alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
STOK DURUMU
Tuvalet Kağıdı

Tuvalet Kağıdı

12

Tuvalet Kağıdı

Tuvalet kağıdı kullanımı, günümüzde oldukça yaygın ve eski yöntemlere göre çokça sağlıklı bir gereçtir. Birçok ülkede kullanım amacı sağlayan tuvalet kâğıtları çok tercih edilmekte ve çok kullanılmaktadır. Dünyada tuvalet kâğıdı rekorunu ilk olarak Amerika kırmıştır. Satış rekorları kıran ülkede piyasa da neredeyse yok satmaktadır. Ülkemizde de ihtiyacı karşılayacak kadar satışlar mevcut olup, henüz Amerika gibi depolama yapılmamaktadır. Tuvalet kâğıdı sosyal hayatta sağlıklı ve temiz bir tuvalet ortamı oluşturulmasında güzel bir etkendir.

Papia Tuvalet Kağıdı

Tem temiz hem de sağlıklı bir ortam oluşturmak için günümüzde zamandan kısıtlayıcı ve ayrıca sağlıklı kullanım amaçları ile tuvalet temizliği gelmektedir. Çalışma ortamlarında, ofislerde ve evlerde çokça kullanılmaktadır. Basit bir kullanımı ile sağlıklı bir ortam sunmaktadır. Tuvalet kağıdı kullanımı, sadece iki üç saniyelik bir durum söz konusu olsa dahi elle temas gerektirmeden, temizliği kolay ve sağlıklı ürün içeriği ile insan hayatı için güzel ve anlamlı bir buluş olmaktadır. Özellikle iş ortamlarında, alışveriş merkezleri ve yolcu istasyonlarında zamandan tasarruf, sağlık ön planda tutulması, temiz kullanım ortamları yaratmak gibi özellikler sunmaktadır.

 

Familia Tuvalet Kağıdı

Tuvalet kağıdı imalatları ülkemizde de stoklanmış derece de fazla üretim ağına sahiptir. Bazı ülkelerde kullanımı hiç denecek kadar az, bazı ülkelerde de neredeyse ok satacak kadar fazladır. Sosyal yaşamda günü kurtarıcı, temiz, sağlıklı ve güvenilir bir kullanım nesnesidir. İçerik olarak yüzde seksen ile yüzde yüz arası selülozdan yapılmaktadır. Selüloz, karada yetişen bitkilerin hücre çeperlerinden oluşmaktadır. Herkesçe bilindiği gibi odun ve samandan, bazı işletmeciler ise büyük bir bölümünü doğaya kazandırmak amaçlı pamuk ipliği kullanarak üretimini yapmaktadır. Geri dönüşümlü üretilmesi, doğaya geri kazandırılmak, aynı zamanda da doğal, doğa ürünü sağlığa zararlı bir içerik içermemesi açısından kullanımı rahattır. Kullanım alanlarına ve ihtiyaca, tercihe, her bütçeye uygun özelliklerde imal edilmektedir. Üzeri desenli, üç katlı, yumuşak, iki katlı ve benzeri şeklinde kalın, ince gibi çeşitli yapılarda üretimi yapılmaktadır. Çocuklar için ayrı, işletmeler için ayrı, farklı renklerde dahi üretimi yapılabilmektedir. Tuvalet kâğıdı yaşamımızda büyük bir ihtiyacı karşılayan önem taşımaktadır.

 

Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Tuvalet kağıdı sağlığa ve vücuda zarar vermeyen bir üründür. Fazla su israfının önüne geçer. Ortamı kirletmez, kokutmaz, kolay toplanır ve atılır. Suda rahat erir ve doğaya kazandırılır. Özellikle çocukların tuvalet terbiyesinde önemli bir rolü vardır. Büyük işletme ve alış veriş merkezlerinde temiz bir ortam yaratır. Kafe ve restoranlarda daha sağlıklı bir ortam yaratır. Toplu yaşam alanları ve sosyal aktivite alanlarında daha hijenik bir ortamın yaratılmasında önemli rol oynar. En güzel kısmı insan sağlığına ve doğaya zarar vermeden, sağlıklı bir temizlik için faydalı kullanım alanları yaratmasıdır.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Ziynet K Müşteri
  Tesekkur ederim. Az önce ürünleri teslim aldım.paketleme için ayrıca teşekkürler.6 temmuz öğleden sonra alışveriş yapmıştım ve. Bugün teslimat gerçekleşti.tekrar teşekkürler kolay gelsin hayırlı işler.
  Yaşar Müşteri
  Siparişim hızlı ve özenli ambalajlanmış olarak elime ulaştı. Çok tesekkur ederim.
  Cihan U Müşteri
  Kargom geldi tsk ederim kac senedir sitelerden ayni islak mendili aliyorum ama boyle özenli paket ilk defa goruyorum 2 li olarak tsk ederim dogru adres guvenilir...
  Şahin biçer Müşteri
  Herşey için teşekkür ederiz Türkiye'nin bir ucundaan bir ucuna hızlı bir şekilde geldi aldiklarimiz ve özenle tek tek sarılmış böyle bir hizmet görmedim ben hiç
  Neşe T Müşteri
  11.3.2020 tarihinde ilk defa verdiğim siparişim güzel paketlenmiş olarak 12.3.2020 tarihinde elime ulaştı. Bundan sonra yapacağım alışverişlerimde de faydalanmak istiyorum. Çok teşekkür ederim.
  Gündem E Müşteri
  Merhaba bu sitenizden yaptığım 6. Alışverişim.. Paketleme de çok özen gösteriyornuz yine aynı ilgi ve hassasiyeti bu alışverişte de bekliyorum..
  Emrah P Müşteri
  Mağazanızdan daha öncede alışveriş yapmıştım. Bu alışverişimden de memnun kaldım. Güvenle alışveriş yapabileceğimiz bir firmasınız. Ürün fiyatları konusunda da gayet uygun fiyatlarınız var. Ayrıca hediyeniz için teşekkür ederim. Yorumumu yayınlarsanız sevinirim. İyi çalışmalar bol kazançlar dilerim.
  Samet Y Müşteri
  Siparişlerim iki gun icinde elime ulaştı silopi'den teslim aldım kargoyu. Özenli paketleme ve özürsüz ürünler teşekkürler market paketi iyi çalışmalar kesinlikle tavsiye edeceğim bir alışveriş oldu
  ahmet ö Müşteri
  istediğim çaylar eksiksiz hızlı ve güvenli bir şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Ümmügülsüm K Müşteri
  Siparişimi teslim aldıktan sonra farklı şekilde ürün yolladığınız için telefon ile sizi arayarak eksik ürün olduğunu söyledim.telefondaki ilgili mail atmamı söyledi.ancak tekrar kontrol ettiğimde sayıca (birim olarak)eksiklik olmadığını gördüm.hem bunu belirtmek için hem de telefonda konuştuğum hanımın olumlu yaklaşımı, çözüm odaklı konuşması ve ilgi alakası için teşekkürlerimi bildirmek için yazıyorum. Her ne kadar ürün çok geç gelse de, sipariş ettiğimden farklı şekilde gelse de çözüm odaklı yaklaşımınız süper...teşekkür ederim.Hep böyle kalın....
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!
marketpaketi
Sipariş detaylarınızı buradan öğrenebilirsiniz.
Kapat