alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Saç Kremi
Saç Kremi

Saç Kremi

Saç kremi, çabuk karışan ve taranması zorluk çıkaran saçlara şampuanlama işleminden sonra tatbik edilen bir saç bakım ürünüdür. Saç şampuan çeşitleri ne kadar farklılık gösteriyorsa saç kremleri de bir o kadar sık kullanımı olan ve çeşitleri de bol olan saç bakım ürünlerindendir. Hem erkek hem de bayanların kullanabildiği bir üründür. Kolay taranabilir saçlar için olmazsa olmaz bir üründür. Piyasada çok çeşit saç kremi vardır. İçerisindeki, kimyasallardan dolayı sık kullanılması tavsiye edilmez. Her 3 banyoda 1 kullanmak yeterli olacaktır. İçerisindeki kimyasalların fazla olmadığı, daha bitkisel saç kremlerine yönlenmek saç sağlığı açısından önem arz etmektedir.

 

Elidor Saç Kremi

Saç kreminin birçok yararı vardır. Bazıları şu şekildedir;

 

Saçların daha yumuşak olmasını sağlar. Saçların bakımlı bir görünüme sahip olmasını sağlar. Saçlara ipeksi bir dokunuş sağlar. Saçların daha kolay taranabilmesini sağlar. Saçların karışması önler. Kuru saç tiplerinde kuruluk problemini çözer. Sert saçların keçe görünümünü yok eder. Saçın nemlenmesini sağlar.

 

Saçlar şampuanla yıkandıktan sonra az miktar saç kremi saçın uç kısımlarına tatbik edilir. Saç kremi saç diplerine sürülmez, bu durum saç dökülmelerine sebep olabilir.  Saç kremi masaj yapılarak saç uçlarına yedirilir ve 3-4 dakika bekletilir. Bu bekleme süresinden sonra saç su ile durulanır.

 

Pantene Saç Kremi

Saç kremleri ikiye ayrılır; durulanan saç kremleri ve durulanmayan saç kremleri. Durulanan saç kremleri her markette rahatlıkla bulunabilecek, su ile durulanması gereken saç kremleridir. Durulanmayan saç kremleri ise banyo yapıldıktan sonra kullanılmaktadır. Baş öne doğru eğilerek ele alınan az miktar durulanmayan saç kremi saç dipleri haricinde kalan yerlere yedirilerek sürülür.  Bu işlemeden sonra saçı yıkamaya gerek kalmamaktadır. Durulanmayan saç kremleri hafif nemli saça uygulanmaktadır. Büyük bir kolaylık ve pratiklik sağlar.

 

Her saç tipi farklıdır ve bu sebeple saç kremi de saç tipine uygun seçilmelidir. Çok yağlı saçları saç kremi daha da yağlı bir hale getirecektir. Bu sebeple yağlı saçlara sahip kişiler saç kremi ya kullanmamalı ya da seyrek kullanmalıdır. Kuru saç tipinde ise her 3 yıkamadan 1inde mutlaka kullanılmalıdır. Kuru saç tiplerinde saç kremi kullanılmazsa saçlar karışabilir, kolay taranamadığı için saçlar yıpranabilir.

 

Çeşitli saç kremleri aynı zamanda bakım kremleriyle karışık bir şekilde de üretilmektedir. Her saç tipine göre saç kremi bulabilmek mümkündür. Bunlardan bazıları; yıpranmış saçlar için saç kremi, işlem görmüş saçlar için saç kremi, hacim arttırıcı saç kremi, düz saçlar için saç kremi, bukleli saçlar için saç kremi, güçlendirici etkili saç kremi, kırık uçlara karşı saç kremi, renk koruyucu saç kremidir.


 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!