alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Mısır Yağı
Mısır Yağı

Mısır Yağı

Yağ yemeklerin vazgeçilmezidir. Sadece yemekler olarak düşünülmeyince salatalar, aperatifler ve akla gelebilecek birçok gıda ürününde yağ kullanılır. Sadece hazırlanan yemeklere ek olarak değil, gıda ürünlerinin içerisinde de yağlar kullanılır. Bu yağlar yemeklere lezzet, bedenlere ise sağlık katarlar. Bu yüzden sıklıkla kullanılırlar. En basit çorba yaparken bile belli miktarlarda sıvı yağ kullanılabiliyor. Bu kadar tercih edilen bir alan kötü niyetli insanların da ilgisini çekiyor. Sürekli olarak hileli ürünler piyasaya sürülüyor. Bu yüzden bazı noktalarda dikkatli olunması gerekiyor. Özellikle mısır yağı seçimi yapılırken dikkatli olunması ve kalitesiz ürünlerden uzak durulması sağlık açısından büyük faydalar sağlayacaktır.

 

Mısır Yağı Faydaları

Mısır yağı birçok faydası ile göz dolduruyor. Özellikle kalp hastalığından şikâyeti olanların bu yağları tüketmesi büyük faydalar sağlıyor. Çünkü bu yağın ilk ve temel faydası olarak kalp hastalıklarına iyi gelmesi karşımıza çıkıyor. Yemeklere katılan bir miktar mısır yağı sayesinde daha sağlıklı bir kalbe kavuşmak çok da zor olmuyor. Kalp hastalığına yakalanmak bu sayede daha zor oluyor. Buna ek olarak enfeksiyon riski de mısır yağı sayesinde azaltılıyor. Mısır yağının yeterli düzeylerde kullanılması sonucunda enfeksiyon kapma riskinin de azaldığı testler aracılığıyla kesinleşmiştir. Bu özelliklere ve faydalara ek olarak belki de yaşlılık dönemlerinde en büyük problem olan kan dolaşım hızına da büyük yararlar sağlanıyor. Kan dolaşım hızını artırarak kalbin daha rahat çalışmasını sağlıyor. Konu yine kalp sağlığına geliyor. En faydalı olduğu bölge yine kalp ve dolaşım sistemi olan bu yağ türü sıklıkla tüketiliyor ve öneriliyor.

 

Mısır Yağı Fiyatları

Genel anlamda her yemekte kullanılabiliyor. Ama detaya inildiği takdirde özellikle kızartma işlemlerinde sıklıkla kullanılıyor. Kızartma yapılırken daha rahat gıda pişirmeyi sağlayan mısır yağı fırınlama işlemlerinde de kullanılıyor. Kızartmalara lezzet katan mısır yağı sadece bu alanda sınırlı kalmıyor. Farklı yemeklerde de mısır yağı görmek mümkün olabiliyor. Özellikle aperatif türlerinde mısır yağı sıklıkla kullanılıyor. Hatta daha detaylı bakıldığında aperatif yapımında kullanılan mayonez içerisinde de mısır yağı özü bulunuyor.

 

Mısır yağının temel farkı yüksek yağ asidi içeriyor olmasıdır. Bu sayede büyük faydalar sağlamaktadır. Yüksek yağ asitleri sayesinde yüksek oranda da E vitamini içerir. E vitamini içeriği sayesinde vücudu birçok enfeksiyona karşı korur. Bu yönüyle diğer yağlardan ayrılır ve daha faydalı bir ürün olarak karşımıza çıkar. Buna ek olarak içerdiği bazı faydalı enzimler sebebiyle de diğer yağ türlerinden ayrılır. Genel anlamda bahsedilirse sağladığı faydalar ve içerdiği bileşenler sebebiyle diğer birçok yağ türünden farklı olmaktadır. Bu sayede daha sağlıklı bir yemek deneyimi sunmakta, ek olarak daha lezzetli sofralar kurulmasını sağlamaktadır. Bu ürün tercih edilirken kaliteli ürünler tercih edilirse daha sağlıklı olmak mümkün olacaktır.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!