alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Cam Yüzey Temizleyici
Cam Yüzey Temizleyici

Cam Yüzey Temizleyici

Cam temizliği tüm bayanların temizlemekte zorlandıkları alandan birisidir. Hem büyük ve tehlikeli olması hem de temizliği zor olmasından dolayı zorluk çekerler. Kar, yağmur, rüzgâr ve tozdan sürekli kirlenirler. Sulu olarak temizlenip kurulanması gerekir. Hiç iz ve leke kalıntısı kalmadan pürüzsüz net bir görüntü sağlaması amaçlanır. Bazen tam istenilen sonuç vermez ve tekrar silinmesi gerekir. Eskiden kâğıt ve gazete ile kurulanarak temizlik sağlanırdı. Günümüzde geliştirilen cam yüzey temizleyici sayesinde tüm bu sorunları arkasında bırakmıştır.

Cam Yüzey Temizleyici Nedir?

Pencereleri ve camı olan tüm eşyaları için özel üretilmiş leke ve iz bırakmayan anında ne görüntü sağlayan temizleyici ürünleridir. Cam temizliği büyük şirketler ve kurumlar için önemlidir. Günde birçok insan ziyaret ettiği için cam temizliğine önem verilir. Cafe, lokanta, pastane gibi ortamlarda cam temizliği önemli yer tutar. Cam kenarında insanlar yemeklerini, çay ve kahvesini içerken hem sohbet ederler hem de etrafı seyretmekten büyük keyif alırlar. Bu durum evlerde de geçerlidir.

Cam Yüzey Temizleyici Özellikleri

Cam temizleyiciler genellikle sprey tüpler içindedir. Bu tüplerde genellikle 500 ml ve 1 litreliktir. Bu sayede cam yüzeylere kolay dağılımını ve temizliğini sağlar. Sirke ferahlığı, pırlanta ferahlığı, mandalina kokulu, limon, crystal, troical, floral gibi kokuları bulunan cam yüzey temizleyici çeşitleri bulunur. Cam ve mobilya temizliği için geliştirilmiş ürünlerde bulunur. Bunları cam, ayna, kristal, her türlü cilalı ahşap gibi set yüzeylerinde kullanılabilir. Mükemmel parlaklık ve temizlik sağlar. Bazı cam temizleyiciler büyük 5 litrelik bidonlarda satılır. İz bırakmadan tertemiz bir görüntü verir.

Yeni cam matik özel geliştirilen formülü ile sadece leke ve kirleri çıkarmakla kalmaz uzun süre ferahlık verir. Üstelik bu pırıl pırıl görüntüsünü uzun süre korur. Tekrar toz ve leke oluşumu engeller. Bazı cam yüzey temizleyiciler alkol içeriklidir. Elma kokulu sayesinde hoş koku verirken iz bırakmadan ve ovalamaya gerek kalmadan temizlemenizi sağlar. pencere ve cam yüzeylerde kirleri ve lekeleri alkol içerikli formülü sayesinde ovalama yapmadan mükemmel temizlik sağlar. Ayrıca arabalardaki ön ve arka cam temizliği için geliştirilmiş cam suları da bulunur. Araç kullanırken anında cam temizliği çok önemli olduğu için amaca uygun üretilmiştir. -22 dereceye kadar donmaz. Bunlar 2 litrelik bidonlarda satılır.

Cam Yüzey Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Öncelikle silinecek olan camların örümcek ağları ağır yapışmış kurumuş lekelerden arınması gerekiyor. Bunları temizlemek için hassa mutfak telinden faydalanabilirsiniz. Cam temizleyicinin yanında kullanılacak olan bezlerde büyük önem taşır. Bezlerin pamuksuz, parçalanmayan iz bırakmayan nitelikle olması önemlidir. Yoksa camlarda kalıntı bırakır temizliği zorlaştırır. Kuru bez kullanılması yeterlidir. Silinecek olan yüzeylere bir miktar sprey cam yüzey temizleyici sıkılır. Üzerine bezle ovalanarak silinir. Ayrı bez kullanmanıza gerek kalmadan anında parlak, net pürüzsüz bir görüntü elde eder.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!