alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Oyun Topları

Oyun Topları 

Çocukların en çok sevdiği oyuncaklardan biri olan toplar, onların eğlenceli zaman geçirmesini sağlar. Her çocuğun hayaında bir ya da birden fazla topu olmuştur. Topla oyun oynamak en eski oyun yöntemlerinden biridir. Yuvarlak ve rengarenk toplar aynı zamanda çocukların hareket etmesi için de en ideal oyuncaklar arasında yer alır. Çok büyük yaşlara kadar çocukların topla oynadığı bilinir. Bebeklikten başlayarak ergenliğe kadar top oynanabilir. Bunun için bir sınırlama yoktur. Yaş gruplarına göre toplar ile farklı oyunlar kurulur. Farklı oyun gruplarına göre farklı top çeşitleri üretilir. Oyun topları bu alanda değişik şekillerle çocukların karşısına çıkar. Bir çocuğun eğlenmesi, gülmesi etrafa da neşe saçar. Çocuklar ailelerinin en önemli varlıklarıdır. Bu nedenle aileler çocukları için her zaman en iyi olanı ister. Oyun seçimlerinde de bu böyledir. Oyun oynamak çocuklar için vazgeçilmezidir ancak bazen kendileri karar veremezler ve oyuna yönlendirilmeleri gerekir.

Oyun Topları Fiyatları

Oyun topları söz konusu olduğunda oynanacak oyunlar çocukların hayal gücü kadar geniştir. Çoğunlukla bu toplarla futbol, voleybol, basketbol gibi oyunlar oynanır. Bunlar takım oyunları oldukları için çocuklar için bir başka avantajı daha vardır. Takım oyunları çocukların küçük yaşlardan itibaren bir grup içerisinde hareket etme becerisini geliştirir. Sosyal paylaşımda bulunmayı öğrenirler ve arkadaşları ile ilişkilerini geliştirirler. Böylece çocuğun sadece fiziksel değil psikolojik gelişimine de bu oyunlar katkı sağlar. Oyun topları fiyat olarak çok uçuk noktalarda değildir. Ortalama her bireyin alabileceği düzeyde olan oyun topları internet sitemizde kaliteli ve garantili şekilde satışa sunulmaktadır.

Oyun Topları Çeşitleri

Çocuklar için üretilen oyun topları yaş gruplarına göre farklı şekillerdedir. Daha büyük çocuklar için düz renkli, oyunun amacına uygun toplar bulunur. Bu toplar darbelere karşı daha dayanıklıdır ve ağırdırlar. Küçük çocukların oynaması için üretilen oyun topları ise daha hafiftir. Rahatlıkla tutabilecekleri şekildedirler. Bu toplar vücutlarına çarptığı zaman çocuklara zarar vermez. Miniklerin oyun toplarının bir farkı da rengarenk olmalarıdır. Üzerlerinde farklı desenler bulunur. Bu desenler çoğunlukla dönemin çizgi dilm kahramanlarını ya da ünlü karakterleri içerir. Çocukların toplara ilgisinin yükseltilmesi sağlanır. Erkek ve kız çocukları için farklı modellerde toplara rastlanabilir. Bu ayrım topun üzerindeki desenlerin ve topun renginin farklılığına göre yapılır.Her birinin tedarik başarısı olarak görülebilecek seçenekler firmamızın kabiliyetini ve kapasitesini ortaya koymaya devam ediyor. Alışveriş için bizi tercih ettiğiniz andan itibaren bunun sizin adınıza doğru yapılmış bir hamle olduğunu hemen anlayacaksınız.

Oyun Topları Çeşitleri ve Fiyatları

Çocuklara oyun topları almak onlar için güzel bir hediye olabilir. Bu toplar sayesinde bütün aile eğlenerek vakit geçirebilir. Parklarda, bahçelerde, deniz kenarlarında bu toplar sayesinde eğlenmek mümkündür. Çocukların teknolojik aletlerden uzaklaşmaları, fiziksel aktivite yapmaları sağlanır. Spor yaşamın her dönemi için önemlidir. Bu şekilde çocuklara spor yapma alışkanlığı kazandırılabilir. Spor yapan çocuklar bedebsel olarak daha sağlıklı olur. Spor aynı zamanda çocukların büyümelerine de olumlu katkı sağlar. Sizlerde sitemiz üzerinde uygun fiyatlarla bu toplardan satın alarak çocuklarınızın ya da sevdiğiniz çocukların fiziksel gelişimine katkıda bulunurken, onların daha fazla eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  OZNUR Müşteri
  KARTIMDA YANLIŞLIKLA 2 KERE ÇEKİM OLMUŞ, BUNU HEMEN DUZELTILER. TESEKKURLER
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Durmuş A Müşteri
  ürünleri çok güzel paketlemişsiniz teşekkür ederim, lütfen yurtiçi kargo ile çalışmayın
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!