alt alt alt
FİLTRELE
FİLTRE SEÇENEKLERİ
Koleksiyon Araba

Koleksiyon Araba 

Son yıllarda mağaza vitrinlerinde ve internet sitelerinde sıkça rastlanan koleksiyon araba modelleri bu tutkunun ne kadar geliştiğinin göstergesidir. Koleksiyon araba modelleri ikiye ayrılır. Bunların ilki orijinal arabaların birebir küçültülmüş halidir. Markanın kendi modelinin bütün özelliklerini yansıtır. Belirli bir ölçek dahilinde küçültülürler ve arabanın satış bilgileri arasında bu ölçekleme de bulunur. Bu koleksiyon arabalar oldukça sağlam malzemelerden yapılır. Bütün görünümü arabanın kendisine benzer. Gerçeğe yakın olmalarından dolayı araba meraklılarının da özellikle ilgisini çeken koleksiyon arabaların kendilerine özel bir kitlesi vardır. Detayları son derece etkileyicidir. Araba koleksiyonunun kendine göre meraklıları bulunur. Bu insanlar sadece günlük yaşamda arabaları seven kişiler değildirler, aynı zamanda arabalara karşı özel bir ilgileri vardır. Bir araca baktıkları zaman onun bir koleksiyona ait olup olamayacağını anında anlayacak bilgiye sahiptirler.

Koleksiyon Araba Seçimi

Koleksiyon araba seçmenin bir takım püf noktaları vardır. Tabi ki bir koleksiyon araba koleksiyonu yapanlar dilediği koleksiyon araba modelini biriktirebilir. Ancak söz konusu koleksiyon arabalar olduğu zaman bunların özel üretim olmasına dikkat edilmesi gerekir. Bu konuda gerekli bilgiler arabaların kutularının üzerinde yer alır.  Bu araçlar çoğunlukla sınırlı sayılarda üretirler. Markanın arabanın koleksiyon ürünü olduğuna dair bir ibaresi yer alır. Çocuklar için ise koleksiyon araba alırken, araçların küçük parçalarının olmaması, çocuğa zarar verecek kısımlarının bulunmamasına dikkat edilir. Bir yandan da çocuğun ilgisini çekecek ürünler olması, onları sevmesi açısından avantaj yaratır. Aynı koleksiyonun birden fazla parçası alınıp çocuklara koleksiyon yapma bilinci aşılanabilir. Böylece çocukların oyun saati aynı zamanda başka bir dünya hakkında bilgi edindikleri bir zamana dönüşebilir.

Koleksiyon Araba Fiyatları

Koleksiyon için özel üretilmiş arabaların fiyat aralığı birbirinden farklı olur. Bunun nedeni de bütün araçların özelliklerinin değişik olmasından kaynaklanır. Bu arabalar çok özel serilerin devamı ise fiyat aralıkları daha yüksektir. Aracın orijinalliğine yakın olması da fiyatı doğrudan etkileyen bir unsurdur. Koleksiyon araba genellikle metal döküm oldukları için herhangi bir oyuncak arabaya göre daha ağırdırlar. Bu da onların fiyat aralığını etkiler.

Koleksiyon Arabalar Oyuncak

Koleksiyon araba denilince akla gelen bir başka çeşit ise, ünlü kahramanların kullandığı ve oyuncak üreticileri tarafından özel seri olarak çıkarılan araçlardır. Bunlar çizgi film, sinema filmi ya da süper kahramanlara ait araçlar olabilir. Bu tip araçlar hem çocuklar hem de yetişkinler için üretilir. Çocukların oynayarak daha eğlenceli vakit geçirmesi sağlanır. Rengarenk ve çocukların severek oynayacağı koleksiyon araba modellerine rastlamak mümkündür. Bu araçların özel tarafları, aynı zamanda aynı koleksiyonun diğer parçalarla birleştirilmesinden ortaya çıkar. Tamamı birbirini tamamlayıcı özelliktedir. Bir hikayenin bütün kahramanlarını bu koleksiyon içinde bulmak mümkündür. Çok değerli üretimlerdir. Dışarıdan bakıldığında bir oyuncak gibi görünseler de tasarımları ile fark yaratırlar.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Durmuş A Müşteri
  ürünleri çok güzel paketlemişsiniz teşekkür ederim, lütfen yurtiçi kargo ile çalışmayın
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!