alt alt alt
FİLTRELE
FİYAT ARALIKLARI
Ülker
%13indirim
Ülker Halley 8'li
6,00 TL 5,25 TL
%13indirim
Ülker Çokoprens 10' lu
5,75 TL 4,99 TL

Ülker

Yıldız Holding bünyesindeki Ülker firması 22 Şubat 1944 yılında kurulmuş ve yıllardan beri gıda altyapısı ile birlikte önemli bir firma olduğunu göstermiştir. Çikolata, şekerleme bisküvi ve değişik gıda seçenekleri ile birlikte üretim yelpazesini sürekli olarak geliştiren firma, çok sağlıklı ve lezzetli yiyecek alternatifleri ile beraber gerçekten pek çok kişinin tercih ettiği kaliteli bir seçenek olmaktadır. Özellikle de bisküvi, çikolata, şekerleme ile beraber, üretim boyutunda yıllarca piyasaya hükmetmiş olan firma, kaliteyi perspektifine koymuş ve üretim boyutlarında her zaman bu standartları ön planda tutmuştur. Eğer bugün gıda seçenekleri konusunda doğru bir firmanın ürünlerini değerlendirmek isterseniz, karşınıza çıkan firma, ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve size gereken cevabı verecektir.

 

Ülker Ürünleri

Çok değişik ve özgün çikolata şekerleme, yıllardan beri ülkemizde güvenilir bir firma hassasiyeti ile üretiliyor. Aynı zamanda insanların her zaman favori tercih olarak görmüş olduğu Ülker ürünleri, değişik ve lezzetli gıda tipleri için her zaman farklı bir sonuç ve varyasyon oluşturmuştur.

 

İndirimler, cazip fiyatları ve ürün çeşitleri konusunda, gerçekten herkesi memnun edecek sonuçları burada görmek mümkün olmaktadır. Yerli yerince oluşturulmuş ve devam eden üretim projelerinde, müşteri memnuniyeti her zaman temel prensip ve hedefler ve arasında önemli bir yere sahip olmuştur. Sizin için ve aileniz için en doğru tercihler, güvenilir firma çözümleri ile karşımıza gelmektedir.

 

Ülker Ürün Fiyatları

Kalite ve standartlar yönünden, insanlara güven vermiş olan firmanın ürün fiyatları konusunda yine çok avantajlı seçenekleri karşımıza gelmektedir. Her biri avantaj yaratmış olan Ülker ürün fiyatları ile birlikte, alışveriş gerçekten önemli bir kültürü ve avantajı temsil etmektedir. Son derece eşsiz ürün modellerini belli bir üretim kabiliyeti ile ortaya koymuş firma, buradaki tercihler ile birlikte ihtiyacınıza hemen cevap vermektedir. Lezzetinden ve tarzından ödün vermeyen seçenekler, müşteriler için yani sizin için çok yönlü avantaj ve fırsatlar yaratmaya devam etmektedir.

 

Ülker Ürün Çeşitleri

Zengin ürün çeşitliliği ile birlikte kaliteli firma hassasiyeti, yıllardan beri insanlar için daha avantajlı bir sonuç ve imkân yaratmak durumundadır. Bu gibi koşullarda kaliteyi ve standartları temel hedefi olarak görmüş firmanın, sizin için eşsiz çözümlerini değerlendirmek daha iyi bir fırsat devam etmiştir. O halde buradaki avantajları yerli yerince gözden geçirilmeli ve güvenilir firmanın sizin için ürettiği çözümleri daha iyi şartlarda değerlendirmelisiniz.

 

Çok sayıda insanın temel hedefte insanların memnuniyetini hedeflemiş ve bu konuda başarılı adımlar atmış olan üretici firma, sizin için sağlıklı ürün çeşitleri ile birlikte iyi bir çözüm yaratmak durumundadır. Ülker ürün çeşitleri çok fazladır ve burada bulunan ürünler size gerekli imkânı vermektedir.

MÜŞTERİ YORUMLARI
  Ümmügülsüm K Müşteri
  Siparişimi teslim aldıktan sonra farklı şekilde ürün yolladığınız için telefon ile sizi arayarak eksik ürün olduğunu söyledim.telefondaki ilgili mail atmamı söyledi.ancak tekrar kontrol ettiğimde sayıca (birim olarak)eksiklik olmadığını gördüm.hem bunu belirtmek için hem de telefonda konuştuğum hanımın olumlu yaklaşımı, çözüm odaklı konuşması ve ilgi alakası için teşekkürlerimi bildirmek için yazıyorum. Her ne kadar ürün çok geç gelse de, sipariş ettiğimden farklı şekilde gelse de çözüm odaklı yaklaşımınız süper...teşekkür ederim.Hep böyle kalın....
  OZNUR Müşteri
  KARTIMDA YANLIŞLIKLA 2 KERE ÇEKİM OLMUŞ, BUNU HEMEN DUZELTILER. TESEKKURLER
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Durmuş A Müşteri
  ürünleri çok güzel paketlemişsiniz teşekkür ederim, lütfen yurtiçi kargo ile çalışmayın
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!