alt alt alt
FİLTRELE
Eğitici Oyuncaklar
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Eğitici Oyuncaklar
Eğitici Oyuncaklar

Eğitici Oyuncaklar

 

Çocukların ilk eğitim almaya başladığı araç ve gereçler elbette oynadıkları oyuncaklardır. Özellikle de bu oyuncaklar eğitici oyuncaklar oldukları zaman, çocukların hayatında büyük bir öneme sahip olmakla kalmıyor onları gerçek anlamda eğitmeye başlıyor demek doğru bir yaklaşım oluyor. Çocuklar, ilk eğitim hayatını ailede almaya başlarlar ve ailede verilen eğitim için kullanılan ilk araç ve gereçler elbette oyuncaklardır. Ancak eğitici oyuncaklar seçilirken, dikkat edilmesi gereken pek çok nokta mevcuttur. Oyuncakların çocukların hayatında yalnızca oyun oynamak ve eğlenmek amacıyla yer almadığı bilinmelidir. Oyuncak seçimi yaparken, tamamen eğitici oyuncaklar olmasına ve çocuğa zarardan ziyade yarar sağlayacak olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Oyuncaklardan öğrenilen pek çok şey çocukların hayatında büyük bir yer kaplar ve ömür boyu unutamayacakları alışkanlık ve kazanımları oyuncaklar sayesinde edinirler. Bu nedenle eğitici oyuncaklar olmaları her zaman göz önünde bulundurulmalıdır.

 

3 Yaş Eğitici Oyuncaklar

 

Eğitim ve öğretim hayat boyu devam eden bir süreçtir. Eğitim ve öğretim hiçbir zaman ve hiçbir yaşta bitmemesi gereken bir süreçtir. Bu nedenle eğitim en küçük yaşlarda başlar ve ilk eğitim aşamaları eğitici oyuncaklar ile verilir. Bu oyuncaklar içerisinde puzzle ve yapboz oyuncakları, rakamlı ve magnetli oyuncaklar, yerleştirme ve küp şeklinde eğitici oyuncaklar, lego tarzında birleştirmeli tarza sahip olan oyuncaklar ve benzeri pek çok oyuncak modeli yer alıyor. Eğitici oyuncaklar kullanılması çocukların eğitim hayatlarına başarılı bir şekilde adım atmalarına olanak sağlıyor ve en güzel şekilde hayata hazırlanmalarına da yardımcı oluyor. Bu nedenle eğitici oyuncaklar ve türlerinin tümü çocuklar için son derece önem taşıyor ve çocukluk döneminden çıkana kadar bu oyuncakların kullanımına devam edilmesi gerekiyor.

 

2 Yaş Eğitici Oyuncaklar

 

Eğitici oyuncaklar, çocukların hayatında ne az ne de fazla yer almamalıdır. Tam kararında ve yeteri kadar çocukların hayatında yer aldığı sürece, eğitici oyuncaklar çocuklara çok fazla şey öğretir ve onları ilkokul çağına da rahatlıkla hazırlamaya başlar.

 • Eğitici niteliklere sahip eğitici oyuncaklar çocuklara sayı saymayı erken yaşta öğretir.

 • Bu oyuncaklar çocukların el becerilerini hızlı bir şekilde geliştirmesine yardımcı olur.

 • Bu oyuncaklar düzenli olarak çocuklara verildiği takdirde, çocukların zihinsel gelişimleri de normalden daha hızlı ilerlemeye başlar.

 • Eğitici niteliklere sahip olan tüm eğitici oyuncaklar çocukların renkleri ayırt etmesine ve yapboz yapmasına da büyük oranda olanak sağlar.

 

1 Yaş Eğitici Oyuncaklar

 

Bu oyuncak türleri günün her saatinde çocuklara verilerek vakit geçirmeleri ve onlardan bir şeyler öğrenmeleri ve kazanmaları sağlanabilir. Ancak günün belli saatlerinde özellikle de oyun saati olarak belirlenen saatlerde, çocuklar eğitici oyuncaklar ile vakit geçirirlerse, çok daha iyi olacak ve çok daha hızlı bir şekilde kazanım edinmeye başlayacaklardır. Aynı zamanda oyun oynamanın ne kadar eğitici oyuncaklar olduğunun da zamanla farkına varacak ve daha fazla seveceklerdir.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  OZNUR Müşteri
  KARTIMDA YANLIŞLIKLA 2 KERE ÇEKİM OLMUŞ, BUNU HEMEN DUZELTILER. TESEKKURLER
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Durmuş A Müşteri
  ürünleri çok güzel paketlemişsiniz teşekkür ederim, lütfen yurtiçi kargo ile çalışmayın
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!