alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Katı El Sabunu

Katı El Sabunu 

 Temizliğin insan yaşantısındaki yeri yadsınamaz. Özellikle her şeye dokunana ve temas eden ellerimizin temizliği apayrı bir önem teşkil etmektedir.  Sağlıklı bir vücut ve kişisel bakımın temelinde el temizliği geçmektedir. El temizliği için üretilen katı el sabunu da ellerimizin mikroplardan arındırıp ellerden bakteri oluşumunu engellemek için üretilmektedir.  Her ne kadar günümüzde el sabunlarının sıvı ve köpük çeşitleri çıksa da, katı çeşitleri de özelikle evlerde yaygın tercih edilmektedir.

Katı El Sabunu Çeşitleri

   Tekli, üçlü dörtlü, beşli farklı gramajlarda tüketicinin kullanımına sunulan katı el sabunu lavantalı, güllü, zeytinyağlı,  yasemin çiçekli, papatyalı, sütlü, elma özlü,  klasik beyaz, gliserinli, vanilyalı, limonlu, kükürtlü, safran, aryan veya misk kokulu gibi farklı içeriklere sahiptir. Ayrıca katı el sabunları ellerini bakteri ve mikroplardan arındırdığı gibi ellerinizi yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlamaktadır.  Bunların yanı sıra katı el sabunları farklı amaçlar içinde kullanıldığı bilinmektedir. Buna örnek verecek olursak; kullanmadığınız elbise ya da eşyalarınızda kötü koku oluşmasını engeller. Hava almayan kapalı ortamlarda bulunan eşyalarınızda bakteri oluşmasını engellemektedir.Katı el sabunu çeşitleri için internet sitemizi ziyaret etmeniz sizin için yeterli olacaktır.

Katı El Sabunu Fiyatları

 Bitki ve esanstan üretilen ve pek çok yaşam alanlarında yerini sıvı el sabunlara bırakan, katı el sabununun yararları da tartışılmazdır.   Çünkü doğal ürünlerden üretilen katı sabunları pek çok cilt hastalıklarına iyi gelmektedir. Katı el sabunu çeşitleri arasında en çok tercih edilen zeytinyağlı katı el sabunları kuru yağsız ciltler için özel üretilmiştir.  Çoğu insanların ortak sorun haline gelen egzama hastalığına da gliserinli katı sabunlar tavsiye edilmektedir. Hoş koku vermesi içinde lavanta ve papatya özlü güllü olanları tercih edilmektedir.Katı el sabunu fiyatları hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için internet sitemizde yer alan katı el sabunu kategorisine göz atmanız yeterli olacaktır. En uygun fiyatlarla satın almak için internet sitemizi sizin için en doğru tercih olacaktır.

Katı El Sabunu Çeşitleri ve Fiyatları

Katı el sabunları sıvı sabunlara göre daha avantajlıdır. Sıvı el sabunları her ne kadar katı sabunların sıvılaştırılıp,  kutu içerisine alınmış hali olsa da, katı haline göre çok kullanışlılığı bir adın geride kalmaktadır. Katı el sabunları renkleri ve güzel kokuları sayesinde yaşadığını alanlarda güzel ve naif görüntülere sahiptir.  Günümüzde yüzlerce çeşitleri çıksa da aslında katı el sabunlarının ilk üretim amaçları ve işlevleri elleri mikroplardan arındırmaktır. Ellere yumuşaklığı ve pürüzsüzlüğü kazandırması da katı sabunların tüketiciye kazandırdığı en önemli artısıdır.   Ellerini katı el sabunu ile yıkayan bir kişi temizlik hissini en derinden hisseder ve elindeki bakteri ve mikropları tamamen yok eder. Katı sabunların içeriğinde sağlığa zarar veren hiçbir zararlı madde yoktur tamamen doğal ve saf ürünlerden üretilmektedir.    Elleri tahriş etmez. Aksine cilt problemleri için özel olarak üretilen çeşitleri de bulunmaktadır. Bu nedenle ellerde egzama gibi cilt problemleri olanlar katı el sabunu kullanmaları tavsiye edilir. Katı el sabunlarını en güzel tarafı ise bitmekte olan küçük parçacıkların bir araya getirerek, israf olmasını engellenebilmesidir.  Bitmek üzere olan minik sabunlara istediğiniz şekli verecek son parçasına kadar kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra renkli ve kokulu olanlarından, süsler yaparak yaşadığınız alanlara süsleyebilir ve bu işi ticarete dökebilirsiniz. Katı el sabunu çeşitleri ve fiyatları en uygun seçeneklerle internet sitemizde.İhtiyacına ve bütçene uygun ürünü satın almak için tek yapman gereken şey internet sitemizi ziyaret etmek olacak.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!