alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Tıraş Makinesi
Tıraş Makinesi

Tıraş Makinesi

Tıraş makinesi; tıraş olurken kullanılan ve büyük bir pratiklik sağlayan makinedir. Elektrikli tıraş makinesi erkeklerin en sık kullandıkları kişisel bakım ürünüdür ve en gözde tıraş aksesuarlarından biridir. Elektrikli tıraş makinesi ilk kez 1928 tarihinde JAcob Shick tarafından üretilmiştir. Bu tarihe kadar birçok kişi bu alanda çalışma yaptıysa da dönemin en kullanışlı tıraş makinesinin pantentini Jacob Shick almıştır. 1947 tarihine kadar elektrikle çalışabilen tıraş makineleri bu tarihten itibaren kablosuz, sadece pille çalışır bir model haline gelmiştir. 1947 tarihinde ise ilk kez kadınlar için bir tıraş makinesi üretildi.

 

Tıraş makinesinin birçok avantajı bulunmaktadır. Bazı avantajları şu şekildedir;

 

 • Büyük bir pratiklik sağlamaktadır.

 • Şarj edilme özelliklerinin bulunması.

 • Portatif olarak her yere taşınabilmesi.

 • Elektrikten bağımsız bir şekilde çalışabilmeleri

 • Şarj ömrü uzun ürünler üretilmesi

 • Konforlu bir tıraş sağlaması

 • Güvenilir bir tıraş sağlaması

 

Erkek Tıraş Makinesi

Eski usul tıraş olma ritüellerinin artık çok geride kaldığı günümüz teknolojisiyle, birçok farklı özellikteki tıraş makineleri üretilmektedir. Pratik bir ürün olması, şarj edilebilir olması, elektrikten bağımsız çalışabiliyor olması, konforlu bir uygulama sağlıyor olması, güvenilir bir tıraş sağlaması açısından tercih edilen tıraş makineleri; erkeklerin tıraş makinesi tercihindeki ana sebeplerdir.

 

Birçok farklı çeşitte tıraş makine çeşidi bulunmaktadır. Yalnızca sakal tıraşı olmak için üretilen tıraş makineleri mevcuttur. Bu tıraş makinesi çeşidi, kablolu ve kablosuz olmak üzere iki özellikte de üretilmektedir. Kablolu modeller daha az maliyetlidir. Kablosuz modeller in kullanımı ise daha rahat ve konforludur. Yüz yapısı ince ve kemikleri belli bir erkek için bıçaklık alanı daha dar olmalıdır. Oynar başlı tıraş makineleri de bu yapıda kişilerce tercih edilebilir. Geniş bir yüz yapısın sahip erkekler ise daha geniş ağızlı bir bıçak alanı olan tıraş makinesi tercih etmelidir. Su geçirmez tıraş makineleri ise son teknoloji ile üretilmiş modellerdir. Su altında banyodayken rahatlıkla kullanılabilmektedir. Son yılların trendi olan kirli sakal içinse, tıraş makinesi en iki tarağa sahip olmalıdır.

Vücut Tıraş Makinesi

Çok fonksiyonlu tıraş makinelerinden olan; hem saç, hem vücut hem de sakal için üretilen tıraş makineleri de tercih edilebilir. Bu tür tıraş makineleri alırken hem kablolu hem de şarj olabilme özellikleri ulunanlar tercih edilmelidir. Böylece her alanda fonksiyonel bir tıraş makinesi kullanım rahatlığı sağlanmış olur. Tüm vücut için kullanılacağı için, bıçak ağzı orta genişlikte olmalıdır. Bu genişlikte olan tıraş bıçak alanlı bir tıraş makinesi, vücudun her alanı için rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle saç tıraşı için tıraş makinesi alınacaksa boyu kısa ve yarım ay biçiminde üretilmiş tıraş makinelerinin tercih edilmesi daha iyi bir seçim olacaktır.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!