alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Oyuncak Silah

Oyuncak Silah

Yaş sıralamasına göre çocuklarda oyuncak özellikleri farklılıklar gösteriyor. Yaş gurubuna ve erkek-kız çocuklara göre de oyuncak tercihlerinde değişiklikler göze çarpıyor. Oyuncak silah tercihi daha çok erkek çocuklarda sık görülürken kız çocuklarında oyuncak silah ile oynama tercihi son yıllarda gözden kaçmıyor. Oyuncak silah farklı oyun özelliklerine göre pek çok çocuğun dikkatini çekiyor. Oyuncak silahlar özellikleri arasında plastik ve farklı içeriklerden yapılan ürünlerden oluşuyor. Çocukların oyun oynarken kendilerine ve etrafına zarar vermemeleri için oyuncağın içeriği de önem taşıyor. Mika ve kaliteli plastikten oluşan oyuncaklar hem sağlık açısından hem de kullanım açısından daha doğru bulunan tercihler arasında yer alıyor. Bu nedenle oyuncak silah alırken çocuklar için bu detayların gözden kaçırılmaması gerekiyor.

Oyuncak Silah Modelleri

Oyuncak silah çocukların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Ancak şiddeti özendirmemesi anlamında gerçek silaha yakın olmamasın açok dikkat etmek gerekiyor. Özellikle içerisine su konulan silahlar ya da boncuk ve ya çiçek atan özellikte oyuncak silahların tercihleri oldukça yaygınlaşıyor. Bu tarz minimalize edilmiş oyuncaklar hem çocukları şiddete özendirmiyor hem de çocuklar oyun oynarken onlara ve ya çevresindekilere zarar vermiyor. Özellikle belli bir yaş içerisinde olan çocuklara oyuncak silah almadan önce bilinçli bir açıklama yapmak gerekiyor. Oyuncak silah çok farklı model ve özelliklerde oluyor. Çocuklara oyuncak silah modelleri arasından almadan önce bu konuda çok detaylı araştırma yapmak çok önem taşıyor.

Oyuncak Silah Fiyatları

Her oyuncak çocuklar için farklı anlamlar taşıyor. Çocukları şiddete özendiren her türlü oyuncak ve türevlerinden kaçınmak gerekiyor. Oyuncak silah seçiminde de bu detaylar oldukça önem taşıyor. Artık oyuncak üreticileri de bu duruma oldukça dikkat ediyor. Bu nedenle daha farklı ürünler tasarlama konusunda oldukça dikkatli davranan bir çizgide üretim gerçekleştiriyorlar. Örneğin ucunda mermi değil de çiçek atan oyuncak silahlar oldukça dikkat çeken ürünler arasında kendine yer buluyor. Bu tarz silah üretimleri çocukları şiddete özendirmemek için çok yerinde kararlar olarak tanımlanıyor. Oyuncak silah alırken şiddete özendirmeyen içeriklerin tercih edilmesi son derece önemli bir detay olarak açıklanıyor. Daha gerçekçi yapıda olan silahlardan kaçınmak gerekiyor.

Oyuncak Silah Fiyatları Ucuz

Her oyuncakta olduğu gibi oyuncak silah da belli bir bütçe durumu söz konusudur. Pek çok oyuncak satışı yapılan yerlerde farklı özelliklere göre oyuncak silah fiyatları değişim gösteriyor. Daha uygun bir oyuncak alayım derken kalitesiz ve çocuğun sağlığını bozacak bir ürün almamak gerekiyor. Ufak bir araştırma sonucunda daha uygun satış yapan ve ürün içeriği oldukça kaliteli olan oyuncaklar alabilmek mümkün olabiliyor. Bu nedenle doğru araştırmalar ile hem uygun fiyata hem de çocuğu şiddete sevk etmeyecek içerikte ürünler bulmak mümkün olabiliyor Oyuncak silah fiyatları ucuz denilebilecek rakamlardan başlayıp yükselmeye devam edebilir. Sizlerde internet sitemizden oyuncak silah modelleri arasından bir seçim yapıp satın alabilirsiniz..

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Durmuş A Müşteri
  ürünleri çok güzel paketlemişsiniz teşekkür ederim, lütfen yurtiçi kargo ile çalışmayın
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!