alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Telefon

Telefon

Çağımızın en önemli ihtiyacı olan iletişimin sağlanması amacıyla kullanılan telefon artık yaşamın vazgeçilmez parçaları arasında. Telefon iki şekilde üretilir. Mobil ve sabit telefonlar olarak piyasaya sürülen telefonların kendilerine göre de aksesuarları bulunur. Cep telefonları için üretilen aksesuarlar kullanımı daha yoğun ürünler olduğundan daha çeşitlidir. Bu alanda tüketicilerin talepleri günden güne yön değiştirir. Teknoloji üreticileri de bu talepleri doğru bir şekilde karşılamak için geliştirme çalışmalarına ara vermeden devam ederler. En güncel ve kullanışlı ürünlere ulaşmaksa bütün tüketicilerin ana amacıdır. İletişim çağının bu en önemli araçları ve onlaran ait aksesuarlar ile daha rahat bir kullanım elde edilir. Telefon ve cep telefonu aksesuarları ürünlerini internet sitemizden satın alabilirsiniz.

Telsiz Telefon

Kablosuz telefon, taşınabilir ve gövdesine bir kablo ile bağlı olmayan telsiz telefon çeşitleri günümüzde sıklıkla evlerde ve işyerlerinde kullanılan araçlar arasında yer alır.Baz istasyonları, telefon hattına kablolu bir telefon hattı vasıtasıyla bağlanır ve ahizenin pillerini şarj etmek için bir şarj cihazı görevi görür. Bu şekilde kullanımına devam eden telsiz telefonlar ev veya işyeri içerisinde belli mesefelerde rahatlıkla kablosuz olarak kullanılabilir.Sizlerde bu rahatlığa erişmek için evinize veya ofisinize telsiz telefon almak istiyorsanız hemen web sitemizi ziyaret edebilir en uygun fiyatlarla ve hızlı kargo imkanı ile telsiz telefonunuza kavuşabilirsiniz.

Telefon Şarj Aletleri

Telefon denilince akla gelen diğer cihazlar da şarj aletleridir. Şarj aletini yenilemek gerektiğinde telefonun şarj soketinin özelliklerine göre seçim yapılır. Şarj aletleri kullanılmak istenen alana göre çeşitlenebilir. Özellikle sık seyahat edenler araç şarj kitlerini tercih edebilirler. Adaptörün sağlam olduğu durumlarda sadece şarj ara kablosu satın almak mümkündür. Taşınabilir şarj cihazları ise sürekli elektirik bağlantısı arama derdinden kurtarır. Bu cihazlar şarj edildikten sonra, cihaz üzerindeki USB bağlantısını kullanarak telefon şarj etmeye olanak sağlar. Telefon şarjsız kalmaması için gerekli bir üründür. Şarj aletleri her ortamda telefon ve çeşitlerinin şarj edilmesine olanak sağlar. Böylelikle telefonun şarjsız kalıp iletişimin kopma sorunu da yaşanmaz. Son yıllarda kablosuz telefon şarjl aletleride piyasada yer almaya başlamıştır.En kaliteli, %100 garantlili ve uygun fiyatlarla telefon şarj aletine sahip olmak için internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Telefon Aksesuarları

Telefon aksesuarları özellikle cep telefonu kullanımı yaygınlaştıkça daha önemli bir hal almaya başlamıştır.Her yaş kesiminden insanın kullanmış olduğu cep telefonu veya telefon modelleri için kendi zevk ve tarzlarına göre telefon aksesurları kullandıkları bir gerçek.Her telefon modeli için üretilen bu ürünler farklı renk, model ve tasarımları ile dikkatleri üzerine çekiyor.Özellikle özgün ürünlerin tercih edildiği telefon aksesuarları internet sitemizde içerisindeki telefon kategorisinde yer almaktadır. Sizlerde eğer özgün kaliteli ve uygun fiyatlarla telefon aksesuarları edinmeyi düşünüyorsanız sizi internet sitemize davet ediyoruz. Birbirinden farklı modelleri en kısa zamanda satın almak için online satıştan sipariş etmeniz yeteri olacaktır.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!