alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Kek Kalıbı
Kek Kalıbı
123

Kek Kalıbı

Pek çok çeşide sahip olan kek kalıbı ürünleri, keklerin pişme süresine ve lezzetine  göre farklı niteliklere sahip olan ürünlerdir. Kadınlar için mutfak parçalarının vazgeçilmezleri arasında yer alan kek kalıpları farklı şekillere ve özelliklere sahip olabilirler. Pişirmek istediğiniz kekin türüne ve yumuşaklık oranına göre, hangi tür kalıba sahip olmanız gerektiğine özelliklerine göre karar verebilirsiniz. Kek pişirirken kalıp kullanmak, borcam ya da derin tepsi kullanmaktan çok daha sağlıklıdır. Aynı zamanda kalıp kullanarak keklerinizin yanma ihtimalini de en aza indirgemiş olacaksınız. Çünkü kek kalıplarında, kek karışımları daha kolay ve daha boşluksuz yayılarak daha lezzetli pişmeye yönelirler ve fırına daha kolay koyarak alabilirsiniz.

 

Kelepçeli Kek Kalıbı

Kelepçeli Kek kalıbı kullanmak, keklerin çok daha güzel pişmesini sağlar. Aynı zamanda diğer tüm kek pişirme malzemelerine oranla kek kalıpları daha yumuşaktır ve yapısı yalnızca kek pişirmeye uygundur. Kek pişerken yanmaması, alt ve üstünün aynı oranda kızarması ve boşluksuz hava almadan pişmesi için kek kalıplarının kullanımı önem taşıyor. Özellikle de yeni fırın tiplerinde kekler pişerken eski tepsilerin ya da borcamların kullanımı uygun değildir. Bu nedenle mutlaka bir kek kalıbınız olmalıdır ve tüm kek karışımlarınızı bu kalıpta pişirmeniz gerekir. Özellikle de içeriğinde daha fazla malzemenin yer aldığı keklerin pişme süresi daha uzun olacağından, kalıp kullanarak pişirmek daha mantıklı ve kolay olacaktır.

 

Kek Kalıbı Seti

Kek kalıbı kullanarak kekinizi daha kolay, daha hızlı ve daha lezzetli bir şekilde pişirme şansını elde edebilirsiniz. kek kalıpları, tamamen kek içeriklerine uygun şekilde tasarlanıyor ve keklerin yanmadan, kabuk tutmadan ve hamur gibi kalmadan pişmesine olanak sağlıyor. Kek kalıpları aynı zamanda fırın özelliklerine daha uygundur.

 

Kekinizin daha hızlı pişmesini sağlıyor. Silikon, çelik ve cam gibi farklı çeşitleri ile farklı kek türlerini pişirmenize yardımcı oluyor. Kek kalıpları, takım halinde yer alıyor ve farklı şekillerde kekler yapmanıza da imkân sunuyor. Kalıp kullanarak ayrıca daha lezzetli ikramlıklar hazırlamış oluyorsunuz.

 

Yalnızca kek yaparken değil aynı zamanda farklı sütlü tatlılar yaparken de kalıpları kullanabilirsiniz. Çok geniş kapsamlı kullanıma sahip olan bu kalıplar ile pudingli tatlılar ya da şekle giren tüm tatlılardan yapabilirsiniz. Böylece çay saatlerinizde kek ve tatlılarınızı artık yalnızca lezzeti ile değil aynı zamanda görünümü ile de konuşturmaya hazır olabilirsiniz. Kalıp kullanarak yapacağınız kek ve tatlıların krema ve sosları da akışkan bir şekilde kek ve tatlılarınızın üzerinde yerini alır ve muazzam bir görünüme sahip olabilirler. Tüm bu durumlar göz önüne alındığında kek kalıplarını mutfaklarınızdan ayıramayacak ve tüm çay saatleriniz için düzenli olarak kullanmaya devam edeceksiniz.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!