alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Oyuncak İş Makineleri
Oyuncak İş Makineleri
%10indirim
Dolu 7011 Kamyon 73 cm 36 + Ay
105,90 TL 95,31 TL
%9indirim
Bruder Caterpillar Yükleyici
108,90 TL 98,90 TL
%8indirim
Bruder Man Beton Mikseri 02744
294,90 TL 269,90 TL

Oyuncak İş Makineleri

Çocukların keyifli vakit geçirmesi için onlara farklı oyuncaklar almak isteriz. Özellikle erkek ve kız çocuklarının oynadıkları oyuncaklar farklılık gösterdiğinden oyuncak seçiminde buna dikkat ederek seçim yapmak son derece önemlidir. Erkek çocukları için alınabilecek en güzel oyuncak çeşitleri arasında kuşku yok ki, oyuncak iş makineleri gelmektedir. Oyuncak iş makine çeşitlerine baktığımız da ise birçok çeşidinin olduğunu görüyor ve bu konuda seçim yaparken çocuğun yaşını ve oyuncaklara olan tutkusunu tercih ederek oyuncak almak gerekir. Eğer çocuğunuz üç ile altı yaş arasında oynayabileceği bir oyuncak arıyorsanız iş makineleri ile ilgili oyuncaklar alarak çocuğunuzun oynamasını sağlayabilirsiniz.

 

Oyuncak İş Makineleri Seti

Günümüzde oyuncak seçimini yaparken birçok çeşit bulmak mümkün olup, farklı boy ve özelliklere sahip birçok oyunca çocukların beğenisine sunulmaktadır. Dilediğiniz özelliğe sahip iş makinesini tercih ederek satın aldığınızda çocuğunuzun güzel vakit geçirmesini sağlayacağınız oyuncağı da almış olursunuz. Oyuncak iş makineleri seti erkek çocukların en çok ilgisini çeken oyuncaklar arasında yer almaktadır. Bu oyuncaklar ile siz de çocuğunuzun mutlu oyun vakti geçirmesini sağlamak isterseniz farklı renklerde ve boylarda satılan bu oyuncaklardan bir ya da birkaçını tercih ederek satın alabilirsiniz.

 

Uzaktan Kumandalı Oyuncak İş Makineleri

Çocukların ilgisini çeken iş makineleri onların hayal dünyasında da yaşamalarını sağlamak için oyuncak iş makineleri olarak tasarlanıyor. Farklı özelliklere sahip bu oyuncaklar çek bırak özelliğinden tutunda düz elle sürmeli özelliklerine kadar birçok çeşitte satışa sunuluyor. İnternet üzerinden siz de bu konuda birçok çeşit arabaya bakarak dilediğinizi tercih edebilir ve çocuğunuzun hayal dünyasında oyuncak iş makinelerine de yer vererek onların bu dünyasında daha renkli ve daha güzel bir oyun dünyası kurmasına yardımcı olabilirsiniz. Çek bırak oyuncak iş makinelerinden tutunda uzaktan kumandalı araba modellerine kadar birçok çeşit arasından siz de çocuğunuzun ilgi duyduğu oyuncakları tercih edebilirsiniz.

 

Erkek çocukları dışarıda gördüğü iş makinelerine hayranlıkla bakar ve bunu birçok erkek çocuğunda da görmüşüzdür. Sizin de çocuğunuz iş makinelerini seviyor ve onlara hayran – hayran bakıyorsa onların oyun dünyalarını renklendirmeye ne dersiniz? Birbirinden farklı ve özel Oyuncak iş makineleri ile siz de çocuğunuzun oyun dünyasında oyuncak iş makinelerinin yer almasını sağlayabilirsiniz. Bu oyuncaklara baktığımızda ise çocukların en çok ilgisini çeken iş makinelerin ise vinç, kamyon, kepçe, yük taşıyıcı gibi oyuncakların ilgisini çektiğini görmekteyiz. Siz de bu oyuncakları tercih ederek onların oyun  dünyalarında iş makinelerinin yer almasını sağlayarak eğlenceli vakit geçirmeklerine ve hayal dünyalarının gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. Dilediğiniz özelliğe sahip iş makinesini tercih ederek satın aldığınızda çocuğunuzun güzel vakit geçirmesini sağlayacağınız oyuncağı da almış olursunuz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!