alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Oyun Araçları
%10indirim
Dolu 3011 Çitli Şehir Evi 24 + Ay
488,90 TL 440,01 TL
%10indirim
Dolu 3016 Çit 10 Adet 6 + Ay
410,00 TL 369,00 TL
%10indirim
Dolu 3017 Çit 6 Adet 6 + Ay
297,90 TL 268,11 TL
%10indirim
Dolu 8050 Pedallı Traktör 36 + Ay
182,90 TL 164,61 TL

Oyun Araçları

Oyun oynamak bir çocuğun yaşamındaki en önemli ayrıntıdır. Çocuklar oyun oynarken dış dünyayı tanırlar, kendilerine bir dünya yaratırlar. Uzmanlar çocukların oyun oynamasının önemine değinirken, çocukların oyun dünyasına eşlik eden oyuncakların da kullanılmasına vurgu yaparlar. Oyuncaklar oyun sırasında çocukların daha fazla eğlenmelerini sağlayan ürünlerdir. Bir çocuğun oyuncağı belli bir yaşa kadar en kıymetli eşyasıdır. Çoğu çocuk çok sevdiği bir oyuncağı sahiplenir ve uzun zamanlarını onunla geçirir. Oyuncaklarına anlam yükler. Oyuncakları bir başka deyişle oyun araçları olarak tanımlayabiliriz. Bu tamınlamanın nedeni oyuncakların oyun kurma yönünden motive edici olmasıdır. Çocukların oyun saatleri kendilerine özeldir ve yaşlarına, gelişimlerine bağlı olarak oyuncak seçimi yapılarak bu saatlerin daha eğlenceli olması teşvik edilmelidir. Bu konuda en önemli görev ailelere düşer. Daha büyük yaştaki çocuklar içinse zeka geliştirici özelliği olan kutu oyuncakları tercih edilebilir.

Erkek Çocuk Oyun Araçları

Oyun araçları kız ve erkek çocuklara göre farklılık gösterir. Erkek çocuklar için üretilen oyuncaklar daha çok tekerlekli oyuncakladır. Arabalar, trenler, uçaklar gibi erkek çocukların doğasını yansıtan oyuncaklar bu grupta toplanır. Bu tür oyuncaklar hem çocukların kendilerinin seçmesi hem de onlara hediye olarak alınabilmeleri açısından güzel bir ortak nokta yaratır. Ancak belirli bir yaşa gelmiş erkek çocukları kendi oyuncaklarını kendileri seçmek isteyebilir. Bu seçimlerinde de süper kahramanlar, çizgi film karakterleri baş rolü alır. Hayali kahramanlar onların dünyasında gerçek birer öğeye dönüşür.

Kız Çocuk Oyun Araçları

Tıpkı erkek çocuklar gibi kız çocuklara yönelik oyun araçları da bulunur. Bu oyun araçları bebekler, çay setleri, mutfak setleri gibi kız dünyasını yansıtan oyuncaklardır. Toplu halde oynanabilecek oyuncaklar olduğu gibi bireysel olarak oynanabilecek oyuncaklar da vardır. Kız çocuklarının oyuncaklarını ise periler, prensesler, kraliçeler kaplar. Kız çocuklarının renkli dünyaları bu oyuncaklar ile daha da eğlenceli hale gelebilir. Animasyon dünyasının ünlü karakterleri bu oyuncakların baş kahramanlarıdır. Kız çocukları oyuncaklarının renklerine bakıldığında pembeler, morlar, lilalar ön plana çıkar. Bu renkler kızların en çok beğendiği renkler arasındadır.

Unisex Oyun Araçları

Cinsiyet ayrımı olan oyuncaklar olduğu gibi, her iki cinsiyet için uygun olanlar da vardır. Bu oyun araçları bütün aile birlikte de oynanabilir. Böylece çocukla paylaşılan zaman daha da anlam kazanır.  Yetişkinler çocukların dünyasına eşlik etmiş olur. Çocuklarla geçirilen vakitte ailelerin onların oyununa katılmasının önemi büyüktür. Böylece çocuğun kendine olan güveni artar. Bir çocuk çevresinden ne kadar ilgi görür, ne kadar sevilirse kendisini ifade etmesi de o kadar kolaylaşır. Bu güven birlikteliğini kurmak için onlarla paylaşılan zamanda oyuncakların kullanılması tavsiye edilir. Oyuncak seçerken de küçük çocuklara zarar verecek parçaların olmaması, keskin kenarlarının bulunmamasına özen gösterilmesi gerekir.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  OZNUR Müşteri
  KARTIMDA YANLIŞLIKLA 2 KERE ÇEKİM OLMUŞ, BUNU HEMEN DUZELTILER. TESEKKURLER
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Durmuş A Müşteri
  ürünleri çok güzel paketlemişsiniz teşekkür ederim, lütfen yurtiçi kargo ile çalışmayın
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!