alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Mantar Konservesi
Mantar Konservesi

Mantar Konservesi

Mantar günümüzde yaygı olarak tüketilmeye başlanmış bir besindir. Yemek ve meze olarak bir çok alanda kullanılmaktadır. Mantar her mevsim de bulunamayabilir. Ayrıca bazı mantarlar zehirli olabilmektedir. Bu nedenle genellikle konservesi yapılmaktadır. Böylece istenilen her mevsim de her markette veya satış yapılan sitelerde bulunabilmektedir. Mantarların en çok yetiştiği alanlar ormanlık alanlardır. Nemli topraklarda ılıman kesimler de yetişmektedir. Ama bazı mantarlar zehirli olabilmektedir. Bu nedenle her bulunan mantar tüketilmemelidir. Mantar konservesi bu durumda daha avantajlı olmaktadır. Mantar konservesi evde de yapılabilmektedir. Ama günümüzde daha çok mantar konservesi hazır olarak alınabilmektedir. Ayrıca zahmete girip zaman kaybetmeye gerek bulunmamaktadır. İstediğiniz her mevsim her yerden rahatlıkla mantar konservesi kolaylıkla bulunabilmektedir.

 

Mantar Konservesi Nasıl Yapılır

Mantar belirttiğimiz gibi istenilen her yemek içerisinde eklenerek de kullanılabilir ya da kendi başına sadece yemeği de yapılabilir. Ayrıca meze olarak da kullanılabilir. Sofralara farklı bir çeşit olarak konulabilmektedir. Mantar tüketimi genellikle taze olarak yapılmak istenmektedir. Ancak mantar çabuk bozulan bir besindir. En fazla bir kaç gün bozulmadan saklanabilmektedir. Çok çabuk bakteri oluşan bir besindir. Bu nedenle mantarı eğer uzun süre saklamak ya daha sonra kullanmak isterseniz mutlaka kurutulması ve buzdolabında saklanması gerekmektedir. Ya da konserve yapılması gerekmektedir. Mantarı kurutarak saklama işlemi genellikle mantar unu yapımı için tercih edilmektedir. Mantar konservesi ürününü kendiniz evde yapmak yerine hazır olarak almanız daha pratik bir seçimdir.

 

Mantar Konservesi Fiyat

Mantar konservesi ile yapılan bir çok yemek bulunmaktadır. Mantar her mevsim bulunamadığından hazır mantar konservesi ile yemek yapılabilmektedir. Mantar konservesi ile yapılan yemeklerin başında mantar sote gelmektedir. Almış olduğunuz mantar konservesini soğan ve domates ile kavurarak tercihe göre içine tavuk ya da kırmızı et ekleyerek mantar sote yapılabilir. Mantarlı pilav da yine mantar konservesi ile yapılabilir. Pilava mantar ayrı bir tat vermektedir. Mantar makarnaya da ayrı bir tat vermektedir. Makarnanın içerisine mantar konservesi koyarak makarna içerisindeki çeşitleri arttırabilirsiniz. Mantar konservesi ile meze de yapılmaktadır. Meze yapımı için yoğurt içerisine mantar konservesini ekleyebilirsiniz. Yoğurt içerisine sarımsak ve nane de ekleyerek daha güzel bir tat verebilirsiniz. Bu belirttiğimiz yemek ve mezeler için mantar konservesini kullanabilirsiniz.

 

Sofranızda yemeklerinizin yanına farklı bir çeşit olarak sunabilirsiniz. Mantar konservesi marketlerde ve bazı sitelerde satışı yapılan bir üründür. Mantar konserve olarak uzun süre saklanabilse de konserve açıldıktan sonra da kısa sürede tüketilmesi gerekmektedir. Konservenin tamamını kullanmak istemezseniz kalan kısmını buzdolabında saklamanız gerekmektedir. Konservenin açıldıktan sonra daha uzun süre saklanması için mutlaka aldığınız konservenin kaliteli olması gerekmektedir. Mantar konservesini her yerden almamanız gerekmektedir. Bu konuda mutlaka kaliteli üretim yapan firmaları tercih etmeniz gerekmektedir. En uygun fiyatlarla mantar konservesini, sitemizden satın alabilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!