alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Saç Şekillendiriciler
Saç Şekillendiriciler
12

Saç Şekillendiriciler

Saç şekillendiriciler; saça belirli bir şekil vermek ve birçok estetik dokunuş sağlamak amacıyla kullanılan elektronik aletlerin tümüne verilen addır. Saç tipleri birçok farklılık göstermektedir. Saç şekillendiriciler ile her türlü saç görünümüne kavuşulabilmektedir. Buna göre de saç şekillendiriciler envai çeşittedir. Kuaförde fön sırası beklemek tarihe karışmış, saç şekillendiriciler ile ister düz saç, ister dalgalı ister kıvırcık saç sahibi olmak hem çok pratik hem de çok kolay bir hal almıştır.

 

En İyi Saç Şekillendiriciler

Saç şekillendiriciler hem kuaförlerde hem de evlerde sık kullanılan ürünlerdir. Bunlardan bazıları; saç düzleştiricileri, saç maşası, saç örgü makinesi, bukle maşası, saç tost aletidir. Saç düzleştiricisi; saçların düzleşmesini sağlayan elektronik mekanizmalı bir saç aletidir. Birçok farklı özelikte saç düzleştiricisi satılmaktadır. Saç maşası ise saçları bukle ve kıvırcık yapmak için üretilmiştir. Düz saçlı kişilerin bile kolayca kıvırcık saç sahibi olmasına yaramaktadır. Çeşitli ebat ve boylarda saç düzleştiricisi ve saç maşası üretilmektedir. Saç tost aleti ise saçlara tost şeklinde baskı yapar. 90’lar modasının hiç geçmediği günümüzde bu saçlara sahip olmak saç tost aleti ile oldukça kolaydır. Saç örme makinesi ile otomatik olarak tutam tutam ayrılan saçları üçlü ve dörtlü şekilde ve istenilen kalınlık ve incelikte örülmesini sağlamaktadır.

 

Saç şekillendiricilerin birçok görsel ve estetik yararı vardır. Bazıları şu şekildedir;

 

İstenilen saç tipine sahip olmaya yarar. Pratik bir kullanım sağlar. Her yere taşınabilir. Kuaföre gidilemeyecek durumlarda büyük pratiklik sağlar. Elektriklenen saçların düzelmesini sağlar.

 

En Ucuz Saç Şekillendiriciler

Saç şekillendiricilerini kullanmak oldukça basittir. Öncelikle alınan saç şekillendiricisinin derecesi ayarlanmaktadır. Eğer inatçı ve çabuk şekil almayan kalın telli saçlara işlem uygulanacaksa 190 veya 200 dereceye ayarlanmalıdır. Daha ince ve daha soft saça sahip kişiler 170 ve 180 derecede bu aletleri kullanabilir. İstenilen kalınlıklarda tutam tutam ayrılan saçlara ısınması beklenen saç şekillendirici ile işleme başlanır. Düzleştirici uygulanıyorsa düzleştirilen her bir tutam ayrı bir tarafa toplanır ki düzleşmeyen diğer saçlara karışmasın ve en son arkadaki saçlar için kafa öne eğilir bu şekilde arkadaki saçlar da el yordamıyla şekillendirilir. Saç maşası kullanılırken maşa saçın çok dibinden uygulanmamalıdır. Bu saçın düzgün şekil almaması ve kabarmasına neden olabilmektedir.  Son olarak saç spreyi sıkılabilir.

 

Isıyla birebir temas eden saçlar bir süre sonra yıpranma gösterebilir. Bu sebeple saç şekillendiricileri sık kullanmamakta fayda vardır. Saç şekillendiriciler tatbik edilirken onarıcı saç spreyleri ve koruyucu özellikteki saç kozmetik ürünleri kullanılabilir. Saç şekillendiricilerini kullanırken ısı ayarını fazla yapmamak gerekir. Tüm saç şekillendiricileri kontrollü bir şekilde kullanılmalıdır. Aksi takdirde saçlar yanabilir. Aşırı ısı ayarı saçın yapısını bozabilmektedir.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!