alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
STOK DURUMU

Buğday

Buğday

Tahıl dediğimiz zaman temel gıda seçenekleri aklımıza geliyor. Özellikle de temel gıdalar ile birlikte pek çok insanın lezzet ve ihtiyaç konusunda gerekli seçenekler ortaya çıkmaktadır. İhtiyaç karşılama pozisyonunda temel gıda maddelerinin pek çok ülkede tarımın temelini oluşturduğunu biliyoruz. Ülkemizde de olduğu gibi buğday bu konuda yine temel bir gıda seçeneği olarak dikkat çekmektedir. Bulgur, un ve nişasta gibi pek çok gıda maddesinin temelini oluşturan bu sağlıklı malzeme ile ihtiyaçlarınızı karşılamak gerçekten çok daha kolay olmaktadır.

 

Ekim, biçim ile ülkemizin pek çok yerinde sayısız tarla modelinin, bu kaliteli buğday ürünleriyle dolup taştığını görebiliriz. Yıl boyunca insanların ihtiyacını karşılayacak bir seçenek için, bu konudaki üretim kalitesini mutlaka ön planda tutmak gerekiyor. Kaliteli bir üretim ile sağlıklı bir şekilde karşımıza çıkmış buğday tercihleri, güvenilir paketler içerisinde size ulaşmaktadır. Böylelikle evinizin temel olarak bir gereksinim gördüğünüz buğday ihtiyaçlarını bu şekilde karşılayabilirsiniz.

 

Buğday Fiyatları

Özellikle çiftçilerin yakından ilgilendiği konularda, hem ekim hem de biçim sonuçları önem taşıyor. Bir diğer şekilde buğday fiyatları konusunda yapılan araştırmalar her dönemde farklı sonuç ortaya koyabilir. Burada karşılaştığımız buğday sonuçları ve değerlendirme avantajları ile beraber, gerçekten günümüz koşullarındaki imkânları gözden geçirebiliriz. Makul fiyatlar ve önemli çözümlerle, beklediğiniz buğday tercihleri sizin için gerçekten bu son dönemde yeni bir imkân ve şans yaratabilir.

 

Yıl içerisinde değişkenlik gösteren buğday fiyatları ile beraber özellikle sizin paket içerisinde almak istediğiniz buğday ürünlerinin son derece uygun fiyatları karşınıza çıkmaktadır. İyi bir planlama ve doğru bir tercih ile yola çıktığınız anda, sizi bekleyen avantajlı buğday seçenekleri in en iyi sonuçlarını gözden geçirebilirsiniz.

 

Buğday Çeşitleri

Özellikle çiftçi için kaliteli buğday çeşitleri konusunda yapılan araştırmaların çok iyi sonuçları var. Hem buğday çeşitleri için yapılan değerlendirme hem de bu değerlendirme için ortaya konan sonuçlarla beraber, insanlar için gerçekten iyi bir çözüm ortaya çıktığı bilinmektedir. Tam da tüketim için uygun pozisyonu gösteren buğday çeşitleri, özellikle insanların doğru yatırıma bakma noktasında en beğendiği ürün modellerinden birini göstermektedir.

 

Sağlıklı ve kaliteli buğday çeşitleri ile beraber fiyatları uygun ürün tercihleri burada her zaman doğru planlama ile ihtiyacınızı karşılayacak bir seçeneği gösteriyor. İhtiyaç duyduğunuz zaman buğday çeşitleri sizin için temel gıda olarak önemli bir özelliği göstermektedir.

 

Buğday Çeşitleri Ve Fiyatları

Özenle seçilmiş ve büyük bir dikkatle tercih edilmiş buğday kalitesi, burada hem çeşitleri hem de fiyatları ile çözüm yaratmaya devam etmektedir. Buğday çeşitleri ve fiyatları gerçekten kaliteli ve uygun rakamları gösteren bir unsur gibidir. Burada baktığınız ve tercih ettiğiniz buğday çeşitleri, uygun fiyatlarla sizin için çok önemli çözümler hazırlamıştır. Hemen harekete geçecek olursanız, buğday çeşitlerinde kampanyalı veya indirimli fiyatlardan istifade edebilirsiniz.

