alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Su Isıtıcılar

Su Isıtıcı

Su ısıtıcı günümüzde hem ev hem de iş ortamlarında kullanılan en önemli elektrikli cihazlardan biridir. Çay, kahve, salep, bitki çayları gibi sıcak içeceklerin yapımı için gerekli olan bu makineler artık tüm ortamların vazgeçilmez ürünleri arasında yerini almıştır. Su ısıtıcısı suyu çok çabuk ısıtarak çay, yemek ya da kahve yapımında çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu cihazlar elektrik ile çalıştığı için, açma kapama düğmeleri faktörü ile kolayca kullanım özelliği içeren ürünler arasında yer alır. En önemli özelliği ise suyu çok kısa sürede ısıtmasıdır. Bu durum acil işlerde oldukça önemli bir zaman kazanma aşaması sağlamaktadır. Daha kısa sürede suyu ısıtma özelliği de pek çok açıdan tasarruf sağlamaktadır.

Su Isıtıcı Fiyatları

Su ısıtıcı fiyatları ürünün modeline ve markasına göre değişim gösteriyor. Örneğin daha küçük bir su ısıtıcısı ile daha büyük su ısıtıcısı özellikleri bakımından aynı olmadığı için fiyat olarak da farklı olacaktır. Markadan markaya göre de fiyat değişimi söz konusudur. Tercih edilen ürün özelliğine göre fiyat araştırması yaparak bütçeye uygun su ısıtıcı temin etmek mümkün olabilmektedir. Bunun  için internetten ya da teknolojik ürün satılan yerlerden araştırma yaparak seçim yapılabilmektedir.

Su Isıtıcı Modelleri

Su ısıtıcı modelleri markaya göre değişim gösteriyor. Her marka kendi tarzında müşteri ihtiyacı ve talebine göre su ısıtıcısı tasarımına gidiyor. Su ısıtıcıları farklı büyüklükte ve farklı modellerde olduğu için özellikleri de bu duruma göre değişkenlik gösteriyor. Bazı modeller standart kullanım özelliklerini içerirken, bazıları ise hacim kapasitesi, maksimum güç özellikleri ile fark yaratan ürün detaylarını bünyesinde barındırıyor. Otomatik uyarı sistemi özelliği olan ürünlerde başka bir özellik kapsıyor. Yine başka özellikte olan ürünler ise; iç kısmı çıkarılan ve yıkanabilen aparat niteliği taşıyor. Bir başka özelliği bulunan ürünler ise aşırı ısınmaya karşı otomatik kapanma özelliği bulunuyor.

En Ucuz Su Isıtıcı

Özellikle su ısıtıcı dikkat edilmesi gereken detayların başında elektrik kontrol düğmesi özelliği geliyor. Açma kapama olanakları konusunda sağlam ürünlerin seçilmesi önem taşıyor. Kireç tutmayan iç kaplama özelliği de gözden kaçırılmaması gereken detaylar arasında yer alıyor. Su ısıtıcı için en gerekli özelliklerden biride suyu içerisinde bulundurduğu süreç boyunca sıcak tutma özelliğidir. Çok çabuk soğumaması için kaliteli bir iç ve dış haznesine sahip olmasına dikkat etmek gerekiyor. Kolay temizleme özelliğine mutlaka dikkat edilmesi gerekiyor. İç haznesinin çıkarılabilir olması ya da temizlik yapılabilecek özellikleri barındıran bir ürün özelliğinin mutlaka bulunması gerekiyor. Bir diğer önemli detay ise kablo özeliği konusunda oluyor. Kısa kablolu su ısıtıcısı kullanım olarak fazlası ile zorluyor. Kablosu uzun su ısıtıcı tercih etmek daha avantajlı bir seçim oluyor.En ucuz su ısıtıcı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!