alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Oto Parfüm
Oto Parfüm

Oto Parfüm

Otomobiller 18.yy makine çağının ilerlemesiyle birlikte artık hayatımıza girmiştir. Arabaların zaman içinde gelişmesi ile birlikte şu anki otomobil devleri ortaya çıktı. Dünya da bir milyardan fazla araba bulunmaktadır. İhtiyacın içinde yeni ihtiyaçlar ortaya çıkmaktadır. Bunlar arasında oto parfüm çeşitleri yer almaktadır. Oto parfüm arabanızın daha hoş kokmasını sağlamaktadır. Arabanızın da sigara içiyorsanız, bu kokunun arabaya sinmesini engellemektedir.

 

Oto Parfüm Çeşitleri

Çicek Kokuları; Manolya, lavanta, gül, orkide, portakal, limon ve yasemin kokuları en fazla kullanılan oto parfüm kokuları arasında yer alır. En büyük koku grubunu oluştururlar. Şekerli bir kokuya sahip olup, hafif kokulardır. Meyve Kokuları; Her zaman taze ve hafif kolular grubunda yer alır. Bergamot, mandalina, greyfurt, portakal çiceği, mandalina en çok tercih edilen kokular arasındadır. Şipre Kokuları; Kuvvetli esansların birleşmesinden meydana gelmektedir. Daha çok kalıcı ve zengin bir kokuya sahiptirler. Ağaç, meşe yosunu, misk ve nane kokuları tercih edilmektedir. Oryantak Kokular; Ağır kokulardır. Vanilya, amber gibi değerli ağaçlardan meydana gelir. Genellikle egzotik çicek ve baharat kokularından meydana gelir. Oto parfüm gün içerisinde oluşan kötü kokuların arabaya sinmesini engeller. Arabanın daha temiz görünmesini sağlar. Arabayı kullanan kişiye de ferahlık sağlar.

 

Oto Parfüm Fiyatları

Oto parfüm spreyli, günlük veya saatlik olarak sıkılarak aracın kötü kokuları yok etmesini sağlar. Oto parfüm jel ise jel parfümünün alüminyum kapağı açılarak, koku jel bitene kadar  devam eder.  Oto Parfüm Asmalı modeli ise çok fazla dayanmamaktadır. Genellikle 2 veya 3 gün aracınız da hoş bir koku bırakırlar. 

 

Oto parfüm oto filter, aracın havalandırma bölüme takılarak jel gibi her zaman kokunun içeride kalmasında yardımcı olur. Filter oto parfüm ürünün kokusu otuz güne kadar dayanabilmektedir.

 

Aracınızın içi yenilen yemekler, içilen sigaralar veya nefes kokuları da bir araya gelerek kötü kokular oluşturmaktadır. Bu kötü kokuları engellemek için oto parfümleri satın alarak haftalık veya on beş günlük arayla değiştirerek kurtulmanız mümkün. Bu şekilde aracınıza daha temiz bakmış olursunuz. Oto parfümleriyle ilgili birçok marka çeşit - çeşit kokular üretilmektedir.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!