalarından biridir. Özellikle ayakkabının temiz ve bakımlı olması o kişinin de bakımlı olduğunu vurgular.  Diğer yandan ayakkabının ilk günkü gibi parlaklığını ve yapısını koruyabilmesi içinde bakımına özen gösterilmesi gerekmektedir. Günümüzde ise ayakkabılarınızın temiz ve bakımlı kalması sağlamak için ayakkabı boyası, ayakkabı cilası ya da ayakkabı parlatıcı süngeri gibi birbirinden alternatifli bakım ürünleri üretilip, piyasaya sürülmüştür.

Ayakkabı Parlatıcı Sünger

Ayakkabı parlatıcı sünger ayakkabılarınızın temizlemek ve parlatmak için kullanılan ayakkabı baskım ürünlerinden biridir.  Düzenli kullanmanız durumunda ayakkabılarınızın bakımlı ve temiz kalmasın sağlar. Ayakkabınızın derisini beslediği için ayakkabınızın yapış bozulmak ve ilk günkü canlılığını da kaybetmez.   Özellikle orijinal deri ve kimyevi ürünler için oldukça ideal bir ürünüdür ayakkabılarınıza kolay temizleme imkânı sunar. Ayakkabı parlatıcıları özel süngeri ve özel cilası sayesinde her kullanıldığında aynı etki vermektedir. Ayakkabı parlatıcı süngeri sadece ayakkabıları parlatmak için değil, aynı zamanda cüzdan, çanta gibi diğer aksesuarlarınızın bakımı ve temizliği içinde kullanabilirsiniz. Özellikle deri ayakkabılarınıza anında temizlik ve parlaklık kazandıran ayakkabı parlatıcıları ayakkabılarınızın uzun yıllar ilk günkü gibi görünmesine olanak tanır.  Kaliteli malzemeden üretilen parlatıcı süngerleri kullanım esnasında parçalanıp, elinizde kalmaz. Kesinlikle temizleme esnasında ayakkabı da toz iz ve leke bırakmaz.

Ayakkabı Parlatıcı Sünger Fiyatları

Her zaman kalıcı parlaklık sağlayan ayakkabı parlatıcı sünger fiyatları da oldukça uygun ve ekonomiktir. Her bütçeye hitap eden ayakkabı parlatıcı süngerleri tekli ikili ya da çoklu gramajlarda satışa sunulmaktadır.  Çeşit ve işlevleri bakımından ayakkabı parlatıcı süngerleri fiyat bakımından da farklı tutarlarda satışa çıkarılmaktadır. Satın alımında ise ihtiyacına yönelik özelliklerde olması ve kaliteli malzemeden yapılmış olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü piyasaya sürülmüş onlarca ayakkabı parlatıcıları kalitesiz olduğundan dolayı birkaç kullanımdan sonra elinizde parçalanmaktadır.  Bu nedenle satın alırken fiyata göre değil kaliteye göre satın almanız tavsiye edilir.

Ayakkabı Parlatıcı Sünger Kullanımı

 Ayakkabı parlatıcı süngerinin kullanımı oldukça kolay ve pratiktir.  Su geçirmez özelliğe sahip olan ayakkabı parlatıcı süngerleri ile uygulayacağınız birkaç adım işlemler sayesinde ayakkabınız hem temiz hem de parlak görünecektir. Kullanımdan önce kesinlikle ayakkabınızın, çamur izleri, lekeleri ve tozlardan arındırılmış olması gerekir. Nemli bir bezle temizleyip kuruladığınız ayakkabınızın üzerine parlatıcı süngeri kullanarak parlatabilirsiniz.  Ayakkabı parlatıcı zamanı kısıtlı olanlar için oldukça avantajlıdır. Ancak ayakkabının tozunu ya da lekelerini almadan kullanıldığı zaman bakım yapmak yerine ayakkabının derisinin bozulmasına neden olabilir. Yumuşak yapıya ve ince gözenekleri bulunana parlatıcı süngeri kendinden cilalı olduğundan dolayı ayakkabınızı temizlerken parlatır ve çizme yapmaz. Tüketicileri isteklerine göre ambalaj ya da kutu şeklinde üretilen parlatıcı süngerler.  Birinci sınıf malzemeden farklı yoğunluklarda üretilmektedir. Ve her renk ve model ayakkabıya kullanımı uygundur.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!