alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Wax

Wax 

Saçların çok daha parlak ve şekilli görünmesi için kullanılan pek çok ürün vardır. Bu ürünlerden biri de wax şekillendiricilerdir. Daha eski zamanlarda saç jölesi daha fazla tercih edilmiştir. Ancak günümüzde saç jölesi kullanımı yerini wax kullanımına bırakmıştır. Wax kullanarak çok daha etkili sonuçlar almak mümkündür.

Wax Çeşitleri

Wax, jöle düşünüldüğünde jöleden daha az miktarlarda kullanılan bir üründür. Daha az kullanılmasına rağmen çok daha etkili sonuçlar ortaya koymaktadır. Bu şekilde pratik olması gidilen her yerde wax kullanılabilme imkânı sunar. Wax ürünler çantada, arabada ve daha pek çok yerde kolaylıkla taşınabilmektedir. Bu sayede ihtiyaç duyulan her an kullanılabilir. Wax saçların kolaylıkla şekil almasını sağlamaktadır. Öyle ki oldukça asi olan saçlar bile doğru wax çeşitleri sayesinde kolaylıkla yatışabilir. Ayrıca wax saçta kalıntı yapmayan ve saçtan kolaylıkla temizlenebilen bir üründür. Waxın oldukça az miktarlarda kullanılması saç sağlığı açısından da oldukça faydalıdır. Çünkü waxı, jöle gibi çok kullanmaya gerek yoktur. Bu da hem sağlığı hem de kişilerin bütçesini koruyan bir özelliktir.

Wax Fiyatları

Wax kullanırken seçilecek olan ürüne dikkat edilmelidir. Yumuşak saça sahip olanlar daha sert olan ürünleri tercih etmelidirler. Çünkü yumuşak saçlar çok daha kolay şekil almasına rağmen çok daha çabuk bozulmaktadır. Ayrıca saça verilecek olan şekle göre ürün tercihinde bulunmak gereklidir. Mesela saçlarını geriye doğru yatırmak isteyenler sertlik düzeyi az olan ürünleri tercih etmelidir. Wax kullanılmadan önce saçlar yıkanmalıdır ve kurutulmalıdır. Fön makinesiyle saça istenilen görünüm kazandırılır ve gerisi wax ile tamamlanır. Waxı oldukça az kullanmak gereklidir. Çünkü oldukça etkili bir üründür. Nohut tanesi kadar bir miktar genel anlamda yeterli olmalıdır. Çok fazla kullanılan wax saçta çok yapışık ve hoş olmayan bir görüntüye neden olabilir. Ele alınan bir parça wax avuç içinde ovalanmalıdır. Bu sayede ısıtılır ve dağılması sağlanır. Kalıp gibi bir görünüm olmaması açısından bu işlem önemlidir. Sonrasında ellerle baş ovulur gibi yapılır ve ürün tüm saça yedirilir. En son aşamada saçlara istenilen şekil verilmektedir. Saça verilmek istenen şekle göre önce fön makinesiyle şekil verip ardından wax ile bu şekli desteklemek de mümkündür.Wax fiyatları ile ilgili bir çok veriye ulaşılabilir fakat sizin için en uygun fiyatlar internet sitemizde wax kategorisinde sizleri beklemekte.İnternet sitemizden online alışveriş ile konforlu bir şekilde wax alışveri yapabilirsiniz.

Wax Çeşitleri ve Fiyatları

Wax çeşitleri ve fiyatları hakkınd detaylı bilgi için internet sitemizi ziyaret etmeniz sizin için yeterli olacaktır.Wax çeşitleri ve fiyatları bakımından diğer online alışveriş sitelerine göre bi karşılaştırma yapıldığında en uygun fiyat ve kaliteli ürün seçeneklerinin marketpaketi.com.tr adresinde yer aldığını sizlerde görecekseniz.Üstelik hızlı kargo ve güvenilir alışveriş imkanlarıyla kolay bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirme şansınsa sahip olacaksınız. Aynı zamanda hatırlatmakta fayda varki yatmadan evvel saçtaki wax mutlaka temizlenmelidir. Saçta uzun süre boyunca kalan wax saç derisini havasız bırakabilir. Ayrıca kullanılan waxın saçta kalıp şeklinde kalmadığına da dikkat edilmelidir. Çünkü saçta kalıp halinde duran bir waxın görüntüsü hiç hoş olmamaktadır. Kaliteli bir ürün kullanmak oldukça önemlidir. Kaliteli olmayan wax kullanıldığında saçların şekli çok çabuk bozulabilir. Genel anlamda wax saçların kolaylıkla şekil almasını sağlamaktadır. Ancak çok yumuşak saçlara sahip olanlar wax kullanımlarını saç spreyleriyle de destekleyebilirler. Bu sayede saçlar çok daha uzun bir süre bozulmadan şeklini korumaktadır.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!