alt alt alt
FİLTRELE
FİLTRE SEÇENEKLERİ
Tablet Sakızlar
Tablet Sakızlar

Tablet Sakızlar 

 

Yediden yetmişe herkesin büyük bir zevkle tükettiği sakızlar. Sağlık açısından da oldukça faydalı bir atıştırmalık olarak geçer. Sakızlar özellikle diş sağlığı için oldukça önemli bir rol oynar. Ama şekersiz sakızları tercih etmelisiniz şekerli ve tatlandırıcı içeren sakızlar diş sağlığına yararından fazla zararı olacaktır. Bu yüzden ferah kokulu bir sakız tükettiğinizde hem daha hoş kokulu bir ağıza hem de daha sağlıklı bir dişe sahip olabilirsiniz.

 

Kulak içinde faydası olduğu söylenen sakızlar sakız tüketimi yaparken kulak kaslarının açıldığı ve işitme duyusunu daha kaliteli hale getirdiği söylenir. Hatta birçok doktor geçici işitme kayıpları yada anlık duyma problemlerinin çözümü olarak sakız atıştırmalığını önerirler. Tablet sakızlar poşet içerisinde bulunmayan çoklu olarak satışa sunulan kağıt üzerine sarılmış belirli sayıda paketlenmiş ürünlerdir. Çoklu sakız alımlarında en çok tercih edilen türlerdendir.

 

Tablet Sakızların Özellikleri 

 

Tablet sakızlar hem ağız ve diş sağlığı için kullanılan hem de keyif ve zevk için kullanılan mini atıştırmalıklardır. Bu atıştırmalıklar tüm yaş gurubu tarafından rahatlıkla tüketilebilen bir atıştırmalıktır. Tablet sakızlar genellikle beşli ambalajlarda satılan sakızlardır. Sakızın boyutlarında sağlıklı bir kağıt ile sarılarak beş tane sakızı bir paket içerisinde toplayan ürünlerdir. Sakız tüketimini çokça yapanların sıklıkla tercih ettiği ürünlerdir.

 

Çok eski bir sakız markası olan falım markasının sakıza sarılı olan kağıtlar üzerine yazdığı durumlar ile günlük fal kaynağınız haline gelebilir. Sizi güldüren ve sevindiren ruh halinizi tahmin etmeye çalışarak anlık olsa da keyifli anlar yaşamanıza sebep olur. Her gün bir tane tablet sakız çiğnediğinizde hem günlük ruh haliniz hakkında fikir sahibi olursunuz hem de ağız ve diş sağlığını korumuş olursunuz.

 

Tablet Sakız Çeşitleri

 

Tablet sakızlar her kesime hitap eden bir atıştırmalık olduğu için birçok çeşidi de bulunur. Naneli ve mentollü olan tablet sakızlar hoş kokulu bir ağız yapısına sahip olmanızı sağlar. Ferah kokulu bir sakız tükettiğinizde gün içerisinde diş fırçalamaya fırsat bulamayanlar için güzel bir seçenek olacaktır. Evde tükettiğiniz soğanlı ya da sarımsaklı ürünler ağızda hoş olmayan kokular bırakır.

 

Bu kokulardan kurtulmanın en basit seçeneği diş fırçalama yöntemidir fakat diş fırçalamak için zamanınız ve imkanını yok ise ferah kokulu tablet sakızlar imdadınıza yetişecek atıştırmalıklardır. Şekerli ve tatlandırıcı içinden çıkartma çıkan tablet sakızlar çocuklara hitap eden bir tablet sakızı çeşididir.

 

Tablet Sakız Çeşitleri ve Fiyatları 

 

Tablet sakızlar kategorisinde uygun fiyatlarla birçok çeşit sitemizde mevcuttur. Birbirinden farklı tablet sakızları internet sitemizden bulabilir ve kolayca alışverişinize ekleyerek satın alabilirsiniz. Toplu market alışverişlerinde sakız olmazsa olmazınız ise online markette bu ürünlere ulaşabilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!