alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Parlak Yüzey Temizleyici
Parlak Yüzey Temizleyici
12

Parlak Yüzey Temizleyici 

Yerler sık kirlenen ortamlardan birisidir. Özellikle toplu alanlarda her an kirlenir ve sürekli temizlenmesi gerekir. Hastanelerde, mağazalarda, marketlerde, özel ve kamu kuruluşlarında zemin sürekli kirlenir. Buralarda hem görüntü açısından temizlenir hem de sağlık açısından hilyeni sağlamak için yüzey temizliği yapılır. Evlerde bayanlar bu temizliği yaparken özel veya kamu kuruluşlarında görevlendirilmiş hizmetliler gerekli temizlik aletleriyle veya makinelerle parlak yüzey temizleyici kullanarak temizlerler.

Parlak Yüzey Temizleyici Nedir?

Mermer, parke, ahşap, beton gibi yüzeyleri temizleyip parlaklık ve ışıltı veren temizlik ürünleridir. Yerlerde bulunan ağır kir, kalıntı, toz, yağ lekelerini kolaylıkla temizlerler. Makine yapımı tamiri bakımı işi yapan yerlerde özellikle yerler yağ ve kalın kirlerle doludur. Bu kirler o kadar fazladır ki zeminin rengi bile görünmez. Yüzey temizleyiciler hepsini anında temizler hoş koku ve parlak görünüm verir.

Parlak Yüzey Temizleyici Özellikleri 

Parlak yüzey temizleyici Litresine göre değişiklik göstermektedir. Büyük boy 5 litre, orta boy 2,5 litre ve küçük boy 1 litre çeşitleri bulunur. Yabangülü, lavanta, çam ferahlığı, orkide büyüsü, çiçek bahçesi, çiçek tazeliği, dağ esintisi, kır bahçesi gibi kokuları sayesinde temizledikten sonra ortamı hoş kokuları ile ferahlatır. Sprey tüpün içindeki paslanmaz çelik yüzey temizleyici günlük oluşan parmak izi, yağ, kireç ve parmak izini kolayca temizler. Bazen de yüzey temizliğinde sıvı sabun kullanımı tercih edilir. Bu uygulama eskiden gelse de etkili yöntemlerden birisidir. Beyaz sabun yüzey temizleyicisi bunlardan birisidir.  

Her markanın kendisine has temizleme özellikleri ve kokuları bulunur. Kullanımı ve temizlemesi oldukça kolaydır. Sağlığa ve yüzeylere zarar vermez. Yüzeyde Çatlak, kırılma, kabarma, çizilme, yüzeyin şeklini ve özelliğini yitirmesi gibi durumları oluşturmazlar. Fiyatları ise parlak yüzey temizleyicinin büyüklük ve litresine göre değişmektedir.

Parlak Yüzey Temizleyici Nasıl Kullanılır ve Nerede Satılır?

Öncelikle yüzey temizliği yapmadan önce yerin durumuna göre çöp, toz, eşya var ise hepsi ortadan kaldırılması gerekiyor. Tozları ve gözle görülebilecek olan büyükte olan lekeleri, çöpleri elektrikli süpürge yardımıyla çekebilirsiniz. Zemin beton ise süpürülerek temizlenmesi gerekir. Kovaya veya viledaya bir miktar su doldurunuz. Daha sonra parlak yüzey temizleyici dökünüz. Yüzey temizleyicisini ölçüm olarak kapağını kullanabilirsiniz.  Temizlenecek olan yerde kurumuş kalıplaşmış kirler ve lekeler varda bu yüzey temizleyiciden bir miktar üzerine döküp biraz bekleterek yumuşamasını sağlayabilirsiniz. Öncelikle yerlerin biraz ıslatılması kolay temizlenmesini sağlar.

Günlük temizlenen ortamlarda ön ıslatmaya gerek yoktur. Paspas veya mop yardımı ile yerlerde oluşan kirler siliniz temizlenir. Zemini silerken su kirlendiği zaman tekrar yenisi yapılması gerekir. Kirli su zemini de kirli siler ve dalgalı hoş olmayan şekillerin oluşmasına neden olur. Paspasın suyu sıkılarak siliniz. Hafif ıslak olan yerler hava ile kurur. Sonrasında mükemmel parlak pürüzsüz bir zemin oluşmuş olur. bu temizlik ev ve küçük çaplı iş yerleri için geçerlidir. Daha ağır kirleri olan ve büyük işyerinde, geliştirilmiş makinelerle yapılmaktadır. Parlak yüzey temizleyici ürünlerini en uygun fiyatlarla güvenli alışverişin adresi olan sitemizden satın alabilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!