alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Buzdolabı Poşetleri
12

Buzdolabı Poşeti

Mevsiminde olan ürünleri saklama koşullarına uygun olarak derin dondurucuda daha sonra kullanmak amacı ile saklayabilirsiniz. Derin dondurucuda ve buzdolabınızın dondurucu kısmında her türlü sebze ve meyveyi saklayabileceğiniz gibi etlerinizi de buralarda saklayabilirsiniz. Buzdolabı ve derin dondurucularda saklama işlemleri yapmak için buzdolabı poşeti ihtiyacınız oluşur. Buzdolabı poşeti sayesinde tüm ürünleri zamanında alarak uzun süre saklama işlemini sağlayabilirsiniz.

 

Buzdolabı poşeti ürünlerinizi en uygun şekilde saklayabilmenizi sağlar. Son zamanlarda ürünlerim mevsiminde tüketilmesine oldukça özen gösterilmeye başlanılmıştır. Bu yüzden sebze ve meyveler zamanında alınarak ya da toplanarak mevsimi olmayan zamanlarda kullanabilmek amaçlı derin dondurucularında ve buzdolabının dondurucu kısmında saklayabilirsiniz. Sakladığını ürünleri vakti gelince ve dilediğiniz zamanlarda kullanmak üzere derin dondurucudan çıkartabilirsiniz.

 

Fermuarlı Buzdolabı Poşeti 

Buzdolabı poşeti ürünleri saklamak için oldukça uygun ürünlerdir. Çoklu paket seçenekleri sayesinde tüm saklama işlemlerinde fermuarlı buzdolabı poşeti kullanabilirsiniz. Sadece derin dondurucular için değil buzdolabınızın soğutucu kısmında ürünleri kapalı bir şekilde muhafaza etmeniz gerektirdiği zamanlarda bu ürünleri kullanabilirsiniz. Tazeliğini uzun zaman korumasını sağlamak amaçlı bu ürünlere ihtiyaç duyulur.

 

İhtiyaç anında hemen kullanılması için mutlaka evinizde bulunması gerekir. Tüm saklama koşullarına uygunluk sağladığı için ürünlerinizi isterseniz soğutucu bölümünde isterseniz dondurucu bölümünde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Sağlıklı saklama koşulları için uzmanlar tarafından uygun görülen bu ürünler sayesinde ürünlerinizi zamanın alıp saklama koşullarına uygun bir şekilde zamanı geldiğinde kullanılmak üzere saklayabilirsiniz.

 

 

Buzdolabı Poşeti Çeşitleri 

Buzdolabı poşeti ebat olarak tüm kullanımlar için uygun ürünlerdir. Küçük, orta ve büyük boy olarak üç adet ebada sahip bir üründür. Saklayacağınız malzemenin büyüklüğüne ya da azlığına çokluğuna göre kendi seçimlerinizi yaparak ebadına uygun buzdolabı poşetlerine sahip olarak uygun saklama koşulları sağlayabilirsiniz. Kilitli ve kilitsiz seçenekler ile buzdolabı poşetlerinin sizin tercihlerinize uygun seçimler yaparak kullanabilirsiniz. Kilitsiz poşetler genellikle ağzının bağlanmasına ihtiyaç duyulmayan saklamalar için kullanılan ürünlerdir.

 

İnce yapısı sayesinde genellikle et ürünlerini saklamak için kullanılan ürünlerdir. Sebze ve meyveler için genellikle kilitli buzdolabı poşetleri kullanılır. Daha kalın ve sağlam yapısı yüzünden sebze ve meyvelerin hatta et ürünlerinin daha iyi saklama koşullarına sahip olmasını sağlar. Kilitsiz buzdolabı poşetleri dayanıksız ve ince yapısı yüzünden tek kullanımlık ürünlerdir. Kilitli ürünler ise daha dayanıklı ve daha kalın olduğu için birden fazla kullanıma uygundur. Fakat sağlıklı bir saklama koşulu için birden fazla kullanmamanızda fayda vardır.

 

Buzdolabı Poşeti Çeşitleri ve Fiyatları

Buzdolabı poşeti saklama işlemleri için vazgeçilmeyecek ve mutlaka evinizde bulunması gereken bir üründür. Bu ürüne oldukça uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. www.marketpaketi.com.tr adresinden size uygun fiyatlar ile ve dilediğiniz seçeneklere uygun buzdolabı poşetine kolayca sahip olabilirsiniz. Yorulmadan kapınıza kadar teslim edilir.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!