alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Tuvalet Kağıdı
Tuvalet Kağıdı
12

Tuvalet Kağıdı

Tuvalet kağıdı kullanımı, günümüzde oldukça yaygın ve eski yöntemlere göre çokça sağlıklı bir gereçtir. Birçok ülkede kullanım amacı sağlayan tuvalet kâğıtları çok tercih edilmekte ve çok kullanılmaktadır. Dünyada tuvalet kâğıdı rekorunu ilk olarak Amerika kırmıştır. Satış rekorları kıran ülkede piyasa da neredeyse yok satmaktadır. Ülkemizde de ihtiyacı karşılayacak kadar satışlar mevcut olup, henüz Amerika gibi depolama yapılmamaktadır. Tuvalet kâğıdı sosyal hayatta sağlıklı ve temiz bir tuvalet ortamı oluşturulmasında güzel bir etkendir.

Papia Tuvalet Kağıdı

Tem temiz hem de sağlıklı bir ortam oluşturmak için günümüzde zamandan kısıtlayıcı ve ayrıca sağlıklı kullanım amaçları ile tuvalet temizliği gelmektedir. Çalışma ortamlarında, ofislerde ve evlerde çokça kullanılmaktadır. Basit bir kullanımı ile sağlıklı bir ortam sunmaktadır. Tuvalet kağıdı kullanımı, sadece iki üç saniyelik bir durum söz konusu olsa dahi elle temas gerektirmeden, temizliği kolay ve sağlıklı ürün içeriği ile insan hayatı için güzel ve anlamlı bir buluş olmaktadır. Özellikle iş ortamlarında, alışveriş merkezleri ve yolcu istasyonlarında zamandan tasarruf, sağlık ön planda tutulması, temiz kullanım ortamları yaratmak gibi özellikler sunmaktadır.

 

Familia Tuvalet Kağıdı

Tuvalet kağıdı imalatları ülkemizde de stoklanmış derece de fazla üretim ağına sahiptir. Bazı ülkelerde kullanımı hiç denecek kadar az, bazı ülkelerde de neredeyse ok satacak kadar fazladır. Sosyal yaşamda günü kurtarıcı, temiz, sağlıklı ve güvenilir bir kullanım nesnesidir. İçerik olarak yüzde seksen ile yüzde yüz arası selülozdan yapılmaktadır. Selüloz, karada yetişen bitkilerin hücre çeperlerinden oluşmaktadır. Herkesçe bilindiği gibi odun ve samandan, bazı işletmeciler ise büyük bir bölümünü doğaya kazandırmak amaçlı pamuk ipliği kullanarak üretimini yapmaktadır. Geri dönüşümlü üretilmesi, doğaya geri kazandırılmak, aynı zamanda da doğal, doğa ürünü sağlığa zararlı bir içerik içermemesi açısından kullanımı rahattır. Kullanım alanlarına ve ihtiyaca, tercihe, her bütçeye uygun özelliklerde imal edilmektedir. Üzeri desenli, üç katlı, yumuşak, iki katlı ve benzeri şeklinde kalın, ince gibi çeşitli yapılarda üretimi yapılmaktadır. Çocuklar için ayrı, işletmeler için ayrı, farklı renklerde dahi üretimi yapılabilmektedir. Tuvalet kâğıdı yaşamımızda büyük bir ihtiyacı karşılayan önem taşımaktadır.

 

Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Tuvalet kağıdı sağlığa ve vücuda zarar vermeyen bir üründür. Fazla su israfının önüne geçer. Ortamı kirletmez, kokutmaz, kolay toplanır ve atılır. Suda rahat erir ve doğaya kazandırılır. Özellikle çocukların tuvalet terbiyesinde önemli bir rolü vardır. Büyük işletme ve alış veriş merkezlerinde temiz bir ortam yaratır. Kafe ve restoranlarda daha sağlıklı bir ortam yaratır. Toplu yaşam alanları ve sosyal aktivite alanlarında daha hijenik bir ortamın yaratılmasında önemli rol oynar. En güzel kısmı insan sağlığına ve doğaya zarar vermeden, sağlıklı bir temizlik için faydalı kullanım alanları yaratmasıdır.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!