 

Çok değer verdiği müşterileri için her zaman iyi fırsatları hazırlamış firmanın, kaliteli buğday modelleri ile beraber çok önemli hazırladığı çözümleri bulunmaktadır. Bu çözümler sizin gibi değerli müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, her zaman çok çalışmaktadır ve çok iyi bir sonuç yaratmaktadır.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Ziynet K Müşteri
  Tesekkur ederim. Az önce ürünleri teslim aldım.paketleme için ayrıca teşekkürler.6 temmuz öğleden sonra alışveriş yapmıştım ve. Bugün teslimat gerçekleşti.tekrar teşekkürler kolay gelsin hayırlı işler.
  Yaşar Müşteri
  Siparişim hızlı ve özenli ambalajlanmış olarak elime ulaştı. Çok tesekkur ederim.
  Cihan U Müşteri
  Kargom geldi tsk ederim kac senedir sitelerden ayni islak mendili aliyorum ama boyle özenli paket ilk defa goruyorum 2 li olarak tsk ederim dogru adres guvenilir...
  Şahin biçer Müşteri
  Herşey için teşekkür ederiz Türkiye'nin bir ucundaan bir ucuna hızlı bir şekilde geldi aldiklarimiz ve özenle tek tek sarılmış böyle bir hizmet görmedim ben hiç
  Neşe T Müşteri
  11.3.2020 tarihinde ilk defa verdiğim siparişim güzel paketlenmiş olarak 12.3.2020 tarihinde elime ulaştı. Bundan sonra yapacağım alışverişlerimde de faydalanmak istiyorum. Çok teşekkür ederim.
  Gündem E Müşteri
  Merhaba bu sitenizden yaptığım 6. Alışverişim.. Paketleme de çok özen gösteriyornuz yine aynı ilgi ve hassasiyeti bu alışverişte de bekliyorum..
  Emrah P Müşteri
  Mağazanızdan daha öncede alışveriş yapmıştım. Bu alışverişimden de memnun kaldım. Güvenle alışveriş yapabileceğimiz bir firmasınız. Ürün fiyatları konusunda da gayet uygun fiyatlarınız var. Ayrıca hediyeniz için teşekkür ederim. Yorumumu yayınlarsanız sevinirim. İyi çalışmalar bol kazançlar dilerim.
  Samet Y Müşteri
  Siparişlerim iki gun icinde elime ulaştı silopi'den teslim aldım kargoyu. Özenli paketleme ve özürsüz ürünler teşekkürler market paketi iyi çalışmalar kesinlikle tavsiye edeceğim bir alışveriş oldu
  ahmet ö Müşteri
  istediğim çaylar eksiksiz hızlı ve güvenli bir şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Ümmügülsüm K Müşteri
  Siparişimi teslim aldıktan sonra farklı şekilde ürün yolladığınız için telefon ile sizi arayarak eksik ürün olduğunu söyledim.telefondaki ilgili mail atmamı söyledi.ancak tekrar kontrol ettiğimde sayıca (birim olarak)eksiklik olmadığını gördüm.hem bunu belirtmek için hem de telefonda konuştuğum hanımın olumlu yaklaşımı, çözüm odaklı konuşması ve ilgi alakası için teşekkürlerimi bildirmek için yazıyorum. Her ne kadar ürün çok geç gelse de, sipariş ettiğimden farklı şekilde gelse de çözüm odaklı yaklaşımınız süper...teşekkür ederim.Hep böyle kalın....
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!
marketpaketi
Sipariş detaylarınızı buradan öğrenebilirsiniz.
Kapat