alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Lego
Lego
12

Lego

Hem çocukların hem de yetişkinlerin hayatında büyük bir role sahip olan lego modelleri, renkleriyle ve şekilleriyle her zaman dikkat çekmekte olan oyuncak çeşitlerinden birisidir. Özellikle de çocukların hayatında mutlaka yer alması gereken lego oyuncakları, çocukların el becerilerini geliştirmelerinde yardımcı olan oyuncaklardan birisidir. Rengarenk modelleri olan ve üst taraflarında çıkıntıları olan modeller, çocukların lego oyuncaklarını daha rahat tutmalarına ve birbirine rahat yerleştirmelerine yardımcı oluyor. Aynı zamanda alt tarafları boşluk olan ve geçirmeleri için oyulan kısımları da, lego oyuncakların birbirine geçtikten sonra daha rahat tutunmasına ve sıkı sıkıya bağlanmasına olanak sağlıyor. Lego, çocukların dikkatini bir hayli çeker ve her zaman el becerilerini de zihin becerilerini de geliştirmeye devam eder.

 

Lego Çeşitleri

Lego, çocukların hayatında olduğu gibi yetişkinlerin hayatında da önemli bir yere sahiptir. Lego oyuncakları, çocuklara 0 ile 12 yaş aralığında verilerek son derece uygun oyun sahası sağlanabilir. Lego oyuncaklarıyla oynayan çocuklar, diğer çocuklara oranla ömür boyu daha sağlıklı bir el becerisine ve daha sağlıklı ve hızla gelişen bir beyine sahip olabiliyorlar. Bu nedenle legolar her zaman kullanımı son derece önemli olan oyuncak çeşitleri içerisinde yer almaya hızla devam ediyor. Geçmiş günlerden bu günlere kadar ulaşan ve en eski dönemlerde dahi karşımıza çıkmakta olan legolar, oyuncaktan ziyade, eğitici oyuncak olarak da biliniyor.

 

Çocukların el becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyor. Yetişkinlerin bir hobi edinmesine yardımcı oluyor. Lego, çocukların zihinlerinde daha yaratıcı fikirlere sahip olmalarına olanak sağlıyor. Lego oyuncakları, hem çocukların hem de yetişkinlerin boş vakitlerini faydalı bir şekilde değerlendirmelerine yardımcı oluyor.

 

Lego Fiyatları

Çocukların ve yetişkinlerin yaratıcı fikirlerine göre lego kullanarak yapılamayacak şey yoktur. Legolar, son derece eğitici oyuncaklar içerisinde yer alıyor ve çocukların zihinlerini geliştirirken aynı zamanda onların yeni fikirler edinmesine de yardımcı oluyor. Bu nedenle ev, araba, ağaç gibi pek çok eşya veya ürün, legolar kullanılarak sevimli şekillerde ortaya koyulabilir. Üstelik legoların birbirine geçirilmesi de oldukça kolaydır ve uzun süre yıkılmadan durabilirler. Küçük yaş gruplarında da kullanılabilir.

 

Tek renk şeklinde kullanmaktansa, farklı renklerde yer alan legoları kullanmak her zaman daha dikkat çekici ve eğiticidir. Farklı renklerden oluşan lego oyuncakları, aynı zamanda somut ders materyalleri olarak da kullanılabiliyor. Bu nedenle sizler de tercihinizi yaparken mutlaka renkli modellerden yana yapmalı ve her zaman birden fazla boyutta yer alan modelleri tercih etmelisiniz. Böylelikle hem materyal olarak kullanırken hem eğitici oyuncak olarak kullanırken hem de hobi gereci olarak kullanırken, legolar sizi bir hayli mutlu edecek ve gelişmenize de yardımcı olacaktır. Birçok yerden birden fazla çeşide ulaşım sağlayabilir ve temin edebilirsiniz.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  OZNUR Müşteri
  KARTIMDA YANLIŞLIKLA 2 KERE ÇEKİM OLMUŞ, BUNU HEMEN DUZELTILER. TESEKKURLER
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Durmuş A Müşteri
  ürünleri çok güzel paketlemişsiniz teşekkür ederim, lütfen yurtiçi kargo ile çalışmayın
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!