alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Çatal Kaşık Bıçak Seti
Çatal Kaşık Bıçak Seti

Çatal Kaşık Bıçak Seti

Her ülkede farklı yolculuklardan gelen çatal, kaşık ve bıçak üçlüsünün geçmişi çok eskilere dayanmaktadır. İnsanoğlu var olduğundan bu yana yeme-içme gereci olarak, doğal ürünlerden mutfak gereçleri üretmişlerdir. O zamanın şartlarına göre toprak testi ve tenceler, farklı bitkilerin köklerinden oluşturulmuş, araç gereçler günümüze kadar gelmiştir. Teknolojinin hızla ilerlemesi ve yeni ihtiyaçların ortaya çıkmasıyla birlikte, metal çatal kaşık bıçak seti üretilmeye başlanmıştır. Sofralarda elimiz kolumuz olan bu yemek setleri sayesinde, hem göz zevkimizi hem de karnımızı doyurabiliyoruz. Farklı şekil, tasarım ve ebatlarda üretilen çatal, bıçak ve kaşık üçlüsü, her yerde farklı modelleriyle karşımıza çıkıyor. Tatlı kaşıkları, çorba kaşıkları, büyük boy ve orta boy çatallar ve farklı ebatlarda bıçaklar ile her yemeğe uygun şekilde tasarlanmış modeller mevcuttur.

 

Çatal Kaşık Bıçak Seti Modelleri

Her gelinin çeyizinde ve her evin mutfağında mutlaka, çatal kaşık bıçak seti sandık modellerini görebiliriz. Ürünlerimiz arasında Almond Platin’in 30 parça, 89 parça ve 60 parça olmak üzere farklı sayı ve modellerde setleri yer almaktadır. Dilerseniz 6’lı setler halinde satın alabileceğiniz modeller mevcuttur. Sandık ve set halinde satın alarak, evinizdeki çatal bıçak kaşık takımını tamamlayabilirsiniz. Kaliteli üründen üretilen mutfak gereçleri, paslanmaz malzemeden üretilerek, sofralarınızı süsleyecektir. Misafirleriniz geldiğinde, farklı desen ve modellerde sunabileceğiniz gibi yıkandıktan sonra bile parlaklığını koruyacak şekilde durabilmektedir.

 

Çatal Kaşık Bıçak Seti Fiyatları

Sandık setleri içerisinde genellikle büyük ve küçük parçalar olmak üzere, mutfakta ihtiyacınız olabilecek tüm gereçler bulunmaktadır. Almond’un 89 parça sandık setine bakacak olursak; 12 adet çay kaşığı, tatlı kaşığı, yemek kaşığı, tatlı çatalı, yemek kaşığı, yemek çatalı ve yemek bıçağı, 1 er adette servis için kevgir, çatal, kepçe ve kürek yer almaktadır. Tüm parçalar paslanmaz çelikten üretilmiş olup, garantili bir şekilde müşteriye sunulmaktadır. 300 serisi denilen seriye ait olan çatal kaşık bıçak seti, çok kaliteli ve paslanmaz özelliği taşıyan bir ifade şeklidir. Güvenilir bir şekilde ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

 

En çok çelik gereçlerin kullanıldığı alanlar mutfaktır. Mutfaklarda kullanılan tencere, çatal kaşık ve bıçak setleri gibi ürünler, sürekli kullanılmaları ve suyla temasları sonucunda, paslanma ve kararma gibi sonuçlara neden olurlar. Fakat kaliteli çelikten üretilmiş olan setlerde kararma ve paslanma gibi etkiler görülmez. Öncelikle mutfak gereçlerini satın alırken, bilindik markaların 300 serisinden üretildiğini unutmamalıyız. Bu seri paslanmaz kaliteli çelikten üretildiğini ifade etmektedir. Kalitesi düşük ve ucuz çatal bıçak setleri, çabuk kararma, yamulma ve paslanma gibi sonuçlara neden olmaktadır. Ayrıca sağlık açısından da çeklik kullanımı önemlidir. Bilindik markaları internet üzerinden veya satış mağazalarına giderek, güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!