alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Keçeli Kalem
Keçeli Kalem
12

Keçeli Kalem

Boyama, resim işiyle ilgilenenlerin çok sıklıkla ilgilendiği bir alan olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca çocukluktan itibaren insanoğlu boya kalemleri ile oynamaya ve yeni şeyler öğrenmeye başlıyor. Günümüze gelindiğinde birçok farklı boya kalem türü ortaya çıkmış durumdadır. Farklı işler için farklı boya kalemleri tercih ediliyor. Sulu boya ile daha gerçekçi resimler yapılabiliyor. Bundan farklı olarak pastel boya ile daha farklı tonlar yakalanabiliyor. Klasik olan kuru boyalar ile hayal gücüne göre farklı desenler oluşturulabiliyor. Bunların hepsinden farklı olan bir boya türü de bulunuyor. Bu boya türü ise keçeli kalem olarak karşımıza çıkıyor. Keçeli kalemler temel bileşenlerinden ötürü ve kullanım alanına göre diğer boya kalemlerinden ayrılabiliyor.

 

Faber Castell Keçeli Kalem

Kuru boya, silinebilir pastel boya ve bazı özel boyalar bir şekilde silinebiliyor. Keçeli kalem ise bunlardan farklı olarak silinemez özellikte bulunuyor. Bu özelliği sayesinde kalıcı resimler yapmak isteyenlerin vazgeçilmezi oluyor. Buna ek olarak renkleri daha parlak oluyor. Parlak renkler ise resimlerin daha canlı, albenili durmasını sağlıyor. Tercih edilmesini bu özelliğine de borçlu olan keçeli kalem bunlara ek olarak 12,16 gibi sayılı paketler de satılıyor. Bu özellikleri keçeli kalemlerin birçok resim ile ilgilenen insan tarafından tercih edilmesini sağlıyor. Özellikle kalıcı renkler ve canlı renkler sunuyor olması keçeli kalemlere farklı bir boyut katıyor.

 

Keçeli Kalem Seti

Keçeli kalemlerin en önemli noktası boyalarının çıkmıyor olmasıdır. Yapılacak olan boyama esnasında kuru boyada olduğu gibi silme işlemi yapmak mümkün olmuyor. Bu yüzden dikkat edilmesi gerekiyor. Bu boyaları kullanırken eğer hata yapılırsa bu hatalar farklı desenler ile kapatılabiliyor. Bu ise tamamen yetenek işi denilebilir. Yanlış çizilen bir çizgiye çiçek motifi verilerek yanlışlık ortadan kaldırılabiliyor. Ya da çizime uygun bir detay eklenerek hatalı çizginin mükemmel bir motife dönüşmesi sağlanıyor. Bunlar yapılabiliyor fakat silme işlemi kesinlikle yapılamıyor. Bu yüzden bu kalemler kullanırken dikkatli olunması ve kalıcı olacağı dikkate alınarak çizim yapılması önem taşıyor.

 

Kalem alırken dikkat etmek gereken birçok farklı nokta olabiliyor. Keçeli kalem alırken özellikle kalite büyük önem taşıyor. Bu ürünler içerisinde yüksek oranda kimyasal içerdiği ve gün boyunca solunum yoluyla kalemle etkileşim halinde olunabileceği için bu kalemleri kaliteli yerlerden, markalardan almak gerekiyor. Kalitesiz, yan sanayi başka bir tabirle merdiven altı olan ürünler tehlike saçıyor. Bu yüzden bu ürünler yerine gün boyu bu kalemlerle ilgilenecek olan çocuklara kaliteli, markalı ürünler almak gerekiyor. Kalite sağlığa ek olarak canlı renklerin de belirgin olmasını sağlıyor. Eğer kalitesiz ürünler tercih edilirse renkler göze hoş gelmiyor ve bu ise resmin kötü bir durumda olmasına sebebiyet veriyor. Emeklerin boşa gitmemesi için kaliteli keçeli kalem seçmek önem taşıyor.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!