alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Oyuncak Araba
Oyuncak Araba

Oyuncak Araba

Hemen hemen her yaştaki erkek çocuklarının vazgeçemedikleri tek bir oyuncak vardır; arabalar. Daha emekleme çağında başlayan oyuncak araba tutkusu erkeklerde yetişkin yaşlarda yerini gerçek arabalara bırakır. Bunun temelinde erkek güdülerinin bu şekilde biçimlenmiş olması yatar. Bütün erkek çocuklarının, küçük yaşlarında bir oyuncak arabası mutlaka olmuştur ve olmaya devam edecektir. Erkek çocukların araba sevgisine hiç kimsenin diyecek bir sözü yoktur. Son zamanlarda ise kız erkek ayrımı yapmadan bütün oyuncakların çocuklara verilmesi gerektiğine dair ortaya atılan görüş arabaların kızların da oyuncakları olmasını sağlamıştır. Bu nedenle artık oyuncak araba denilince akla sadece erkek çocukları değil, bir taraftan da kız çocukları gelir.

Kumandalı Oyuncak Araba

Belli bir yaşa gelmiş bütün çocuklar mutlaka bir kere olsun uzaktan kumandalı oyuncak araba isterler. Kumandasının fonksiyonlarına göre arabaların farklı manevra kabiliyetleri vardır. Bu kabiliyetlere arabaların hızları da eklenir. Oynaması en eğlenceli oyuncaklar arasında bulunurlar. Kumandalı oyuncak arabaların içerisinde de model araçlar bulunabilir. Bir çocuğun gelişiminde oyuncağın önemi büyüktür. Oyuncaklar onların kendi dünyalarını oluşturmalarında ve kendilerini dış dünyaya ifade etmelerinde önemli araçlardır. Aynı şekilde dış dünyayı tanımak için oyuncaklardan yararlanırlar. Ayrıca doğum günleri, karne zamanları çocuklara alınabilecek hediyelerin başında oyuncak arabalar gelir. Bir miniğin gözlerinde yeni bir oyuncak sahibi olduğu zamanki tebessümü görmenin değeri başka bir durumla ölçülemeyecek kadar kıymetlidir.

Oyuncak Araba Modelleri

Oyuncak araba çeşitlerine bakıldığı zaman farklı modeller ortaya çıkar. Çek bırak arabalar bir süre ileri geri hareket ettirildiklerinde kendi kendilerine giderler. Tekerlek dönme süresini bitirdiğinde ise dururlar. Bu arabalar çocukların el koordinasyonu sağlamalarını kolaylaştırır. Bir başka oyuncak araba türü ise eğlenceye yöneliktir. Işıklı ve sesli olan arabalar küçük yaştaki çocukların daha çok ilgisini çeker. Oyuncak araba denilince akla farklı markaların farklı modellerinin oyuncakları da gelir.

Çizgi film kahramanları olan arabalar da vardır. Yine çizgi film kahramanlarının filmde kullandığı arabalar da seri üretime sokularak çocukların beğenisine sunulur. İş makinelerinin minyatürleri de oyuncak araba katogorisine girer. Oyuncak arabalar sayısız seçenekleriyle ve modelleriyle  çocukların onlarla oynamasını beklerler. Belirli bir yaşa gelmiş çocuklar kendi oyuncaklarını kendileri seçerler. Bu çocuğun beğenisinin oluşmaya başladığı yaşlarda olur.

Oyuncak Araba Modelleri ve Fiyatları 

Çocuk gelişimi konusunda çalışan bütün uzmanların ortak görüşü olan bir husus vardır. Bu da çocukların gün içinde belirli zamanlarının mutlaka oyuna ayrılması gerektiğidir. Oyun çocuğun zihinsel gelişiminin vazgeçilmez bir parçasıdır. Aynı zamanda bedeni de hareket ederek fiziksel gelişime katkıda bulunur. Araba sürmek ise beneklik çağında peşinden gitme güdüsü oluşturduğu için bir çeşit emekleme ve yürüme aktivitesi olarak görülebilir. Çoğu bebek daha gerçek anlamda bir arabası olmadan eline geçirdiği nesneleri sürmeye çalışır. 

En kaliteli oyuncak araba modellerini sizlere sunan sitemiz birçok markanın en güzel ürünlerini ayağınıza getiriyor. Uygun fiyat avantajlarıyla çocuğunuz için birçok ürün satın alabilir, çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!