alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Sırt Çantası

Sırt Çantası

Öncelikle olarak eğitime başlayan çocukların, okul ihtiyaçlarını karşılamak bir gelenek haline gelmiştir. Aslında önemli bir gereklilik olmakla beraber bu konudaki tercihleriniz, çocuğunuzun eğitimine verdiğiniz önemi göstermektedir. Defter, kitap, kalem ve diğer kırtasiye ürünlerini taşıması için çocukların çanta konusunda iyi bir tercihle desteklenmesi gerekmektedir. Bu konuda hem resimli çantalar hem de fonksiyonel özelliğe sahip yapısı ile birlikte pek çok modelde bulunan sırt çantası çeşitleri buradan karşımıza çıkmaktadır.

 

Okul Sırt Çantası

Okul sırt çantası modellerinde kız çocukları için pembe tondaki renkler tercih edilirken, erkek çocukları mavi ve siyah renkler ile birlikte bu güzel ve anlamlı çantaları kullanmaya hemen başlayabilir. Oldukça geniş bir kullanım fırsatı veren ve çok gözlü yapısıyla bölmelerini en iyi şekilde hizmetinize sunan çantalar, aslında kalitesi ile de dikkat çekiyor. Fermuar ve askı aparatı desteği ile birlikte çocukların kolayca taşıyabileceği bu çantalar, onların sağlıklı bir şekilde eğitim almasına katkı sağlıyor. Sayfalarımızda hazırlamış olduğumuz sırt çantası modelleri, gerçekten bu konudaki mükemmel bir örneği göstermektedir. Kaliteli bir markanın canlı ve gösterişli seçeneklerini sizin için hazırladığımız gibi, çocuklarınız gerçekten bu tercih ile birlikte fazlasıyla memnuniyet duyacaktır.

 

Sırt Çantası Fiyatları

Masal kahramanlarının resmi ile desteklenmiş olan çantalar, gerçekten hem ilgi çekici hem de motive edici yapısı ile birlikte göz kamaştırıyor. Adeta resim sanatlarının ince işçiliklerini üzerinde taşıyan bu çantalar, motif ve modelleri ile birlikte yine etkileyici bir görüntü oluşturuyor. Gerek stokta bulunanlar gerekse de mevcut kategorimiz içerisine sonradan katılacak ürünlerle birlikte, çocuklarınızın ihtiyaçlarını burada karşılamaya devam ediyoruz. Okul öncesi eğitim süreci veya bireysel olarak çocukların istekleri düşünülerek hazırlanmış olan çanta modelleri, onların hayata alışmasında gerçekten bir etken olmaya devam etmektedir.

 

Çantalar son derece dayanıklıdır ve fermuarı kesinlikle en kaliteli seçeneklerden kullanılmıştır. Çocukların hor kullanması düşünülerek sağlıklı bir şekilde üretilen sırt çantası model ve çeşitleri, adına yakışır bir görüntü ortaya koymaya devam etmektedir. Pek çok farklı markanın ürünü pazarlama konusunda başarılı adımlar atan firmamız, sağlıklı ve sağlıklı ürünler konusunda da çok dikkatli davranmaya devam etmektedir. Çocuklarınızın sağlığını koruyacak, aynı zamanda onların eğitimi için destek verecek seçeneklerle birlikte, bu sayfaları sizin için hazırlanmış durumdayız.

 

Okul Sırt Çantası Fiyatları

Çocukların kendi tarzını oluşturma konusunda yapacakları tercih gerçekten büyük önem taşımaktadır. Elbette ki sırt çantası alacağınız zaman, hem modelleri hem de fiyatları dikkatli bir şekilde gözden geçirebilirsiniz. Marka kalitesi ile birlikte yıllardan beri bu sektörde en nitelikli ürünleri ortaya koymuş olan firmalar, bizim şirket olarak doğru tercihimiz oluyor. Böylelikle sizin çocuklarınız en sağlıklı koşullarda tercih yapması ve bu çantaları kullanması daha mümkün hale gelmektedir.

 

Kolay ve avantajlı alışveriş fırsatları noktasında sayfalarımız, her geçen gün sizin için daha yeni çözümler oluşturmaya devam etmektedir. Ürünlerimizin kullanışlı olması ve muazzam bir tasarım eseri olarak insanları etkilemesi son derece alışıldık bir durum. Buradaki ürünleri hemen değerlendirmek suretiyle alışverişe başlayabilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!