alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Meyve Sıkacağı
Meyve Sıkacağı

Meyve Sıkacağı

Türkiye’de her mevsim farklı meyve çeşitlerinin bulunması, tüm lezzetleri tatmamıza imkan tanımaktadır. Sağlıklı bir bünyeye sahip olmak için de İnsan vücuduna faydalı bu meyvelerin düzenli olarak tüketilmesi gerekmektedir. Bazı meyveler taneli olarak tüketildiği gibi suyu da sıkılarak tüketilen meyveler bulunur. Özellikle yaz mevsimlerinde, sıcak günlerde, soğuk meyve suyu içmek için elimizin altında renkli birçok meyve bulunur. Meyve sıkacağı ile pratik bir şekilde meyveleri sıkarak, farklı karışımlar elde edebilirsiniz. Evde kendinizin yaptığı meyve suyu daha doğal ve faydalı sonuçlar vermektedir. Sabahları güne portakal suyu veya havuç suyu ile başlayarak, vücudunuzdaki toksinleri atabilirsiniz. Meyve sıkacağı çeşitlerinden birini satın alarak, isteğinize göre pratik bir şekilde kendinize, meyve şöleni yapabilirsiniz.  

 

Katı Meyve Sıkacağı

Meyve çeşidinin bol olduğu bir ülkede yaşadığımızdan, katı meyve sıkacağı veya pres şeklinde meyve sıkacağı modelleri yer almaktadır. Markalı ürünlerin satıldığı sitemizde yer alan ürün çeşitleri, ihtiyaca uygun seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Meyve sıkacağı satın almadan önce nasıl bir ürün istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Katı meyve sıkacağı ve pres şeklinde olan meyve sıkacağı kullanımı ve sonuçları farklıdır. Genelde el altında pratik kullanım sağlayan pres şeklindeki meyve sıkacakları daha çok tercih edilmektedir. Mevsimine göre sıkılacak meyvenin ortadan ikiye kesilerek, hazneye yerleştirildikten sonra,  kolundan uygulanan baskı ile suyu çıkarılmaktadır. Diğer ürün olan katı meyve sıkacağı da ebat olarak, diğer ürüne göre biraz daha büyük ve güçlü motoru sayesinde, çok sayıda meyveyi posası ile birlikte öğütmektedir.

 

Katı Meyve Sıkacağı Fiyatları

Genellikle, sağlıklı beslenmeyi hayat felsefesi haline getirmiş kişilerin mutfağında, Katı meyve sıkacağı görebilmek mümkündür. Özellikle katı meyve sıkacakları, ebat ve temizliği nedeniyle, çoğu mutfakta üst raflarda yer almaya başlamıştır. Çok faydalı ve kullanımı kolay olan bu ürünün pratik temizliğini öğrendikten sonra, üst raflarda yer alan mutfak robotunuz, her an elinizin altında yer bulacaktır. Öncelikle mutfak robotunun marka ve düzeneğine göre içerisinde temizleme fırçası gelmektedir. Bu fırçayı isterseniz kullanabilirsiniz. Meyve sıkacağını prizden çıkardıktan sonra, sadece mutfak robotunun gövdesi kalacak şekilde, üst kapağını ve her parçasını birbirinden ayırmanız gerekmektedir. Gövde ve kabloyu nemli bez yardımı ile silerek, kesinlikle su değirmemeniz gerekmektedir. Mutfak robotunun diğer parçalarını bulaşık makinesi veya elde deterjan ile yıkayarak, iyice kuruduktan sonra yerleştirmeniz gerekmektedir. Çok kolay ve pratik kullanım imkanı tanıyan meyve sıkacaklarının farklı ebat ve çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Adresimizde farklı renk ve modelde marka ürünlerin yer aldığı meyve sıkacakları satılmaktadır. Güvenilir marka ve uygun fiyatlarla ihtiyacınız olan her ürünü burada bulabilirsiniz. Web sitemizi, referanslarımızı ve kullanıcı yorumlarını inceleyerek, gönül rahatlığıyla ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Kampanyalı ve indirimli ürünlerimizi takip ederek, uygun fiyatlarda meyve sıkacağına sahip olabilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!