alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Navigasyon Cihazları

Navigasyon Cihazları 

Türkçe’ye “Yol Klavuzu” olarak çevrilen navigasyon cihazları çoğu kişi tarafından tercih edilen kullanışlı teknolojik aletlerdir. Uzun bir yola çıkıldığında, sizi gitmek istediğiniz yere en hızlı ve kısa şekilde ulaştıran navigasyon cihazları, size sesli komutlar verir. Ekranda gösterdiği yol haritası ile gitmek istediğiniz yere daha hızlı gidebileceksiniz. Uzun yollara çıktığınızda veya daha önce hiç gitmediğiniz ve yolu bilmediğiniz yerlere gittiğinizde, kimseye adres sormadan ve kaybolmadan rahatlıkla gidebilmenizi sağlar. Daha rahat bir yolculuk için navigasyon cihazları birebirdir.

Bluetooth Navigasyon Cihazları

Navigasyon cihazları ile daha rahat ve eğlenceli bir yolculuğa çıkmanız mümkün. Yol boyunca ekranda size yol haritasını göstererek size sesli olarak komutlar verecektir. Bu sayede siz de gözünüzü yoldan ayırmadan daha güvenilir ve sağlıklı bir yolculuk yapabilirsiniz. Eğer gideceğiniz yolu yanlış gittiyseniz sizin için en kısa yoldan gidilecek yönü gösterir. Navigasyon cihazlarında POI hizmeti de bulunmaktadır. POI sayesinde yakınlardaki benzinlikler, atm'ler, eczaneler, müzeler, hastaneler ve diğer alanları görebileceksiniz. Bu sayede nereye giderseniz gidin ihtiyaç duyacağınız her şey elinizin altında olacaktır.Bluetooth navigasyon cihazları ile daha fazla imkan ve özelliğe sahip olabilirsiniz.İnternet sitemizde yer alan navigasyon cihazları kategorisinden onlarca farklı model navigasyon çeşitine ulaşabilir bütçenize uygun cihazı satın alabilirsiniz.

Araç İçi Navigasyon Cihazları

Navigasyon cihazları üç konumdan oluşmaktadır: donanım, yazılım ve harita. Donanımda, cihazlar dünya üzerindeki konumunuzu tespit eder ve böylelikle nerde olduğunuzu görerek size yolu gösterir. Yazılımda size harita üzerinde gitmek istediğiniz yere kadarki yolu optimum rotayı çizerek sesli yönlendirmeler yapar. Harita size gideceğiniz yoldaki yön ve hız bilgilerini ve uymanız gereken kuralları gösterir ve sesli söyler.Navigasyon cihazınızı ilk açtığınızda ve kullanmaya başladığınızda, bulunduğunuz yer harita üzerinde gösteriliyor. Gidilecek yerin adresini belirlediğinizde hemen rotanız çiziliyor ve istikamet harita üzerinde gösteriliyor. “En hızlı” ve “En ekonomik” seçeneklerinden birini seçerek yolculuğunuza başlıyorsunuz. Daha az yakıtla gitmek istediğinizde ekonomik seçeneğini ve daha hızlı bir şekilde gitmek istediğinizde hızlı seçeneğini seçmeniz gerekiyor.Araç içi navigasyon cihazları artık kaçınılmaz hale gelmiştir.İçerisinde barındırılan özellikler ve doğruluk oranı ile insanların büyük bir çoğunluğu navigasyon cihazı kullanımına başlamıştır.Sizlerde araç içi navigasyon cihazları çeşitlerinden birine sahip olarak rotanızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Araç İçi Navigasyon Cihazları Fiyatları

Kullanım açısından çok pratik olan navigasyon cihazları herkes tarafından kullanılabilir. Artık başkalarına adres sormadan ve kaybolmadan gitmek istediğiniz yere en kısa yoldan ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ekran büyüklüğü, cihazın harita detay performansı ve diğer özellikleri açısından navigasyon cihazlarının fiyatlarında değişiklik olmaktadır.Ülkemizde son zamanlarda en çok talep edilen ürün haline gelen navigasyon cihazlarının piyasada çok fazla çeşitleri bulunmaktadır. Fiyatlar ise özelliklere ve özel tasarımlarına göre değişiklik göstermektedir. Otomobilinizin camına yapıştırarak kullanabileceğiniz modeller çok uygun fiyata satılmaktadır. 3.5-7 inç arasında değişen boyutlarından kendi ihtiyacınıza göre en uygun olanı alabilirsiniz. Bir yıl süre ile haritanın ücretsiz güncelleme hizmeti vardır. Ülkemizde yol çalışmaları, yeni yapılan alt ve üst geçitler yüzünden yollar da değişmektedir ve bu yüzden haritanızı sık sık güncellemenizde fayda var. Bir yıldan sonra çok az bir ücret ödeyerek kullandığınız haritayı güncelleyebilirsiniz.Araç içi navigasyon ciihazları fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için internet sitemizi ziyaret edebilir ve ürünlerimiz arasından bütçenize en uygun araç içi navigasyon cihazını satın alabilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!