alt alt alt
FİLTRELE
FİLTRE SEÇENEKLERİ
STOK DURUMU
Pil ve Şarj Makinaları

Pil ve Şarj Makinaları

Pil Ve Şarj Makineleri

Günlük hayatın vazgeçilmezi haline gelen piller pek çok elektronik eşyanın çalışması için güç üreten aygıtlardır. Kimyasal bir tepkime sonucunda ortaya çıkan gücü elektrik enerjisine çeviriler. Düşük elektrik akımı gerektiği zaman kullanılacak en uygun aletlerdir. Çocuk oyuncaklarından saatlere, uzaktan kumandalara kadar pek çok alet pille çalışır. Piller sınıflarına ve kullanıldıkları yere göre farklı büyüklüklerde üretilirler.

Aktif olarak pil tüketenler ise daha çok tekrar şarj edilebilir pilleri tercih ederler. Bunun nedeni tekrar tekrar pil alma derdinden kurtulmaktır. Pil boşaldıkça şarj aletine takılarak şarj edilir ve kullanıma hazır hale gelir. Böylece sürekli pil maliyeti ortaya çıkmaz. Bunun için pil ve şarj makineleri kullanmak yeterlidir. Bu kategoride yer alan ürünler arasında da farklar vardır. Uzaktan kumandayı çalıştıran pille, bir saatin çalışmasını sağlayan pil aynı özellikte değildir.

Pil Ve Şarj Makineleri Seçimi

Her türlü pil şarj edilmeye uygun değildir.  Genellikle piyasada satılan piller tek kullanımlık pillerdir ve ömürlerini tamamladıktan sonra tekrar kullanılmazlar. Şarj edilen piller ise başak bir teknolji ile üretilirler. Bu pillerin elektrik bağlantısıyla tekrar doldurulma özellikleri vardır. Şarj üniteleri ise pile göre değişiklik gösterir. Yani şarj edilebilir bile olsa her pil her şarj makinesinde tekrar kullanılaiblir hale getirelemez. Pil ve sarj makineleri arasından seçim yaparken bu ayrıntıya dikkat etmek önemlidir. Yoksa tasarruf etmek yerine ekstra masraf ortaya çıkar.

Pil Ve Şarj Makineleri Çeşitleri

Piller atık ürünlerdir. Kullanılmıyor durumda bile olsalar piller çevrelerine zararlı maddeler yayarlar. Bir pilin içerisinde civa, kurşun, lityum, mangan, nikel, kobalt, kadmiyum gibi kimyasal maddeler bulunur. Pilin enerjisinin boşalması bu maddelerin de tükeneceği anlamına gelmez. Bu nedenle pillerin çöpe atılması da tehlikelidir. Toprağa ve suya karışmaları ise kesinlikle istenmez. Kanserden böbrek yetmezliğine kadar çeşitli hastalıklara yol açarlar.  

Merkezi sinir sisteminde geri dönüşü olmayan hastalılara neden olabilirler. Geri dönüşüm ünitelerine atılarak özel alanlarda imha edilirler. Piller her bölgenin kendi belediyesi tarafından çeşitli alanlarda toplanırlar. Bunun yerineyse tek kullanımlık pillerin kullanılmasından başka çözümler vardır. Onlarda şarj edilebilen pillerdir. Bu piller uzun zaman kullanılırlar. Bu nedenle de atık pil sorunu minimum düzeye iner. Pil ve şarj makineleri bu noktada önem taşır.

Pil Ve Şarj Makineleri Çeşitleri ve Fiyatları

Kaliteli pil ve şarj makinelerini en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Kaliteli pil ve şarj makineleri sayesinde uzun vadede  sürekli yeni pil alma derdinin ortadan kalkması maliyetini çıkaran bir durum oluşturur. Şarj edilebilen pillerin de bir ömrü vardır ancak bu ömür epey uzundur. Bu pillerin ömrü tükendiğinde ise şarj aleti almak yerine sadece pil almak yeterlidir. Ancak pil kullanımı çok fazla değilse normal piller de tercih edilebilir.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Ziynet K Müşteri
  Tesekkur ederim. Az önce ürünleri teslim aldım.paketleme için ayrıca teşekkürler.6 temmuz öğleden sonra alışveriş yapmıştım ve. Bugün teslimat gerçekleşti.tekrar teşekkürler kolay gelsin hayırlı işler.
  Yaşar Müşteri
  Siparişim hızlı ve özenli ambalajlanmış olarak elime ulaştı. Çok tesekkur ederim.
  Cihan U Müşteri
  Kargom geldi tsk ederim kac senedir sitelerden ayni islak mendili aliyorum ama boyle özenli paket ilk defa goruyorum 2 li olarak tsk ederim dogru adres guvenilir...
  Şahin biçer Müşteri
  Herşey için teşekkür ederiz Türkiye'nin bir ucundaan bir ucuna hızlı bir şekilde geldi aldiklarimiz ve özenle tek tek sarılmış böyle bir hizmet görmedim ben hiç
  Neşe T Müşteri
  11.3.2020 tarihinde ilk defa verdiğim siparişim güzel paketlenmiş olarak 12.3.2020 tarihinde elime ulaştı. Bundan sonra yapacağım alışverişlerimde de faydalanmak istiyorum. Çok teşekkür ederim.
  Gündem E Müşteri
  Merhaba bu sitenizden yaptığım 6. Alışverişim.. Paketleme de çok özen gösteriyornuz yine aynı ilgi ve hassasiyeti bu alışverişte de bekliyorum..
  Emrah P Müşteri
  Mağazanızdan daha öncede alışveriş yapmıştım. Bu alışverişimden de memnun kaldım. Güvenle alışveriş yapabileceğimiz bir firmasınız. Ürün fiyatları konusunda da gayet uygun fiyatlarınız var. Ayrıca hediyeniz için teşekkür ederim. Yorumumu yayınlarsanız sevinirim. İyi çalışmalar bol kazançlar dilerim.
  Samet Y Müşteri
  Siparişlerim iki gun icinde elime ulaştı silopi'den teslim aldım kargoyu. Özenli paketleme ve özürsüz ürünler teşekkürler market paketi iyi çalışmalar kesinlikle tavsiye edeceğim bir alışveriş oldu
  ahmet ö Müşteri
  istediğim çaylar eksiksiz hızlı ve güvenli bir şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Ümmügülsüm K Müşteri
  Siparişimi teslim aldıktan sonra farklı şekilde ürün yolladığınız için telefon ile sizi arayarak eksik ürün olduğunu söyledim.telefondaki ilgili mail atmamı söyledi.ancak tekrar kontrol ettiğimde sayıca (birim olarak)eksiklik olmadığını gördüm.hem bunu belirtmek için hem de telefonda konuştuğum hanımın olumlu yaklaşımı, çözüm odaklı konuşması ve ilgi alakası için teşekkürlerimi bildirmek için yazıyorum. Her ne kadar ürün çok geç gelse de, sipariş ettiğimden farklı şekilde gelse de çözüm odaklı yaklaşımınız süper...teşekkür ederim.Hep böyle kalın....
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!
marketpaketi
Sipariş detaylarınızı buradan öğrenebilirsiniz.
Kapat