alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Deniz Simidi
Deniz Simidi

Deniz Simidi

Tatil demek çoğu insan için deniz, kum ve güneş demektir. Özellikle çocuklu aileler bu yönde bir tatili sıklıkla tercih ederler. Çünkü çocuklar denizde vakit geçirmekten, kumsalda oynamaktan ve güzel havanın tadını çıkarmaktan oldukça hoşlanırlar. Ancak çocuklarla tatile çıkarken her zamankinden daha özenli ve dikkatli bir hazırlanma aşaması gereklidir. Çünkü tatilde çocukların güvenliği ve rahatlığı öncelikli konulardır. Bu kapsamda alınacak olan ürünlerden biri de deni simididir. Deniz simidi, çocukların denizde rahat hareket etmelerini sağlarken aynı zamanda onların güvende olmalarını da sağlayan bir üründür.

 

Bebek Deniz Simidi

Çocuklar kimi zaman denizden korkabilirler. Denizle ilk defa tanıştıklarında veya uzun bir aradan sonra denize girildiğinde çekingen davranabilirler. Ancak deniz simidi bu korkunun yenilmesinde işe yarayan bir ürün olabilir. Onların rahatça içine girebildikleri bu ürün aynı zamanda rengarenk ve oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış olduğundan ilgilerini de çeker. Deniz simidi bir oyuncak gibi görürler ve onunla oynamak için harekete geçerler. Sonrasında rahat olduklarını ve oldukça eğlendiklerini anlayınca deniz korkularını da yenebilirler. Bu sayede hem çocuklar hem de aileler rahat etmiş olurlar.

 

Çocuk Deniz Simidi

Deniz simidi, aileler içinde önemli bir üründür. Çünkü kolayca tutup çekilebilen bir ürün olduğundan dolayı aileler olumsuz bir durumda panik olmazlar. Derin yerlerde simidi kolaylıkla hareket ettirebilirler. Simidin içindeki çocuklar da oldukça rahat oldukları için herhangi bir huzursuzluk ve korku ortamı oluşmaz. Bu sayede hem çocuk korkmaz hem de denizin keyfini oyun eşliğinde, rahatça çıkarmış olur. Deniz simidinin zamanla daha da güvenli ve rahat bir kullanım için olduğunu anlar ve deniz simidiyle hareketlerini oldukça genişletmeye başlar. Kısacası deniz simidi;

 

Güvenli bir alan sağlar. Ebeveynler için kolaylık oluşturur. Göze çarpan renkleriyle fark edilirliği arttırır. Çocuklarda denizle ilgili korkuların yenilmesine yardımcı olur. Ailelerin rahat, güvenli ve huzur dolu bir tatil geçirmesine yardımcı olur.

 

Deniz Simidi Fiyatları

Deniz simidi kullanacak olan çocuğun öncelikle simidi beğenmesi, o simidi bir oyuncak gibi görmesi gereklidir. Bu sayede onu kullanmayı kabul eder ve denize girerken simidini de her daim yanında götürür. Deniz simitleri bu nedenle oldukça canlı renklerde olmalıdır. Üzerinde çocukların sevdiği figürler ya da kahramanlar yer almalıdır. Bu sayede çocuk simidi beğenmeli ve onu benimsemelidir. Ayrıca deniz simitleri zaten genel olarak da canlı renklerde olmalıdır. Çünkü bu sayede denizde hemen fark edilirler. Bu da güvenlik için oldukça önemli bir noktadır. Her iki durum için de canlı renkler ve iyi tasarımlar gereklidir. Ayrıca görünüm dışında deniz simidinin kalitesi de oldukça önemlidir. Standartlara uygun olarak üretilmiş bir deniz simidiyle hem rahatlık hem de güven elde edilir. Bu nedenle kaliteli, canlı renklere sahip ve uygun ölçülerde olan bir ürün tercih edilmelidir. İşin uzmanından alınan doğru bir ürün sayesinde tatile gölge düşmez ve çocuklar rahat bir şekilde eğlencelerinin tadını çıkarırlar. 

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!