alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Bayan Parfüm

Bayan Parfüm 

Kadınların makyaj malzemeleri ne kadar önemliyse parfümleri de o kadar önemlidir. Koku çok dikkat çekici bir özelliktir. Her kadınsa güzel kokmak ve etrafı tarafından fark edilmek ister. Bu tarihin çok eski zamanlarından beri böyledir. Eski çağlarda çiçeklerden elde edilen esanslar ile koku yapıldığı bilinir. Kadınlar arasında bu kokular her dönem rağbet gören bayan parfüm çeşitleri arasında olmuştur. Günümüzde parfümler daha modern yöntemlerle ve farklı kokuların birbirine karıştırılmasıyla üretilir. Bir kadın bir parfümü beğenmiş ise ondan bir daha vazgeçmez. Bayan parfüm denilince akla, baş döndüreninden ferahlatanına kadar onlarca koku gelir. Kozmetik üreticilerinin üzerinde en çok çalıştığı konulardan biri olan parfümler, kadın dünyasında en az makyaj malzemeleri kadar ilgi çeker.

Bayan Parfüm Fiyatları

Parfüm çoğunlukla soğuk mevsimlerde kullanılması önerilen bir üründür. Bunun nedeni ise yanlış kullanımdan dolayı ter kokusu ile birleşen parfüm kokusunun ortaya nahoş bir durum çıkartmasıdır. Oysaki yaz ayları için de hafif ve ferah kokular tercih edilebilir. Hatta bayan parfüm seçimi gece ve gündüz farkı düşünülerek yapılabilir. Gündüz daha sakin kokular, gece ise daha baskın kokular kullanmak ideal bir biçimdir. Aynı  bayan parfüm seçimini kıyafetlere uydurmak da mümkündür. Spor giyinildiği zaman spor kokular, abiye de ise daha ağır kokular tercih edilebilir.

En Güzel Bayan Parfümleri

İnsanların kendine özgü ten kokuları bulunur. Bayan parfüm seçiminde ten kokusu ile uyum önemlidir. Aksi halde ten kokusu ile parfüm kokusunun birleşmesinden ortaya istenmeyen bir koku çıkabilir. Kokunun yakışması dedikleri durum budur. Her koku her insanda aynı etkiyi uyandırmaz. Ten rengi, yaş gibi konularda bayan parfüm çeşitlerinde seçimini doğrudan etkiler. Genç ve dinamik kokular daha erken yaşlara daha çok yakışır. İlerleyen yaşlar içinse daha ağır kokular tercih edilebilir. Bayan parfüm seçerken bir püf nokta parfümü bileğin iç kısmına sıkarak koklamaktır. Aynı zamanda üst üste fazla miktarda koku denemek de bir süre sonra burnun yanılmasına neden olur. Ayrıca bu konuda uzman bir kişiden yardım almak da mümkündür.

En Çok Tercih Edilen Bayan Parfüm 

Parfümün tarihi ile ilgili net bir bilgi vermek zor, çünkü bilinen en eski zamanlardan beri insanların koku ile uğraştığı saptanmıştır. Kokular o dönemlerde ayinlerde kullanılırken, insan bedeninde kullanılması biraz daha sonralara dayanır. Günümüzde ise özellikle bayan parfüm seçenekleri ve kullanımı tüm dünyaya yayılmış bir olgudur. Avrupa ve Amerika ise parfüm üretimi konusunda en ileri bölgeler arasındadır. Özellikle Fransa bu konuda açık ara daha öndedir. Ünlülerin kendi isimlerini kullanarak imal ettiği parfümler, geçmişten bu güne ikonik hale gelmiş parfümler bu alanda çeşitliliği artırır. Moda evlerinin ve kozmetik firmalarının hemen - hemen hepsinin çok ünlü birer parfümü vardır. Hatta bunlar arasında birden fazla bayan parfüm vazgeçilmezler arasına sokmuş olanlar bile bulunur.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!