alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Saç Spreyi
Saç Spreyi

Saç Spreyi

Saç spreyi; kimya endüstri alanında saça şekil veren ve kalıcı bir formatta kalmasını sağlayan, yapısında polimerlerin bulunduğu kimyasal maddedir. Polimerler organik maddelerdir ve spreye formunu veren maddedir.

 

Saça istenilen modelde kalıcılık sağlayan saç kozmetik ürünlerinin başında saç spreyleri gelmektedir. Kuaförlerde, evlerde kullanımı oldukça yaygındır. Hem bayan hem de erkeklerin kullanabildiği ortak bir saç kozmetik ürünüdür. Hava şartlarından veya saçın kendi yapısından dolayı hemen bozulan saç tiplerinde saç spreyleri başarılı sonuçlar vermektedir. Uzun süreli koruma sağlayan saç spreyleri bu sebeple,  en çok kullanılan saç kozmetik ürünleri arasında yer almaktadır.

 

Elidor Saç Spreyi

İstenilen modelde saç hazırlandıktan sonra, saç spreyi saça en az 40 cm mesafede tutularak sıkılır. Saç spreyi tek bir noktaya değil tüm saç alanına eşit olarak sıkılmalıdır. Saça şekil verme araçları olan düzleştirici, maşa ve fön uygulamalarından sonra da aynı yöntemle saç spreyi kullanılarak saç modeli sabitlenebilir. Saç spreyi saç modelinin uzun saatler bozulmamasını sağlamaktadır. Saç spreyini aşırı kullanmak, saçın üstünde kir ve toz varmış gibi bir görüntü yaratabilir. Bu sebeple saç spreyini aşırı ve saça yakın bir şekilde sıkmamakta fayda vardır.  

 

Saç spreyinin birçok görsel ve estetik yararı vardır. Bazıları şu şekildedir;

 

Saça şekil vermeye yarar. Saç modelinin uzun saatler bozulmamasını sağlar. İnce saçların modelden görünmesini engeller. Saça şekil verirken pratik ve zahmetsiz bir kullanım sağlar.

 

Saç Spreyi Fiyatları

Saç spreyleri saç tiplerine göre birçok çeşitte üretilmektedir. Saç spreyleri saça verdiği sertlik derecesine göre;  en sert kalıcılıktan en hafif kalıcılığa göre sıralanır. Bu sıralama ve numaralama 5 e kadardır. İnce telli ve hemen dağılan saçlar için 4 ve 5 numaralı saç spreyleri daha uygundur. Sertlik açısından 4 ve 5 numaralı spreyler daha sert bir tutuş ve kalıcılık sağlamaktadır.  Saçlara daha doğal dokunuşlar yaparak bir kalıcılık sağlanmak isteniyorsa daha soft içerikli ürünler; 1.2.3 numara saç spreyleri kullanılabilir. Saç spreyinin içerisindeki ana maddesinin ismi polivinilpirolidondur. Bu madde suda hemen kaybolan bir özelliktedir. Bu maddeye eklenen bazı etken maddeler, saç spreyinin kalıcılığını arttırmaktadır. Kalıcılığı artan saç spreyi ise saçta daha kalıcı etkiler göstermektedir. Bu kategorideki saç spreyleri diğer saç spreylerine oranla biraz daha maliyetli olmaktadır.

 

Renkli saç spreyleri de tüketicilere sunulmaktadır. Çeşitli renklerde veya simli bir şekilde olan saç spreyleri,  bayanların kullandığı saç spreylerindendir. Düğün, nişan, kına gibi organizasyonlarda çok tercih edilen bir sprey çeşididir. Bunun yanı sıra parfümlü saç spreyleri de üretilmektedir. Saça hem kalıcılık, hem dayanıklılık hem de güzel koku veren kokulu saç spreyleri de tercih edilen saç spreylerindendir.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!