alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Fondöten
Fondöten

Fondöten

Fondöten; Ciltte var olan bir takım cilt sorunlarını kapatmak, daha pürüzsüz bir görünüm sağlamak için kullanılan makyaj malzemesine denilmektedir.

 

Cilt tonunu eşitlemeyi sağlar. Ciltteki lekeleri kapatmayı sağlar. Ciltteki siyah noktaları kapatır. Ciltteki çilleri kapatır. Ciltteki sivilceleri saklar. Temiz bir cilt görüntüsü oluşturur. Pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarır. Diğer uygulanan makyajlarla cildin bütünlüğünü sağlar.

 

Su Bazlı Fondöten

Fondöten cilt yapısı ve rengine göre seçilmelidir. Cilt rengiyle uyum sağlayan renkte bir fondöten almak çok önemlidir. Bu sebeple test ürünlerini bilekte ve kol iç bölümünde sürerek denemek doğru olacaktır. Bu şekilde doğru tondaki fondöten seçilebilir. Likit(Sıvı) fondöten cilde sürülmesi pratik bir kullanımdadır. Doğal bir görünüm sağlayan ve her cilt yapısına ayak uydurabilen bir fondöten çeşididir. Yüze krem sürercesine tatbik edilebilmektedir. Köpük fondöten cilt kusurlarını kapatmakta çok başarılı bir üründür.  Formatı ise köpük şeklindedir. Stick fondöten ise kuru ciltler için oldukça başarılı bir makyaj ürünüdür. Cilt lekelerini kapatmada başarılı bir makyaj ürünüdür. Üzerine pudra sürüldüğünde daha başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Krem fondöten kuru ciltler için uygun bir makyaj malzemesidir. Kullanımı oldukça pratik ve basittir. Yağlı yapısı ile uzun saatler istenilen verim sağlanır. Toz fondöten kullanımı basit bir makyaj ürünüdür. Sünger yardımıyla tatbiki yapılabilmektedir. Pudra fondöten içerisindeki mineral ve vitaminler ile hem cildi besler hem de fondöten özelliği ile ciltteki kusurları kapatır. Fırça veya sünger yardımı ile tatbiki yapılabilmektedir.

 

Uygun Fiyatlı Fondöten

Fondöten uygulaması yapılmadan önce cilt temizlenmeli ve nemlendirici tatbiki yapılmalıdır. Cilt yıkandıktan sonra uygun bir nemlendirici sürülmelidir. Nemlendirici kullanımı önemlidir. Fondöten sürmeden önce nemlendirici sürülmesi, fondötenin ciltte daha eşit dağılması ve daha estetik durmasını sağlamaktadır. Fondöten cilde; parmak, sünger veya fırça ile tatbik edilebilmektedir. Sünger kullanımı zahmetli olduğu için parmaklar veya fırça ile sürmek daha pratik bir kullanım sağlar. Sünger kullanılacaksa temiz olmasına dikkat edilmelidir. Fondöteni ince bir tabaka halinde sürmek her zaman daha başarılı sonuçlar doğurur. Fazla sürülen fondöten cildi kalın bir tabaka şeklinde gösterir ve maske intibası uyandırır. Bu sebeple fondöten her zaman ince bir tabaka halinde ve eşit dağıtılarak sürülmelidir.

 

Fondöten öncelikle burun, çene ve yanaklara damla damla kondurularak yedirir şekilde tüm cilde yayarak sürülmelidir. Tüm cilde yedirilen fondöten uygulamasının ardından boyun, dekolte, kulak bölgelerine de az miktarda fondöten sürülmelidir. Bunun sebebi, yüz ve bu bölgeler arasında renk ton farkını ortadan kaldırmaktır. Son olarak fondöteni sabitlemek adına pudra uygulaması yapılır. İsteğe göre bu işlemlerin ardından makyaj sabitleme spreyi de sıkılarak, uzun saatler akmayan ve bozulmayan bir makyaj elde edilebilir.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!