alt alt alt
FİLTRELE
Minik Hediyelikler
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Minik Hediyelikler
Minik Hediyelikler

Minik Hediyelikler

En son ne zaman birisini mutlu etmek için hediye almayı düşündünüz? En son ne zaman sevdiklerinizden herhangi birisine ne hediye alsam diye düşünürken buldunuz kendinizi? Birisini mutlu etmek, sayenizde gülümsemesine sebep olmak, şaşkınlık ifadelerine tanık olmak, çok özel bir duygudur. Sadece kalp kırdığınız anda ya da özel günlerde onları hatırlamak yerine onun hiç ummadığı ve hiç beklemediği anlarda sizin minik hediyenizle mutlu olması çok güzel olacaktır.  Ona aldığınız minik hediyelikler büyük mutluluklara yol açacak ve sevdiklerinizin hayatında bir noktaya dokunmuş olacaksınızdır.

 

Minik Hediyelikler Ve Çeşitleri

Kendinizi hediye alan kişi yerine koyduğunuz an aslında size yansıyan düşünceler sevdikleriniz içinde geçerlidir. Birisine onu düşündüğünü göstermek, onun mutluluğu için çabaladığınızı anlatmak ya da göstermek istemek, ona kendinizden bir iz bırakmak minik ama anlamlı hediyelerle olur. Ufak olan şeyler büyük mutluluk yarattığı gibi, hal dilinizle ona bir çok şey anlatabilirsiniz.

 

Hediyeleşmek, hediye almak, hediye vermek her zaman maddi tutarları yüksek olan hediyeler değildir. Küçükte olsa onu düşündüğünüzü göstermek eğer bunu eşinize alıyorsanız ilişkinizin canlılığına, sevgilinize hediye alıyorsanız ilişkinizde daha fazla heyecana sebep olacaksınızdır. Minik hediyelikler sevdiklerinizin herhangi bir köşesinde birikmeye başladıkça ve zamanla almış olduğunuz hediyeler birden fazla olmaya başladıysa artık sevdiklerinize her şey sizi hatırlatacaktır.

 

Minik Hediyelikler Ve Önemi

Siz de sevdiklerinize hediye olarak onların mutlu olmalarını isterseniz, onları mutlu edecek küçük ama anlamlı hediyeleri tercih edebilirsiniz.

 

Öncelik olarak en önemlisi sevdiklerinizin sizin sayenizde mutlu olması, kırmış olduğunuz kalpleri minik hediyelikler ile onarmanızı sağlar, sevdiklerinizi düşündüğünüzün göstergesidir, onları mutlu etmek için çabalayıp ve minik hediyelikler almanız onları her an mutlu etmek için bir şeyler yapmanızın göstergesidir.

 


Sevgilinize, eşinize hediye alacaksanız eğer yaşamış olduğunuz herhangi bir konu üzerinden ona minik hediyelikler alabilirsiniz. Mesela; Eğer eşiniz ya da sevgilinizin ehliyeti yoksa ve ehliyeti almaya hak kazandıysa siz ona küçük araba alabilirsiniz çok farklı ve çok ince bir düşünceli olarak gözükecektir. Eğer çikolata yemeği çok seviyorsa ona bir kutu çikolata gönderebilir ve üzerine notlar yazabilirsiniz. Şehirlerarası bir yerlere gidiyorsanız ona her şehirden magnet alabilirsiniz yine orada da onu düşünmüş olduğunuzun bir kanıtıdır. Çiçekleri çok seviyorsa sevdiklerinize buluşmaya giderken çiçek götürebilirsiniz hal dilinizle ona ''sevdiğin şeylere önem veriyorum'' demektir. Ona yaptığı işe göre sevdiğinizin mesleğini yansıtan hediyeler gönderebilirsiniz masa başı bir işi varsa eğer isim yazılı kalem almak çok iyi olacaktır ya da yine yaptığı işe göre sizin resminizin olduğu bir çerçeve ve resminizi gönderebilirsiniz masasının en güzel köşesine koyacaktır.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!