alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
STOK DURUMU

Ütü

Ütü 

Teknoloji hayatımıza pek çok yeniliği birden getirdi. Bu yenilikler arasında ütülerin yeri oldukça fazla görünüyor. Markalar her geçen gün yeni bir model üretip bir önceki özelliklerin daha ileri olanaklarını piyasaya sürüyor. Kömürlü ütüden bu yana teknolojik gelişmeler ile pek çok şey değişime uğradı. Ütülerin kullanım olanakları daha profesyonelleşti. Böylece hem ütülerin kullanım alanları genişledi hem de özellik olarak daha kolaylaşan bir teknik yapıya sahip oldu. İlk ütü standart özelliklere sahip iken şimdi kullanım olanakları bakımından buharlı, ısı ayarlı, kırışık açabilme özelliği gibi pek çok alternatif özellik ile donatıldı. Bu nedenle ütü yaparken hem zamandan kazanılıyor hem de daha profesyonel ütülüme olanaklarına sahip olunuyor.

Ütü Fiyatları

Ütü alırken pek çok özelliğine dikkat edilmesi gerekiyor. Ancak bir ütüde en önemsenecek konuların başında buhar gücü geliyor. Bir ütünün buhar gücü ne kadar etkili ise kırışıklıkları yok etmek için o derece başarı sağlanıyor. Ütünün taban kayganlığı ise bir diğer önemli konulardan biri olarak ifade edilebilir. Ütü yaparken özellikle zor ütülenen kumaş bölümlerine ütünün rahatça girebilmesi de bir diğer önemli detaylardan birisi. Ütüler özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Bu durum nasıl bir ütü tercih edilmesi gerektiği ile de doğru orantılıdır. Ütülerin özellikleri de küçüklük ve büyüklük oranlarına göre de değişkenlik gösterebiliyor. Örneğin daha küçük ütü almak isteyen biri için daha az özellik yeterli olabiliyor. Cep ütüler olarak adlandırılan seyahat ederken kullanılan ütüler de son derece ekonomik olsa da bu ürünler ile daha az ütü yapıldığı gözden kaçırılmaması gereken bir konudur.Bu nedenle bu tarz ütüler ile fazla giysi ütülenemiyeceğini bilmek gerekiyor.

En İyi Ütü

Ütü çeşitleri özelliklerine göre değişiyor. Seramik tabanlı ütüler giysilerin ütülenmesi aşamasında oldukça kolaylık sağlayan konuların arasında yer alıyor. Yine taban özelliğine göre ütü seçimi yapılabiliyor. Bir diğer ütü türü ise kazan özelliği olan ürünlerdir. Kazanlı ütüle daha sık ütü yapılan yerler için uygun olarak görülüyor. Daha fazla ütü yapabilme kapasitesi olan bu ütüler de daha profesyonel ütü yapma özelliği bulunuyor. Daha hızlı ütüleme, daha çabuk kırışıklık açma gibi kolaylıkları diğer önemli detayları arasında yer alıyor. Paslanmaz çelik tabanlı ütülerde de ısının dağıtım oranı oldukça kaliteli oluyor. Böylece ütüsü yapılan giysilerde eşit bir ısı dağılımı oluyor. Yapışmaz teflon buharlı ütüler de giysilerin yanma ya da ütünün giysiye yapışma sorunu ortadan kalkıyor.

En Ucuz Ütü Fiyatları 

Tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi ütülerde oldukça dikkatli kullanılması gereken cihazların arasında yer alıyor. Prizde unutulan ütü ev ortamında yangın ya da daha farklı kazalara sebebiyet verebiliyor. Artık son teknolojik ürünlerde kendinden kapanma özelliği bulunsa da yine piyasada bu özellikte olmayan ürünlerin kullanımı da söz konusu olduğu için ütü kullanımına oldukça dikkat etmek gerekiyor. Özellikle kıyafetin türüne göre ütü ayarı konusunda dikkatli olmak gerekiyor. Kıyafetlerde yapışma ve yanma olaylarını yaşamamak için ısı ayarı konusunda oldukça dikkatli olmak gerekiyor.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Ziynet K Müşteri
  Tesekkur ederim. Az önce ürünleri teslim aldım.paketleme için ayrıca teşekkürler.6 temmuz öğleden sonra alışveriş yapmıştım ve. Bugün teslimat gerçekleşti.tekrar teşekkürler kolay gelsin hayırlı işler.
  Yaşar Müşteri
  Siparişim hızlı ve özenli ambalajlanmış olarak elime ulaştı. Çok tesekkur ederim.
  Cihan U Müşteri
  Kargom geldi tsk ederim kac senedir sitelerden ayni islak mendili aliyorum ama boyle özenli paket ilk defa goruyorum 2 li olarak tsk ederim dogru adres guvenilir...
  Şahin biçer Müşteri
  Herşey için teşekkür ederiz Türkiye'nin bir ucundaan bir ucuna hızlı bir şekilde geldi aldiklarimiz ve özenle tek tek sarılmış böyle bir hizmet görmedim ben hiç
  Neşe T Müşteri
  11.3.2020 tarihinde ilk defa verdiğim siparişim güzel paketlenmiş olarak 12.3.2020 tarihinde elime ulaştı. Bundan sonra yapacağım alışverişlerimde de faydalanmak istiyorum. Çok teşekkür ederim.
  Gündem E Müşteri
  Merhaba bu sitenizden yaptığım 6. Alışverişim.. Paketleme de çok özen gösteriyornuz yine aynı ilgi ve hassasiyeti bu alışverişte de bekliyorum..
  Emrah P Müşteri
  Mağazanızdan daha öncede alışveriş yapmıştım. Bu alışverişimden de memnun kaldım. Güvenle alışveriş yapabileceğimiz bir firmasınız. Ürün fiyatları konusunda da gayet uygun fiyatlarınız var. Ayrıca hediyeniz için teşekkür ederim. Yorumumu yayınlarsanız sevinirim. İyi çalışmalar bol kazançlar dilerim.
  Samet Y Müşteri
  Siparişlerim iki gun icinde elime ulaştı silopi'den teslim aldım kargoyu. Özenli paketleme ve özürsüz ürünler teşekkürler market paketi iyi çalışmalar kesinlikle tavsiye edeceğim bir alışveriş oldu
  ahmet ö Müşteri
  istediğim çaylar eksiksiz hızlı ve güvenli bir şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Ümmügülsüm K Müşteri
  Siparişimi teslim aldıktan sonra farklı şekilde ürün yolladığınız için telefon ile sizi arayarak eksik ürün olduğunu söyledim.telefondaki ilgili mail atmamı söyledi.ancak tekrar kontrol ettiğimde sayıca (birim olarak)eksiklik olmadığını gördüm.hem bunu belirtmek için hem de telefonda konuştuğum hanımın olumlu yaklaşımı, çözüm odaklı konuşması ve ilgi alakası için teşekkürlerimi bildirmek için yazıyorum. Her ne kadar ürün çok geç gelse de, sipariş ettiğimden farklı şekilde gelse de çözüm odaklı yaklaşımınız süper...teşekkür ederim.Hep böyle kalın....
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!
marketpaketi
Sipariş detaylarınızı buradan öğrenebilirsiniz.
Kapat