alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Diş Fırçaları
Diş Fırçaları

Diş Fırçaları

Diş fırçaları farklı marka ve modeller ile piyasa sunuluyor. Piyasanın hareketli olması, reklamların artması ve insanlarda bir farkındalık oluşması bu sektörün daha da hareketlenmesini sağlıyor. Ağız sağlığına önem veren insanlar dikkatli davranarak sağlıklı diş fırçalarını tercih ediyor. Diş fırçası seçimi dişlerin çürümemesi için büyük önem taşıyor. Diş fırçaları ne kadar kaliteli olursa o kadar çok bakteri ağızdan temizleniyor. Bu ise çürük sebebi olan bakterilerin ortadan kalkmasına ve istenmeyen diş ağrılarının oluşmamasına imkân tanıyor. Ağrı çekmek yerine iyi bir diş fırçası ve macunu kullanmak yapılabilecek en mantıklı şey oluyor.

 

Çocuk Diş Fırçaları

Birçok farklı türde diş fırçası bulmak çok kolay oluyor. Örnek verilecek olursa öncelikle çocuklara özel, onların ağız yapısına en uygun olan Diş fırçaları bulunuyor. Bu diş fırçalarının temel özelliği küçük olan çocuk ağızlarında etkili temizliği sağlamak olarak belirtiliyor. Buna ek olarak Oral-B markasına ait 3 etki birden gösteren diş fırçası modeli bulunuyor. Bu diş fırçası ile ağızda bakteriden eser kalmıyor. 360 derece olarak tabir edilen diş fırçası modelleri de piyasada sıklıkla karşılaşılan modeller arasında yer alıyor. Bunların temel özelliği ise dişi çepeçevre sarmak olarak göze çarpıyor. Dişin etrafını tamamen sardıkları için bakteri ve plaklar temizlenmekten kurtulamıyor. Bu ise ağız kokusunu, ağızda bakteri oluşumunu, çürük vs. gibi şeyleri ortadan kaldırıyor.

 

Diş fırçaları pilli seçenekleri ile de dikkat çekiyor. Pilli diş fırçalarının gövdesi daha geniş oluyor. Burada bir pil haznesi bulunuyor. Buraya konulan pil sayesinde içerisinde bulunan elektrik motoru hareket kazanıyor. Hareket kazanan elektrik motoru mili hareketini diş fırçasının baş kısmına iletiyor. Bu sayede uç kısım etrafında dönmeye başlıyor. Diş yüzeyine bu kısmı değdirdikten sonra ise el ile uygulanamayacak kadar etkili bir masaj işlemi başlıyor. Diş üzerindeki plak ve bakteriler saniyeler içerisinde dişten uzaklaştırılıyor.

 

En İyi Diş Fırçaları

Diş fırçaları farklı seçenekleri ile kararsız kalınmasına sebep olabiliyor. Farklı bir opsiyonlu özellik ise dili temizleyecek bölme bulundurmak olarak karşımıza çıkıyor. Bu bölmenin amacı dil yüzeyine sürüldüğünde bu yüzeyde bulunan bakteri, mikrop, kırıntı ve akla gelebilecek her türlü zararlı etmeni ortamdan uzaklaştırmak oluyor. Ağız bakımının tam olması için dil temizliğinin de önemi fazladır. Bu yüzden bu tarz fırçaların tercih edilmesi dilin daha rahat temizlenmesini, bunun sonucunda ise daha sağlıklı gülüşlere kavuşulmasını sağlayacaktır. Ayrıca ağız kokusunun sebebi olan plaklar da diş fırçalarının bu kısmı ile dil üzerinden temizlenecektir. Bu yoğun temizlik ilerleyen günlerde diş ve diş eti hastalıklarının oluşmasını engelleyecek, sağlıklı ve rahat gülüşler kazanılmasını sağlayacaktır.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!