alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Oyun Topları

Oyun Topları 

Çocukların en çok sevdiği oyuncaklardan biri olan toplar, onların eğlenceli zaman geçirmesini sağlar. Her çocuğun hayaında bir ya da birden fazla topu olmuştur. Topla oyun oynamak en eski oyun yöntemlerinden biridir. Yuvarlak ve rengarenk toplar aynı zamanda çocukların hareket etmesi için de en ideal oyuncaklar arasında yer alır. Çok büyük yaşlara kadar çocukların topla oynadığı bilinir. Bebeklikten başlayarak ergenliğe kadar top oynanabilir. Bunun için bir sınırlama yoktur. Yaş gruplarına göre toplar ile farklı oyunlar kurulur. Farklı oyun gruplarına göre farklı top çeşitleri üretilir. Oyun topları bu alanda değişik şekillerle çocukların karşısına çıkar. Bir çocuğun eğlenmesi, gülmesi etrafa da neşe saçar. Çocuklar ailelerinin en önemli varlıklarıdır. Bu nedenle aileler çocukları için her zaman en iyi olanı ister. Oyun seçimlerinde de bu böyledir. Oyun oynamak çocuklar için vazgeçilmezidir ancak bazen kendileri karar veremezler ve oyuna yönlendirilmeleri gerekir.

Oyun Topları Fiyatları

Oyun topları söz konusu olduğunda oynanacak oyunlar çocukların hayal gücü kadar geniştir. Çoğunlukla bu toplarla futbol, voleybol, basketbol gibi oyunlar oynanır. Bunlar takım oyunları oldukları için çocuklar için bir başka avantajı daha vardır. Takım oyunları çocukların küçük yaşlardan itibaren bir grup içerisinde hareket etme becerisini geliştirir. Sosyal paylaşımda bulunmayı öğrenirler ve arkadaşları ile ilişkilerini geliştirirler. Böylece çocuğun sadece fiziksel değil psikolojik gelişimine de bu oyunlar katkı sağlar. Oyun topları fiyat olarak çok uçuk noktalarda değildir. Ortalama her bireyin alabileceği düzeyde olan oyun topları internet sitemizde kaliteli ve garantili şekilde satışa sunulmaktadır.

Oyun Topları Çeşitleri

Çocuklar için üretilen oyun topları yaş gruplarına göre farklı şekillerdedir. Daha büyük çocuklar için düz renkli, oyunun amacına uygun toplar bulunur. Bu toplar darbelere karşı daha dayanıklıdır ve ağırdırlar. Küçük çocukların oynaması için üretilen oyun topları ise daha hafiftir. Rahatlıkla tutabilecekleri şekildedirler. Bu toplar vücutlarına çarptığı zaman çocuklara zarar vermez. Miniklerin oyun toplarının bir farkı da rengarenk olmalarıdır. Üzerlerinde farklı desenler bulunur. Bu desenler çoğunlukla dönemin çizgi dilm kahramanlarını ya da ünlü karakterleri içerir. Çocukların toplara ilgisinin yükseltilmesi sağlanır. Erkek ve kız çocukları için farklı modellerde toplara rastlanabilir. Bu ayrım topun üzerindeki desenlerin ve topun renginin farklılığına göre yapılır.Her birinin tedarik başarısı olarak görülebilecek seçenekler firmamızın kabiliyetini ve kapasitesini ortaya koymaya devam ediyor. Alışveriş için bizi tercih ettiğiniz andan itibaren bunun sizin adınıza doğru yapılmış bir hamle olduğunu hemen anlayacaksınız.

Oyun Topları Çeşitleri ve Fiyatları

Çocuklara oyun topları almak onlar için güzel bir hediye olabilir. Bu toplar sayesinde bütün aile eğlenerek vakit geçirebilir. Parklarda, bahçelerde, deniz kenarlarında bu toplar sayesinde eğlenmek mümkündür. Çocukların teknolojik aletlerden uzaklaşmaları, fiziksel aktivite yapmaları sağlanır. Spor yaşamın her dönemi için önemlidir. Bu şekilde çocuklara spor yapma alışkanlığı kazandırılabilir. Spor yapan çocuklar bedebsel olarak daha sağlıklı olur. Spor aynı zamanda çocukların büyümelerine de olumlu katkı sağlar. Sizlerde sitemiz üzerinde uygun fiyatlarla bu toplardan satın alarak çocuklarınızın ya da sevdiğiniz çocukların fiziksel gelişimine katkıda bulunurken, onların daha fazla eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!