alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Bıçaklar
Bıçaklar

Bıçaklar

Mutfakta yer alan en önemli gereçlerden birisi olan bıçaklar, her yemek yapımında mutlaka kullanılan gereçler olarak, mutfakta başköşede yer almaktadır. Meyve yerken, yemek yaparken, et keserken veya sabah kahvaltısında mutlaka bıçaklar kullanılır. Bıçaklar ürünlerinin kalitesi, yapıldıkları malzemeye ve sap kısmına göre değişiklik gösterir. Bıçak satın almadan önce hangi alanda kullanılacağına dikkat ederek, ona uygun bıçak satın alınırsa, amacına daha iyi hizmet eder. Her bıçağın kendine özel kesim şekli ve keskinlik derecesi bulunur. Meyve, et veya ekmek gibi gıdaların kesim sertliğine göre, farklı derecelerde keskinlikler verilmektedir. Her ebat ve renkte istediğiniz kalitede bıçakları sitemizde bulabilirsiniz.

 

Farklı Bıçaklar Ve Modelleri

Günlük hayatımızda bıçak yardımı ile birçok iş olumlu bir şekilde sonuçlanmaktadır. Farklı modellerde bıçakların üretilmesinin birçok nedeni bulunmaktadır. Sofralarımızda yer alan farklı ebat ve sertlikteki gıdalara göre bıçak tasarımı yapılmıştır. Her gıdaya uygun farklı bıçak modelleri ile karşınızdayız. Günümüzde trendi yakalayan ve modaya uyan ürünler arasında bıçaklar da yer bulmaya başlamıştır. Sağlam çelikten yapılan bıçaklar ile et kesilebildiği gibi paslanmaz özelliği de aranmaktadır. Bunun için paslanmaz ya da kaliteli bıçak olduğunu anlayabilmek için çeliğin özelliğini bilmek veya bilindik marka bıçakları satın almak gerekmektedir. Günümüzde sağlık açısından ve paslanmaz olarak üretilen porselen bıçaklar da rağbet gören ürünlerden birisidir. Tercihe göre istediğiniz bıçak model ve rengi mevcuttur.

 

En Çok Tercih Edilen Bıçaklar

Ahşap saplı bıçaklar, uzun yıllardır evlerimizde gördüğümüz, hafif ve sağlam bıçaklardandır. Ekmek veya et kesmede rahat kullanım imkanı tanıyan bıçaklar, kaliteli ve paslanmaz özelliği ile en çok tercih edilen bıçaklar arasında yer almaktadır. Büyük, orta ve küçük boylarda setler halinde satılan bıçaklar, kaliteli çelikten üretilmiştir. Saplarının sağlam olması, zamanla kullanıldıkça gevşemeden uzun yıllar dayanıklı bir şekilde kalmasına neden olmaktadır. Bıçak satın alırken, kalitesini bildiğiniz markanın ürünlerini satın almaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Meyve bıçakları ve küçük gündelik kullanım sağlayan porselen bıçaklar da paslanmaz ve daha sağlıklı olması nedeniyle, günümüzde en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

 

Piyasada satılan farklı çelikten yapılmış birçok bıçak çeşidi bulunmaktadır. Bu kadar farklı çeşit arasından kaliteli ve sağlam bıçağı bulmak için dikkatli bakmak gerekir. Öncelikle bıçak satın alırken, hangi markanın ürünü olduğuna dikkat etmek gerekir. Tanıdık ve bilindik bir markanın ürünü ise mutlaka sağlam metalden yapıldığına emin olarak satın alabilirsiniz. Eğer bıçak markası bilinmiyorsa, bıçak sapına bakarak da kalitesini anlayabilirsiniz. Genellikle yanlış bir algı ile bıçak seçimi yapılmaktadır. Her yeni bıçak keskindir. Her keskin olan bıçağın kalitesi yüksek olduğu anlamına gelmemektedir. Kaliteli çelikten yapılmış bıçaklar ve en yeni modellere sahip bıçakların mutfaklarınızda yer almasını istiyorsanız, sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!