alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Ayran

Ayran

Son dönemlerde milli içeceğimiz olarak sürekli dile getirilen ayran gerçekten içecekler içerisinde en sağlıklı ve kaliteli olanı olarak kendini göstermektedir. Pek çok uzman bu konuda ortak bir görüş beyan ederken özellikle ürünün taze olması ve sağlıklı ambalajlarda bulunması kesinlikle üzerinde durulması gereken bir etki ve gereklilik olarak kendini gösteriyor. Her zaman sağlıklı ürün ve malzeme kalitesi ile ön plana çıkmış markaların size sunduğu kaliteli ürünleri tedarik noktasında çalışmalarımız sürüyor.

 

Böylelikle size önerdiğimiz ve ulaştığımız kaliteli ürün seçenekleri sağlıklı olduğu kadar iyi bir tercih olarak size önemli bir fırsat yaratmaya devam ediyor. Evinizde bulunmasını istediğiniz ve hemen tüketip sağlıklı bir şekilde değerlendirmek istediğiniz seçenekler güvenli bir alışveriş fırsatı ve avantajı ile birlikte siz müşterilerimize önemli derecede katkı sağlamaya devam ediyor. Hafif tuz ilavesi ile birlikte tansiyonu dengeleyen bununla beraber içeriğinde bulunan kaliteli malzemeler ile birlikte vücut direncini yükselten ayran sofralarımızda mutlaka bulunması gereken bir seçenek olarak görülüyor.

 

Sütaş Ayran

Genel olarak lezzet ve tat olarak birbirine benzeyen ürünler marka kalitesi ile veya ambalaj farkı ile birlikte birbirinden ayrılmaktadır. Sütaş ayran çeşitleri dediğimiz zaman ürün ve hizmet kalitesi aynı fakat ambalajı farklı olan içecek çeşidi aklımıza gelmektedir. Son derece sağlıklı ve kullanışlı olan bu ürün ve hizmet seçenekleri konusunda firmamız bugüne kadar önemli çalışmalar yapmış ve müşteriler nezdinde memnuniyet uyandırmaya devam etmiştir. Sağlıklı ve lezzetli tüketilen gıdalar insanların gelişimine katkı sağlıyor ve düzenli beslenme konusunda ihtiyaçları karşılamaya devam ediyor.

 

Ortaya koyduğu kaliteli malzeme ve muazzam üretim ile beraber pek çok firmanın rekabet içerisinde olduğunu görüyoruz. Kalite standartlarını hiçbir zaman elden bırakmayan ve sağlıklı ürün konusunda dikkatli çalışan firmalar bizim öncelikli tercihlerimiz arasında bulunmaktadır. Bu sayfalardan tercih edeceğiniz ürün kalitesi hem size hem de ailenize iyi bir fırsat ortaya koyan bir gıda seçeneği olarak dikkat çekmektedir.

 

Ayran Fiyatları

200 mililitrelik 20 adet üründen oluşan koliler gerekse de litrelik ayran çeşitleri son derece sağlıklı bir içecek barındırmaktadır. Evinizde ve sofranızda mutlaka olması gereken ayran konusunda size en sağlıklı seçenekleri sunmaya devam ediyoruz. Buradan verdiğiniz siparişler güvenilir kargo hizmeti ile birlikte ambalajı bozulmadan evinize kadar ulaşıyor. Oldukça sağlıklı ve tüketilmesi gereken bir gıda seçeneği olan süt ve yoğurt ürünleri konusunda özellikle içecek çeşitleri çocukların ve büyüklerin beğenerek tercih ettiği alternatifleri gözler önüne seriyor.

 

Uygun ve son derece makul fiyatlarla birlikte ürünlerimizi değerlendirebilir ve kargo ücreti ödemeden alışveriş fırsatlarını bir avantaj ve çevirebilirsiniz. Nitelik bakımından çok özel ve sağlıklı olma konusunda yeterliliği olan ürün ve hizmet seçeneklerimiz güvenilir alışveriş koşulları ile birlikte size imkân sağlamaya ve yardımcı olmaya devam ediyor.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!