alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Kuru Boya
Kuru Boya
12

Kuru Boya

Kuru boya resim sanatıyla ilgilenenlerin sıklıkla kullandığı bir boyama ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Bu boyaların seçimi yapılırken sağlık konusunda dikkatli olunması gerekiyor. Fiyatı uygun olduğu için ürünleri tercih etmek ileride büyük sorunlara yol açabiliyor. 12, 16, 18, 36 renkli kuru boya ürünleri bulunabiliyor. Bu kuru boyalar kalitesine göre daha parlak veya mat renk verebiliyor. Ayrıca paketleme de önem taşıyor. Bazı kuru boyalar özel plastik kutularda sunulabiliyor. Bazıları ise karton kaplama aracılığıyla sunuluyor. Karton kaplamalar özellikle ilkokul çağındaki çocukların kullanmasından dolayı kolaylıkla yıpranabiliyor. Bunun yerine plastik kutularda boyalar tercih edilirse daha uzun süre kullanım ömrü olabiliyor.

Faber Castell Kuru Boya

Ana renk açısından bakıldığında belli başlı renkler bulunuyor. Buna ek olarak bu 36 renk olan pakette hangi renkler var? Bu insanların merakını uyandırıyor. Burada özel elde edilmiş bazı renkler bulunabiliyor. Ten renginden, turkuaza kadar birçok farklı renk 36’lı ürünlerde insanlara sunuluyor. Buna göre fiyat da artıyor. 12 adet boya kalemi içeren kuru boya seti 9 TL gibi bir rakama alınırken 36 adet renge sahip boya seti 35 TL gibi rakamlara alınabiliyor. Bakıldığında fiyat farkı aynı gibi gözüküyor. Bu boyaların da yine tercih edilirken Faber-Castell, Adell gibi markalar alınması önem taşıyor. Buna benzer birçok kaliteli firma da bulunuyor. Kaliteli firmalara ait boyalar daha kalıcı oluyor ve uzun süreler silinmiyor.  

Kuru Boya Seti

Öncelikle ilk adım olarak yapılacak çalışmanın belirlenmesi gerekiyor. Nerede ne renk kullanılacak ve buna göre gereksinim nedir? Buna netlik kazandırmak önem taşıyor. Sonrasında eğer çok fazla detay renk varsa 36’lı setlerin seçilmesi gerekiyor. Sadece renk ve sayı önemli olanlar arasında yer almıyor. Kuru Boya sertliği, renk koyuluğu, renk yoğunluğu da kontrol edilmesi gerekenler arasında yer alıyor. Bu yüzden seçim yapılırken mümkünse boyalar farklı bir kâğıtta test edilerek alım yapılmalıdır. Bunlara ek olarak boya kalemi ile en uyumlu kâğıdın da seçilmesi gerekiyor. Daha ince kâğıtla çalışılacaksa buna göre yumuşak uçlu boya kalemi tercih edilmesi hem çalışmayı hem de boya kalemlerini koruyacak etmen olarak karşımıza çıkıyor.

Diğer boya türlerine göre farklı birçok avantaj kuru boyalar ile sunuluyor. Örnek üzerinden gidilecek olursa sulu boyadaki gibi akma gibi durumlar kuru boyada ortadan kalkıyor. Ayrıca kurumasını bekleme gibi bir durum da söz konusu olmuyor. Buna ek olarak kuru boya çok fazla renk seçeneği sunuyor. Sulu boyalar ise daha az ve soluk renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Kuru boya ile detay çalışmak daha kolay iken sulu boya ile detay çalışmak oldukça zor ve titiz bir çalışma gerektiriyor. Bu yönlerden kuru boya avantajları elinde tutuyor.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  OZNUR Müşteri
  KARTIMDA YANLIŞLIKLA 2 KERE ÇEKİM OLMUŞ, BUNU HEMEN DUZELTILER. TESEKKURLER
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Durmuş A Müşteri
  ürünleri çok güzel paketlemişsiniz teşekkür ederim, lütfen yurtiçi kargo ile çalışmayın
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!