alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Paspas Ürünleri
%23indirim
Parex Twister Temizlik Seti
90,99 TL 69,99 TL
12

Paspas Ürünleri

Yaşam alanlarınıza en pratik çözümler sunan ürünler içerisinde olan paspas modelleri, kullanılacak alana göre aktif görevini tam olarak yerine getirmektedir. Dış kapının önünde hem misafirlerimizi karşılamak hem de dışarıdan gelebilecek pislikleri engellemek için en fazla tercih edilen bu pratik ürün, yine tuvaletin önünde, arabanın içerisinde aktif görevlerini yerine getiriyor. Lavabonun önünde ise akan sulardan kayıp düşmesine engel olurken arabaların içerisindeyken ise pisliklerin rahat bir şekilde temizlenmesine yardımcı olabilmektedir.  Bu kapsamda model olarak değerlendirildiğinde tercih edeceğiniz paspas ürünleri kullanılacak alana göre de renk farklarıyla birbirlerinden ayrılmaktadır. Dışarıda olan görevi yerine getirirken koyu renk, içeride olan görevini ise açık renk ile temsil etmektedir. Çeşitleri arasında ise, banyo paspası, kapı önü paspası, ev içi paspası olarak halıların görevini yerini getirir.

Paspas Ürünleri Çeşitleri

Günümüzde pek çok yerde değerlendirilen ve ihtiyaçları tam olarak karşılayan paspaslar,

 • Kapı önü paspasları, eğer çelik kapı kullanılıyorsa kenarı kapıya uyumlu tercih edilmeli

 • Banyo paspası ise, ıslak zeminlere karşı kaymayı engellemek ve kişilerin yara almalarına  neden olabilecek durumları ortadan kaldırmak için kullanılmalı

 • Ev içi paspas ise, daha çok küçük alanlarda kullanılmalıdır. Halının yaptığı görevi yerine getirir. Bu sebeple paspaslar yaşam alanlarımız için tercih edilebilen en ideal ürünler arasındadır. Paspas ürünleri şu anki duruma bakıldığında internet üzerinden sipariş verilebilir  durumda olup, kolayca kapınıza kadar gelmektedir.

Paspas Ürünleri Fiyatları

Paspas kullanılacak alan ve modelini seçerken dikkat etmemiz gereken bazı konular mutlaka vardır. Seçeceğiniz paspas sizi hem tozdan hem kirden hem de kayıp düşmekten koruyabilen özellikte olmalıdır. estetik görüntüsü özelliği ile tüm alanlarda zevkinizi yansıtan bu modeller  ihtiyac duyulan kullanım alanına örneğin kaygan zeminde kullanılacak ise tabanı mutlaka PVC yada kaukçuktan olmalıdır. Yine kullanacağınız alan çok tozlu ise fırça tipli paspas modellerini tercih etmeniz sizlere fayda sağlayacaktır. Günümüzde çok kolay bir şekilde satın alabileceğiniz bu ürünler, firmalar tarafından üretilmeye devam edilmektedir.Paspas ürünleri fiyatları en uygun seçeneklerle internet sitemizde.Hemen internet sitemizi ziyaret ederek birbirinden farklı ürünlere göz atabilirsiniz.

Paspas Ürünleri Fiyatları ve Çeşitleri  

Kurumsal kimliğini kullanarak ve profesyonel kadromuzla hizmetlerine devam ederek ürettiği paspas ürünleri ve sunduğu çeşitleriyle satın alma fırsatı sunan firma, kaliteli alışveriş yapabilme imkanı da sunmalıdır. Bununla birlikte evlerinizde ve iş yerlerinizde kullanmak üzere üretilen paspas modellerinin arasından seçebileceğiniz en uygun ürüne rahatlıkla ulaşabilmek için fırsat vermelidir. Bu yüzden müşterinin aradığı en önemli özelliklerden biri olan profesyonelliğini ve deneyimini ortaya koymalıdır. Garanti kapsamı sürecindeki ürünlerini, müşteri memnuniyetini ilke edinerek en güvenli sistemlerle gönderen firma ürünlerinin her zaman arkasındadır. Sipariş aldığı her paspas ürünleri konusunda birlikte güven ilkelerini temel alarak süratli bir şekilde gideceği yere ulaştırma çabaları içinde olan firma kalitesinden ödün vermemektedir. Aynı zamanda gün içerisinde verilen siparişlere hızla cevap vererek problemsiz ve zamanında teslim ilkesini yerine getirmektedir. Sunulan tüm ürünlerinden, tasarım ve ebatlarıyla ilgili daha detaylı bir bilgi almak için destek ekibinin 7/24 servisinden yardım alabileceğiniz gibi Market paketi adlı web sitede hem fiyatlarını hem de ürünün kullanım alanlarını görebilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!