alt alt alt
FİLTRELE
FİLTRE SEÇENEKLERİ
Draje Sakızlar
Draje Sakızlar

Draje Sakızlar 

Sakız çiğnemek hemen hemen herkesin en büyük tutkusudur. Sakız çiğnemek aslında bir alışkanlık sebebidir. Bu alışkanlıktan kolay kolay vazgeçilmez. Sakızların birçok çeşidi ve seçeneği vardır. Bu çeşitlerden bir tanesi ise draje sakızlar olabilir. Draje sakızlar tane olarak bir kutu içerisine paketlenmiş ürünlerdir. Sağlıklı kutuları ambalaj olarak kullanılan çantalarda taşımak için uygun sakızlardır. Gün boyu sürekli bir sakız kullanıma ihtiyaç duyuyorsanız bu sakızları tercih edebilirsiniz.

 

Gün içerisinde sürekli ağız kokusu oluşumunu yaşıyor iseniz ve bu konuda oldukça rahatsızlık hissediyorsanız kutu içerisinde her an çantanızda taşıyabileceğiniz kutu içerisinde muhafaza edilen sakızları tercih edebilirsiniz. Bu sakızlar çanta içerisinde kolayca muhafaza edilir ve kolayca elinizin altında bulunur. Bu sebepten dolayı gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz her an elinizin altında olan bir atıştırmalık diyebiliriz.

 

Draje Sakız Çeşitleri 

Draje sakızlar şekerli ya da şekersiz olarak seçenekleri vardır. Meyve aromalı olanlar sayesinde ağınızda hoş bir tat bırakan sakızlar olabilir. Şekersiz olanlar genellikle sade aromasız olan sakızlar olduğu gibi ferahlatıcı ve koku gidermek için kullanılan sakızlarda şekersiz draje sakızlar arasına girer. Ağızda oluşan kötü kokuların giderilmesi için koku giderici özelliğe ve ferahlatıcı özelliğe sahip draje sakızlar kullanılabilir.

 

Bu sakızlar aynı zamanda diş temizliği içinde kullanıldığı söylenebilir. Özellikle çalışan kesim gün içerisinde sigara ve kahve çok fazla tüketiminden sonra ağız ve diş sağlığına ihtiyaç duyulur. Bu yüzden her an her dakika diş fırçalama olanağı olmadığı için sakı kullanımı daha çok tercih edilir. Draje sakızlar kolay taşıma ve elinizin her an altında olan bir ürün olduğu için güç içerisinde sıklıkla kullanılan ürünlerdir.

 

Draje Sakızın Faydaları

Draje sakızlar genellikle meyve aromalı olan sakızlar sağlıklı kutular içerisinde çeşitli markalara sahip olan sakızlardır. Ağız sağlığını dikkate alan sakız markaları genellikle ferahlık veren ve koku giderici özelliği olan sakızlar üretilir. Sakız markalarının en büyük hedefi gün içerisinde ağız ve diş sağlığının korunmasına fayda sağlayabilmektir. Bu amaçla birlikte şekersiz ve ferahlık hissi veren draje sakızlar üretir. Meyve aromalı olan draje sakızlar ağız temizliğini sağlayabilir fakat koku giderici özelliği olmadığı için koku giderme konusunda çok fazla tercih edilen draje sakız çeşitlerinden değildir.

 

Draje Sakızların Çeşitleri ve Fiyatları 

Tüm sakız seçenekleri oldukça uygun fiyatlarda olan bir atıştırmalık olduğu için draje sakızlar çoklu sakız seçenekleri arasında yer almasına rağmen oldukça uygun bir fiyat seçeneği vardır. Çoklu sakız paketi seçeneğinde olduğu için daha uzun süre kullanabileceğiniz bir sakız aynı zamanda uygun fiyatı sayesinde kolaylıkla alınabilir. Eğer market alışverişlerinizi internet üzerinden yapıyor iseniz sakız seçeneklerine ve draje sakızlara sitemizden alışveriş sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!