alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Sirkelik
Sirkelik

Sirkelik

Şık sofralar hazırlamak için hemen - hemen hepiniz özen gösterirsiniz. Şık sofraların tamamlayıcı özelliği olan aksesuarlar ise vazgeçilmez bir unsurdur. Yemek takımlarından tutun tuzluk ve biberlik, yağdanlık ve sirkelik bunların hepsi birer bütün halinde olduğu zaman şık sofralar elde etmeniz mümkündür. Özel davetlerinizde özelikle aksesuar seçiminde daha özenli olmanız gerekmektedir. Sofraya koyacağınız en ufak bir obje bile şıklık konusunda önem taşımaktadır. Herkesin damak tadı farklı olduğu için yemeklerinize ekstra ilave edeceğiniz katkıları ayrı bir şekilde sofrada sunuma ve kullanıma hazır bir halde bulundurursanız herkesi kendi isteğine bağlı olarak kullanabilir.  Özellikle sirke herkesin tercih ettiği bir tat olmaya bilir. Sofranızda şık bir sirkelik ile sunacağınız sirke kişinin kendi isteği ve arzusu ile kullanılabilir.

 

Sirkelik Modelleri

Salata ve yemeklerinizde değişik bir tat ilavesi olan sirke kişinin isteği doğrultusunda kullanıma bırakacaksanız bunu sofrada sirkelik içerisinde sunarsanız misafirleriniz daha memnun olacaktır. Misafirlerinizi düşündüğünüz ve onlara önem verdiğinizin bir göstergesidir aslında. Özellikle salatada kullanılan sirke herkesin tercih ettiği bir tat olamayacağı için masa içerisinde ayrı bir şekilde sunulduğunda isteyen kişi ilave ederek kullanabilir. Cam ve porselen çeşitleri bulunan sirkeliklerin şık masalarda sunum tamamlayıcı olarak yer almaktadır.

 

Sirkelik seçimi yaparken yemek takımınızın ya da masa düzeninize uygun olmasına dikkat edin. Cam sirkelik seçimi yapmak misafirinizin içinde ne olduğunu bildiği için kullanıp kullanmamak konusunda tereddüt yaşamaz. Porselen sirkeliklerde ise sunum ve görüntü açısından oldukça şık duran bir üründür. Yağdanlık ve sirkelik birbirini tamamlayan ürünler olduğu için bir biri ile uyumu oldukça önemlidir. Masa aksesuarlarını bir bütün ve birbiri ile uyumlu seçerseniz oldukça şık bir masa görüntüsü elde edersiniz.

 

Cam Sirkelik

Özellikle salatalarda sos olarak kullanılan sirke birçok kişinin damak tadına uymaz. Bu yüzden sofralarda ayrı bir şekilde kullanma sunulmalıdır. Özellikle restoranlarda otellerde ya da özel akşam yemeği davetlerinizde cam sirkelik kullanmak önemlidir. Kişinin kendi isteğine bırakmak en doğru karar olacaktır. Özelikle restoranlarda sirke gibi birçok sos ayrı sunulmaktadır. Her sos için ayrı bir sunum kabı olduğu gibi sirkelik te ayrı bir sunum kabı olarak masa da yerini almaktadır.

 

 Bir masa aksesuarlarıyla ve yemek takımıyla birlikte bir bütün olarak değerlendirilir. Özellikle misafirleriniz için özel bir akşam yemeği için sofra kurduysanız masa aksesuarlarına dikkat etmenizde fayda var. Özellikle sirke ve yağ için isteğe bağlı kullanım sunacaksanız. Sirkelik ve yağdanlık takımı olarak şık bir takım kullanmanızda fayda olacaktır. Bunu mutlaka masanızın uyumu ile birlikte düşünmenizde fayda olacaktır. Bir bütün halinde dikkatli bir şekilde seçim yapıp almanız sofra sunumunda göze daha hoş görünecektir.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!