alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Isıtıcılar
Isıtıcılar

Isıtıcılar

Isıtıcılar, soğuk havalarda odamızı, işyerimizi veya nereyi ısıtmak istiyorsak orayı ısıtan elektrikli aletlerdir. Taşıması kolay ve çabuk ısıtma yönüyle de hızlı olan ısıtıcılar hayatımızda geniş bir yer kaplamaktadır. Isıtıcı tercihinde bulunurken, nereyi ısıtacağımıza göre ısıtıcı almalıyız. Bir bebek odasını mı, mutfağımı, oturma odasını mı, yatak odasını mı, ısıtacağımız alanın büyüklüğüne göre ısıtıcı almalıyız. Aldığımız ısıtıcı elektrik tasarruflu ve maliyeti ekonomik olmalıdır.

Isıtıcı Nedir?

Isıtıcı hayatımızı kolaylaştıran elektrikli aletlerdir. Yağmurlu ve soğuk havalarda pratik olarak kullanılan bir düğmeye bastığımızda hemen ısınmaya başladığımız teknoloji harikası aletlerdir. Kısa zamanda ve az bir maliyetle bulunduğumuz ortamı ısıtan ısıtıcılar, markasına, fiyatına ve modeline göre değişiklik göstermektedir. En çok tercih edilen ısıtıcılar elektrik tasarruflu ve ısıtma gücü yüksek olanlardır. Isıtma gücünün yüksekliği arttıkça elektrik harcaması da artmaktadır. Kullanacağımız ısıtıcıları neresi için kullanacaksak ona göre almalıyız. Küçük alanları ve büyük alanları aynı tür ısıtıcılarla ısıtamayız. Alan büyüklüğüne en uygun ısıtıcıları seçmelidir.

Isıtıcı Modelleri

Fanlı ısıtıcılar, çalışma göstergeleri vardır, ayarlanabilir termostatları bulunmaktadır, rahatça taşınabilir özelliği, fan özelliği, aşırı ısınma koruması, devrilme emniyeti, güç gösterge ışığı, 220-240 V AC,50/60hz 2000 W özelliği vardır. Tekli ısıtıcılar, maksimum verimi daha iyidir, kolay kurulumu yapılır ve taşıması kolaydır, ekonomiktir. Dört adet Quartz tüplü ısıtıcı, iki kademeli açma-kapama anahtarı, şık ve zarif dizaynı, 2400W güç, kolay kullanım, tekerlekli Quartz ısıtıcılardır. Tekli masa altı ısıtıcı, tekli elektrostatik boya gövdesi, açma kapama anahtarı, devrilme emniyeti, el yakmayan ızgaralar, arka paneldeki yansıtıcı ile ısıyı yoğunlaştırma özelliği, 230 V / 50/60 hz /1500 V özelliği, %25 daha çok verim sağlayan eliptik sarımlı teller.

Isıtıcı Modelleri ve Isıtıcıların Kullanım Alanları

Isıtıcılar günlük hayatımızda birçok alanlarda sık olarak kullanılmaktadır. Bir odun sobası sürekli yanarken daha fazla odun tüketimi olacaktır. Bir saatlik bir işimiz için odun sobası yerine, daha kolay ve kullanışlı olan elektrikli ısıtıcılar kullanılmaktadır. İhtiyacımız olduğunda düğmeye basarak ısınır ve işimiz bittiğinde düğmeye basarak kapatabileceğimiz ısıtıcılar daha kullanışlıdır. Lokanta, mutfak, oturma odası, işyeri veya dersliklerin ısıtılmasında kolaylık sağlayan ısıtıcılardır. Soğuk havalarda kısa süreli ve uzun süreli kullanımlar için ısıtıcılar pratik ve çabuk ısınmayı sağlayan aletlerdir.

Kullanacağımız alanın büyüklüğüne göre tekli, ikili, üçlü ve dörtlü ısıtıcılar bulunmaktadır. Size en uygun olanı ısıtıcıyı seçip ısınabilirsiniz. İşyerinizin masa altı ısınmasından başlayarak oda büyüklüğüne göre en uygun ısıtıcılar kullanarak pratik ve ucuz ısınma sağlanacaktır. Isıtıcıların en büyük tercih sebebi ise lazım olduğunda açılıp, işimiz bittiğinde kapatılarak kolay kullanımıdır. Taşımasının kolay olması ve istediğimiz her yere kolayca götürebilmemiz tercihleri arttırmaktadır. Bu teknoloji nimeti sayesinde hayatımız daha kolaylaşmaktadır. Pratik ve kolay kullanımlı olması sayesinde her evde yerini almıştır.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!