alt alt alt
FİLTRELE
FİLTRE SEÇENEKLERİ
Dondurulmuş Sebze
Dondurulmuş Sebze

Dondurulmuş Sebze

Günümüzde ilerleyen teknolojinin de etkisiyle her alanda hayatımız kolaylaşmış durumdadır. Bunun en güzel örneklerinden biri de dondurulmuş sebze üretimi sayesinde mevsimi olmayan her sebzenin rahatlıkla bulunabilmesidir. Dondurulmuş sebze kadınların mutfak hayatını daha da kolaylaştırmaktadır. Çoğu kadın çalışma hayatında da yer aldığından birçok şeye fazla zaman ayıramamaktadır. Dondurulmuş sebze sayesinde mutfakta daha kısa sürede daha pratik yemek yapılabilmektedir. Aynı zamanda da mevsimi olmayan sebzeler her zaman kolay bir şekilde bulunabilmektedir.

 

Dondurma yöntemi sebzelerin daha uzun süre ve sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Son yıllarda yaygın olarak da kullanılmaktadır. Dondurulmuş sebze genellikle bireylerde daha sağlıksız olduğu algısını uyandırmaktadır. Ancak üretim aşamasında uygulanan teknikler sayesinde sebze de sağlık açısından tehlikeli olacak bir durum oluşmamaktadır. Taze iken nasılsa dondurulduğunda da aynı şekildedir. Sebzelerin her zaman sağlıklı kalması için özenle yıkanıp kurutulması yapılmaktadır. Uygun şartlar altında dondurulmaktadır.

 

Dondurulmuş Sebze Firmaları

Ürünlerin daha uzun süre muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Mevsimi olmayan sebzenin her mevsim kolay bir şekilde bulunabilmesini sağlamaktadır. İnsanların daha kolay ve pratik bir şekilde ihtiyaçlarının giderilmesine yardımcı olmaktadır. Bazı bölgelerde yetişme ve bulunma imkanı olmayan sebzeler dondurulmuş sebzeler sayesinde rahatlıkla her yerde bulunabilmektedir.

 

Dondurulmuş sebze işlemi birçok kadın tarafından evde de yapılmaktadır. Bu daha çok şokolama denilen bir yöntemdir. Evde bu işlemin yapılması çok fazla zaman kaybı yaşanmasına sebep olmaktadır. Çok uzun süren işlem olduğu için hem daha çok yorulmasına hem de besinler zaman kaybına bağlı olarak daha uzun süre beklediğinden besin değerinin azalmasına neden olmaktadır. Evde yapılan bu işlem çok fazla tercih edilmemelidir. Bu şekilde uzun bir süreç uygulanması yerine hazır satılan dondurulmuş sebze tercih edilmesi daha avantajlı bir işlem olacaktır. Dondurulmuş sebze hemen - hemen her markette rahatlıkla bulunmaktadır. Ayrıca evde yapılan dondurma işlemlerinde en fazla  -20 derece de dondurma yapılırken fabrikalarda üretimi yapılan dondurulmuş sebzeler en az -40 derece de dondurulmaktadır. Bu da daha uzun süre muhafaza edilmesini sağlamaktadır.

Dondurulmuş Sebze Nasıl Pişirilir

Sebzelerin çoğu dondurulmaktadır. Ama talebe göre genellikle bazı sebzeler daha çok dondurulmaktadır. İnsanların dondurulmuş sebzeler de en çok tercih ettikleri genellikle bezelye, havuç, brokoli, taze fasulye gibi ürünlerdir. Garnitür olarak kullanılan ürünler en çok tercih edilen dondurulmuş sebze çeşitleridir. Bunlar da Rus salatası yapımlarında makarna çeşitlerinde kullanılmaktadır. Daha pratik ve daha lezzetli olmasını sağlamaktadır. Kısa sürede daha lezzetli yemekler yapılmaktadır. Enginar ve mantar gibi sebzeler de yine dondurulmuş sebze olarak satılmaktadır. Bunlarda yemeklerin daha kısa sürede ve her mevsim istenilen her yemeğin yapılmasını sağlamaktadır. Bu nedenlerden dolayı her zaman tercih edebileceğiniz bir yöntemdir. Sağlık açısından da olumsuzluk yaratcak bir sorun teşkil etmemektedir.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!